Seinavalgusti

  Kujundage oma kodu valgusega

  Nagu kunstiteostelgi, on selle Philipsi LED-seinalambi alumiiniumviimistlus tõeline pilgupüüdja. Valgustil on sisse-väljalüliti ja kahesuunaline valgusefekt. Hämardage valgust, et luua lummav õhkkond. Minimalistlik valgusti maksimaalse valgusega.

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Kujundage oma kodu valgusega

 • Palju kasutusvõimalusi ja erinev viimistlus, et leiaksite oma maitsele sobiva

  Palju kasutusvõimalusi ja erinev viimistlus, et leiaksite oma maitsele sobiva

  Kui naudite disaini ning teile meeldib katsetada uusima stiili ja teemadega, proovige Philipsi InStyle'i. See on tipptasemel materjalidest valmistatud ja erinevate värvidega dekoratiivsete ripp-, seina-, lae-, põranda- ja laualampide tootesari.

 • Võimas LED

  Võimas LED

  Selle lambi LED-moodul on Philipsi ainulaadne lahendus, milles sünteetilisest materjalist ja alumiiniumist korpusesse on paigutatud kolm LED-i. Selle tehnikaga saavutatakse optimaalne valgustusvõimsus ja 100% ühtlase värvusega valgus.

 • Soe-valge valgusefekt

  Soe-valge valgusefekt

  Valgustage oma kodu soojade valgete valgusefektidega tänu viimastele uuendustele LED-ide alal. Philips tutvustab uusima põlvkonna võimsaid ja sooja valge valgusega LED-e, mille värvustemperatuur on kuni 2700 kelvinit. See uuendus viib meie valgustid uuele tasemele, et saaksite ühendada elegantsuse ja meeleolu valguse ja energiasäästlikkusega.

 • Ülikvaliteetne valgus ja suur valgusjõud

  Ülikvaliteetne valgus ja suur valgusjõud

  7,5 W LED-valgustusmoodul heidab valgust samaväärselt 40 W hõõglambiga (350 luumenit), olles suure valgustusvõimsusega.

 • Hämardi lüliti abil reguleeritav valgustugevus

  Hämardi lüliti abil reguleeritav valgustugevus

  Reguleerige Philipsi LED-valgistite valgustugevust hämardi abil (ei kuulu komplekti). See muudab valgusti ideaalseks igas olukorras miljöö loomisel – olgu see siis õdus õhtusöök kahele või pere ja sõpradega lõõgastumine elutoas. Philips katsetas mitmeid seinahämardeid, mis osutusid sobivaks meie LED-valgustitele. Sobivate hämardite loendi leiate veebisaidi allalaadimiste ja klienditoe osast.

 • Energiasääst

  Energiasääst

  See Philipsi valgusti on tavaliste valgusallikatega võrreldes energiasäästlikum, võimaldades teil säästa nii elektrile kuluvat raha kui ka loodust.

 • Äärmiselt pikk tööiga

  Äärmiselt pikk tööiga

  Valgusallikas, mida võite usaldada. Philipsi LED-valgustitel on äärmiselt pikk tööiga, vähemalt 20 000 tundi (see võrdub 20 aastaga, kui kasutusaeg päevas on keskmiselt kolm tundi ning sisse- ja väljalülitamistsükleid vähemalt 13 000). Philipsi LED-valgustitega pole vaja muretseda hoolduse või lambi vahetamise pärast ja teie kodus on täiuslik valgustus.

 • Sisse- ja väljalülitamislüliti tootel

  Sisse- ja väljalülitamislüliti tootel

  Tootele paigaldatud silmatorkamatu nupu abil saate valgust hõlpsasti sisse ja välja lülitada.

 • Väljendusrikkad ja elegantsed vormid, kvaliteetsed materjalid

  Philips InStyle valgustite kujundus sobib parima moodsa sisekujundusega täiuslikult, sulades sellega ühte. Paljude kasutusvõimaluste ja erineva viimistlusega lambid sobivad hästi toa kujunduselementidega, näiteks kardinate, mööbli, värvide ja muuga, täiustades teie soovitud kujundust. Üksikasjadele ja disainile tähelepanu pöörates saate väljendada oma isikupärast stiili sisekujunduses just nii, nagu soovite. Tulemuseks on kutsuv õhkkond ja ümbrus, mida naudivad nii teie sõbrad, pere kui ka teie ise.

 • Kahesuunalise valguse efekt

  Selles valgustis on ühendatud funktsionaalne dekoratiivne valgus suunavalgusega. Kahesuunaline valgus tekitab seinale või lakke kena silueti, pakkudes samas ka hajutatud valguse efekti.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda