Tere tulemast! Me ootasime teid.

Philipsi teler

Vaadake, kuidas me anname telerile oma disaini, Smart TV ja nutika interaktsiooniga uue tähenduse.

Kerige ja avastage

Avastage meie auhinnatud
Ultra HD teler

Smart TV

Miks piirduda vaid teleri vaatamisega, kui võiksite nautida ka võrgumeelelahutuse, teabe ja sotsiaalvõrgustike maailma mugavalt oma elutoas?

Tänu Philipsi Smart TV-le saate nautida võrgusaadete vaatamist ja veebirakenduste rikkalikke võimalusi, lehitseda internetti, laenutada filme, hoida sidet Facebooki ja Twitteri kaudu jne.

Loe lisa Sulge Vaadake Smart TV-sid Mängige videot

Videosoovitused ja otsinguriba

Te ei ütle enam kunagi, et täna pole teleris eetris midagi, mis teile meeldiks.

Meie soovituste alt leiate teie vaatamiseelistuste põhjal tehtud konkreetsed soovitused ja meie otsinguriba võimaldab teil hõlpsalt üles leida oma lemmikvideosisu ja Smart TV rakendused, mistõttu leidub alati midagi uut, mida oodata.

Rakendused

Saate hõlpsalt valida, korraldada ja nautida rakendusi nii, nagu soovite. Alates elustiilirakendustest nagu Skype, Twitter, Facebook ja YouTube, nõudevideote, veebi-TV, mängude, uudiste ja ilmateate rakendusteni välja - võrgumaailmale juurdepääs teie teleris pole kunagi olnud lihtsam.

Skype

Lisage oma kõnedele uus mõõde ja jagage kogemusi teile oluliste inimestega, olenemata nende asukohast. Teleris oleva Skype'i rakenduse abil saate teha hääl- ja videokõnesid suurel ekraanil. Lihtsalt kontrollige, kas teie teleril on sisseehitatud kaamera või kas on vaja lisavarustuses olevat kaamerat.

Smart TV Cloud

Smart TV esiplaanil oleva rakendusega Cloud TV pääsete ligi sadadele telekanalitele, kasutades selleks ainult oma internetiühendust. See võimaldab teil salvestada pilve oma lemmikvideosid, -muusikat ja igasugu muud veebisisu ning sellele ligi pääseda. Tänu sellele saate muuta elamuse endale omaseks, määrates enda kohandatud telekanalid.

See oleks justkui isikliku telejaama omamine.

Rakendus Cloud TV

Sadadele tasuta ja tasulistele pilves olevatele kanalitele* ligipääsuks vajate vaid oma Cloud TV rakendust ja Wi-Fi-ühendust. Kui olete välja valinud teile kõige enam meeldivad kanalid, saate oma kontot kohandada, luues rakenduses oma isikliku jaotise „Minu kanal”.

* Telekanalite kättesaadavus on riigiti erinev.

Rakendus Cloud Explorer

Vaadake oma fotosid ja videosid ning kuulake oma muusikat rakenduse Cloud Explorer abil oma teleris ... või mis tahes teleris selle rakenduse abil. Lihtsalt avage rakendus Cloud Explorer oma Cloud TV-s, logige oma pilve salvestuskontole sisse ja nautige oma pilve salvestatud sisu. Nii lihtne see ongi.

Nutikas interaktsioon

Teie teler. Teie kodu. Teie kogemus.

Vahetage teleriga infot kogu majas.

Jagage sisu oma nutiseadmest telerisse, kodu piires telerist telerisse ja isegi telerist nutiseadmesse. Ohjad on alati teie käes.

Loe lisa Sulge Vaadake Smart TV-sid
iphone, ipod, ipad, tv
 • Disain

  Tere tulemast uudse teleridisaini maailma.

  Philipsi telerid on ületanud tavateleri piirid, et muuta pidevalt selle tähendust, kuidas te telerit hindate - ja kuidas teie teler välja näeb.

  Ideest kuni teostuseni leidsime ilu isegi pisimates detailides. Me segasime kokku kire, loovuse ja ehedad materjalid, et tuua teieni teie interjööri ja elustiili täiustavad disainid, raamid ja alused.

  Loe lisa Sulge Vaata kõiki telereid Mängige videot
 • Raamid - vähemaga saavutab rohkem

  Mida õhemaks me teleriraamid teeme, seda rohkem need sulanduvad teie interjööri. Sest mõnikord avaldab suurimat mõju see, mida te ei näe.

  Loe lisa Sulge Vaata kõiki telereid
 • Alused

  Oleme kujundanud oma alused selliseks, et meie telerid näeksid välja kergemad ja tunduks justkui hõljuksid need õhus. Tulemus? Telerid, mille iga detail on stiilne ja kaunis.

  Loe lisa Sulge Vaata kõiki telereid
 • Materjalid ja viimistlus

  Alates ehedatest materjalidest kuni neutraalsete ja klassikaliste värvikombinatsioonideni välja - meie kasutatavad kvaliteetsed materjalid ja viimistlus on valitud spetsiaalselt sellised, et need sobituksid kaunilt teie interjööri.

  Loe lisa Sulge
  Vaata kõiki telereid
 • Ultra HD tehnoloogia

  EISA auhind

  Meie auhinnatud pildikvaliteedi tehnoloogiatel põhineva lahendusega läksime neli korda kaugemale, et tuua teieni meie uusim auhinnatud uuendus: Philipsi Ultra HD teler, mille lahutusvõime on 4 korda suurem kui tavapäraselt Full HD teleril.

  Tänu üle 8 miljonile pikslile ja meie ainulaadsele ülikõrge lahutusvõime ülemastabeerimistehnoloogiale naudite paremaid pilte, hoolimata originaalsisust. Nautige paremat teravust, suuremat sügavustaju, suurepärast kontrastsust, sujuvat ja loomulikku liikumist ning veatuid detaile. See on aken uude maailma.

  Ja see pole ainult meie arvates üsna suurepärane; see on pälvinud parima Euroopa Ultra HD teleri tiitli 2013. aastal. Vaadake, kui erinev võib see elamus olla.

  Loe lisa Sulge Avastage ülikõrge lahutusvõime Vaata kõiki telereid
  Meie värskeim uuendus - Ultra Pixel HD pildiparandusmootor - viib pildikvaliteedi täiesti uuele tasemele.
  Pilditöötlusalgoritmid viivad iga pildisisendi ekraanil parimale Ultra HD lahutusvõimele. Selle tulemusena pole vahet, kas vaatate veebist videot või ehtsat Ultra HD sisu, teile tagatakse tipptasemel Ultra HD teravusega elamus.
 • Teerajajad pildikvaliteedi alal

  Esimene teler, mida nägite, oli tõenäoliselt Philipsi teler. Tegelikult oli see arvatavasti esimene teler, mida teie vanavanemad nägid. Oleme olnud teerajajaks teleritööstuses alates 1940ndatest ning ehitanud oma pärandi üles silmapaistvatele uuendustele ja suurepärasele pildikvaliteedile.

  Ja alates hetkest, mil lasime turule oma esimese teleri, on olnud meie eesmärgiks tuua teieni kõige paljutõotavamad uuendused. Seega, olenemata sellest, kas vaatate telesaateid, surfate internetis või mängite, nautige meie seni kõige selgemat, teravamat, sujuvamat ja kaasahaaravamat pildikvaliteeti. Täna saate nautida Philipsi auhindadega pärjatud pildikvaliteedi taga olevat pärandit.

  Loe lisa Sulge Vaata kõiki telereid Mängige videot
  Aktiveerige suurendus
  suurendusklaas
 • robot lendab paremale robot lendab vasakule
  teler robot siseneb telerisse

  PMR - märgake iga detaili

  Kas poleks suurepärane, kui teleris nähtavad tegevusstseenid oleksid realistlikumad? Nüüd on see nii tänu Philipsi Perfect Motion Rate'ile.

  Perfect Motion Rate on meie ainulaadse videotöötluse, sekundis näidatavate kaadrite arvu ja iga kaadri värskendussageduse, täiustatud tuhmistamisvõimaluste ja tagantvalgustuse tehnoloogia ühine tulemus. Suurem PMR-arv tähendab teie jaoks parimat pilti.

  Loe lisa Sulge Mängige videot
 • Liikumine
  Kontrast
  Värvus
  Teravus
  Ultra 900 Hz PMR
  4 miljardi piksli töötlusvõimsus
  Ülim liikumisteravus ja väga sujuv liikumine
  Täiuslik kontrastsus: 2 000 000 : 1
  Dünaamiline kontrastsus 6400 erinevas toonis
  Sügavmustad ja erevalged toonid täiustavad detaile heledates ja tumedates stseenides
  Täiuslik värv: 2250 triljonit värvi
  Erksad värvid koos ülimate värvitoonide ning loomulike naha- ja valgete toonidega
  Ülim teravus ja tõeliselt autentsed detailid
  Täiuslik liikumine: 1400 Hz PMR
  2 miljardi piksli töötlusvõimsus
  Ülim liikumisteravus ja väga sujuv liikumine
  Täiuslik kontrastsus: 2 000 000 : 1
  Dünaamiline kontrastsus 6400 erinevas toonis
  Sügavmustad ja erevalged toonid täiustavad detaile heledates ja tumedates stseenides
  Täiuslik värv: 2250 triljonit värvi
  Erksad värvid koos ülimate värvitoonide ning loomulike naha- ja valgete toonidega
  Ülikõrge lahutusvõime: nõelteravad piirjooned ja täpsed üksikasjad
  Ülim liikumine: 800 Hz PMR
  1 miljardi piksli töötlusvõimsus
  Ülim liikumisteravus ja loomulikult sujuv liikumine
  Ülim kontrastsus: 500 000 : 1
  Dünaamiline kontrastsus 6400 erinevas toonis
  Sügavmustad ja erevalged
  Ülim värv: 4 triljonit värvi
  Erksad värvid koos väga suurepäraste värvitoonidega
  Ülikõrge lahutusvõime: nõelteravad piirjooned ja täpsed üksikasjad
  Väga suurepärane liikumine: 200 Hz PMR
  Ekstreemne liikumisteravus
  Ülim kontrastsus: 500 000 : 1
  Dünaamiline kontrastsus 6400 erinevas toonis
  Sügavmustad ja erevalged
  Väga suurepärane värv: 69 miljardit värvi
  Erksad värvid
  Täiustatud teravus: nõelteravad piirjooned
  Täiustatud liikumine: 100 Hz PMR
  Täiustatud liikumisteravus
  Suurepärane kontrast: 500 000 : 1 Dünaamiline kontrastsus
  Sügavmust
  Väga suurepärane värv: 69 miljardit värvi
  Erksad värvid
  Täiustatud teravus: nõelteravad piirjooned

  Pildikvaliteedi mootorid

  Nautige äärmiselt teravat pilti kõigi allikate kasutamisel.

  Meie täiustatud pilditöötlusmootorid keskenduvad neljale elemendile, mida silm suudab tajuda: liikumine, kontrastus, värv ja teravus.

  Pildikvaliteedi mootorid kohandavad ja optimeerivad pildikvaliteeti digitaalselt, et tagada üliterav pilt vapustavate värvide, detailide ja sügavusega - igal ajal mis tahes allika kasutamisel. Te naudite nii internetist video kui ka kvaliteetse Blu-ray-filmi vaatamist.

  Loe lisa Sulge Vaata kõiki telereid

  Ultra Pixel HD

  Meie värskeim uuendus - Ultra Pixel HD pildiparandusmootor - viib pildikvaliteedi täiesti uuele tasemele. Pilditöötlusalgoritmid viivad iga pildisisendi ekraanil parimale Ultra HD lahutusvõimele. Selle tulemusena pole vahet, kas vaatate veebist videot või ehtsat Ultra HD sisu, teile tagatakse tipptasemel Ultra HD teravusega elamus.

  Vaata kõiki telereid Loe lisa Sulge

  Perfect Pixel HD

  Teler toob teieni täiustatud võbelusevaba ning konkurentsitult teravaima ja selgeima pildi. Iga piksli olekut parandatakse vastavalt sellele, kuidas see ümbritsevate pikslitega sobib. See toob teieni ainulaadse kombinatsiooni teravusest, loomulikest detailidest, külluslikest värvidest, ülimast kontrastist ja sujuvast elutruust liikumisest.

  Vaata kõiki telereid Loe lisa Sulge

  Pixel Precise HD

  Meie edukas Pixel Plus tehnoloogia viib kõrglahutusega pildi kvaliteedi uuele tasemele. Tänu ülikõrge eraldusvõime tehnoloogiale, mis on samm edasi pildi teravuse ja detailide arengus, toome teieni Full HD-teleri pildikvaliteedi. Te naudite nii internetist video kui ka kvaliteetse Blu-ray-filmi vaatamist.

  Vaata kõiki telereid Loe lisa Sulge

  Pixel Plus HD

  Meie täiustatud digitaalne pilditöötlustehnoloogia suurendab liikumise teravust ja pakub võrratut kontrasti. Mis kasu toob see teile? Vapustavalt detailne ja sügav ning üliterav pilt igal ajal mis tahes allika kasutamisel.

  Vaata kõiki telereid Loe lisa Sulge

  Digital Crystal Clear

  Nautige äärmiselt teravat pilti kõigi allikate kasutamisel. See pildiuuenduste pakett reguleerib ja optimeerib pildikvaliteeti digitaalselt, leides optimaalse kontrastsuse, värvi ja teravuse.

  Vaata kõiki telereid Loe lisa Sulge
 • 3D Max

  Võimsaim 3D-elamus

  Philipsi 3D Max tehnoloogia toob teieni vapustavad, elutruud 3D-pildid Full HD pildikvaliteediga, sünkroniseerides nutikalt signaale, mida see saadab teie patareitoitega 3D Max-prillide ja Smart 3D Full HD teleri vahel - ja selleks kõigeks kulub vaid silmapilk. Koos Ambilightiga pakub see ülimat kinolaadset vaatamiselamust kodus.

  Easy 3D

  Kõige mugavam 3D-elamus

  Philips Easy 3D laseb teil nautida tundidepikkust vaatamismugavust tänu passiivsele 3D-tehnoloogiale ja Easy 3D-prillidele, mis edastavad sügavust, veatut pildikvaliteeti ja maksimaalset mugavust ilma väreluseta. Ja koos Ambilightiga on kogemus vaid parem.

  2D-pildi teisendamine 3D-pildiks

  Muutke 2D-sisu rabavaks 3D-elamuseks

  Vaadake kogu oma filmikogumikku erksa ja veatu 3D-pildina - isegi mustvalget klassikat. 2D-sisu kvaliteetne teisendamine 3D-ks tagab, et subtiitrid kuvatakse konstantsel sügavusel. Ning kuna teisendamine toimub reaalajas, ei pea te enam kunagi ootama!

  3D-pildi sügavuse reguleerimine

  3D just teie maitse järgi

  Igaüks tajub 3D-pilti erinevalt. Seepärast annab Philips teile võimaluse kohandada 3D-pildi sügavust vastavalt soovile. Ainulaadne reguleerimine võimaldab teil valida teile sobivaima 3D-efekti, muutes vaatamise teie silmadele mugavamaks.

  3D-teler

  Mõnda asja on kõige parem nautida mugavalt oma elutoas.

  Kiire tagaajamisstseeni keskel viibimine ei pruugi olla kõigi idee heast ajaveetmisviisist, kuid selle kogemine erksa 3D-na seda on. Tundke laineid oma näol ja tuult oma juustes - ja seda kõike mugavalt oma kodus.

  Sulge Loe lisa Vaadake 3D-telereid

Ambilight

Vaatamiselamuse ellu äratamine

Erinevalt tavateleritest tekitab Ambilight teleri ümber pehme taustvalguse, mis järgib täpselt ekraanil toimuvat tegevust, luues kaasahaaravama vaatamiselamuse.

Te saate reguleerida isegi vaatamisefekti intensiivsust ja programmeerida Ambilighti toimima täiuslikult, ilma et see sõltuks selle seina värvist, mille vastu ta on asetatud - niimoodi sulandub see igasse interjööri.

Loe lisa Sulge Vaadake Ambilightiga telereid Mängige videot
Klõpsake siia, et kogeda
Lülita Ambilight: SISSE (3 küljel) / SISSE (4 küljel) / VÄLJA

Rakenduste brauser

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam diam urna, placerat at commodo vel, pellentesque eget dolor. Curabitur non libero ac velit iaculis interdum. Vestibulum id ligula magna. Sed porta bibendum orci nec sagittis. Aliquam nec metus justo. Morbi quis massa eu leo suscipit eleifend. Quisque condimentum, enim quis rutrum gravida, turpis augue ultrices ipsum, in vehicula magna nisi at nulla. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Proin tincidunt condimentum nibh non porttitor. Aliquam sit amet sem quam, vel facilisis velit. Morbi sed felis felis. Nunc a aliquet lorem. In ac dui augue. Suspendisse potenti. Donec tincidunt rutrum posuere. Integer egestas elit quis nisi accumsan vitae suscipit mauris tincidunt.

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vivamus in risus sem. Aenean ut lorem vitae nisi dapibus fringilla quis in diam. Donec ullamcorper libero non ligula consequat elementum vitae ut libero. Quisque vulputate rutrum mi at consequat. Praesent volutpat, nunc sit amet congue blandit, felis metus rutrum nisl, a dictum purus quam at neque. Pellentesque vehicula elementum tempor.

Eens iets anders proberen!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam diam urna, placerat at commodo vel, pellentesque eget dolor. Curabitur non libero ac velit iaculis interdum. Vestibulum id ligula magna. Sed porta bibendum orci nec sagittis. Aliquam nec metus justo. Morbi quis massa eu leo suscipit eleifend. Quisque condimentum, enim quis rutrum gravida, turpis augue ultrices ipsum, in vehicula magna nisi at nulla. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Proin tincidunt condimentum nibh non porttitor. Aliquam sit amet sem quam, vel facilisis velit. Morbi sed felis felis. Nunc a aliquet lorem. In ac dui augue. Suspendisse potenti. Donec tincidunt rutrum posuere. Integer egestas elit quis nisi accumsan vitae suscipit mauris tincidunt.

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vivamus in risus sem. Aenean ut lorem vitae nisi dapibus fringilla quis in diam. Donec ullamcorper libero non ligula consequat elementum vitae ut libero. Quisque vulputate rutrum mi at consequat. Praesent volutpat, nunc sit amet congue blandit, felis metus rutrum nisl, a dictum purus quam at neque. Pellentesque vehicula elementum tempor.

Sulge

Telerivalik

Teleri valimine on isiklik. Olenemata sellest, kas otsustate vaadata filmi või surfata internetis,
siis meil on olemas teile ja teie interjööri täiuslikult sobiv Smart TV.
*Tehnilised andmed sõltuvad riigist ja teleri mudelist.

 • 9000

  • Ultra HD lahutusvõime
  • Kolmekülgne Ambilight 3
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • Ultra 900 Hz PMR
  • Skype
  • Wi-Fi-serdiga
 • DesignLine'i

  • Kolmekülgne Ambilight 3
  • Smart TV
  • 3D Max
  • 1400 Hz PMR
  • Skype
  • Wi-Fi-serdiga
 • Elevation

  • Neljakülgne Ambilight 4
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 900 Hz PMR
  • Üliõhuke
  • Wi-Fi-serdiga
 • 8000

  • Kolmekülgne Ambilight 3
  • Smart TV
  • 3D Max
  • 1400 Hz PMR
  • Sisseehitatud kaamera
  • Wi-Fi-serdiga
 • 7000

  • Kolmekülgne Ambilight 3
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 700 Hz PMR
  • Sisseehitatud kaamera
  • Wi-Fi-serdiga
 • 6000

  • Kahekülgne Ambilight 2
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 500 Hz PMR
  • Skype
  • Wi-Fi-serdiga
 • 5000

  • Kahekülgne Ambilight 2
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 300 Hz PMR
  • Skype
  • Wi-Fi-serdiga
 • 4000

  • Smart TV*
  • 3D Max*
  • 200 Hz PMR
  • Skype*
  • Wi-Fi-serdiga*
 • 3000

  • Smart TV*
  • 100 Hz PMR
  • ClearSound
  • Täis-HD LED-teler
 • Väikesed ekraanid

  • 200 Hz PMR*
  • ClearSound
  • LED
  • DesignLine seeria 3D Smart LED-teler

   Erinevus on märgatav!
   46", 55"
  • DesignLine seeria 3D Smart LED-teler

   Midagi enamat kui teler – innovatiivne kunst

   Philipsi DesignLine murranguline hõljuvast klaasist kujundus on kirjeldamatu. Või kas ikka on? Mulle tulevad keelele sõnad pilkupüüdev, innovatiivne ja parim jõudlus. Nagu ka hämmastav…

  • 9000-seeria Ultra HD Smart üliõhuke LED-teler

   Auhindadega pärjatud esitus
   65"
  • 9000-seeria Ultra HD Smart üliõhuke LED-teler

   Lahutusvõime uus tähendus
   84"
  • 9000-seeria Ultra HD Smart üliõhuke LED-teler

   Üliõhuke LED-teler koos Ambilight-iga

   Nautige Philips 9000-seeria Ultra HD-teleriga ülimat jõudlust ja selgust. Meie Ultra HD Pixel mootor kasutab kuuetuumalist protsessorit, et tuua teieni nii teie loomulikust 4K kui ka Full HD sisust üliterav pilt.

  • 9000-seeria Ultra HD Smart üliõhuke LED-teler

   Üliõhuke LED-teler koos Ambilight-iga

   Nautige Philips 9000-seeria Ultra HD-teleriga ülimat jõudlust ja selgust. Meie Ultra HD Pixel mootor kasutab kuuetuumalist protsessorit, et tuua teieni nii teie loomulikust 4K kui ka Full HD sisust üliterav pilt.

  • Peagi saadaval

   Elevationi üliõhuke LED-teler

   Suurepärane teler, mis on nüüd veelgi suurepärasem
   60"
  • Elevationi üliõhuke LED-teler

   Üliõhuke LED-teler neljakülgse Ambilight 4 XL-iga

   Nautige kõige kaasahaaravamat vaatamiselamust tänu sellele Elevationi Full HD LED-telerile. Neljakülgne Ambilight 4 XL jätab mulje, nagu hõljuks teie teler valgushalo sees. Ja olenemata sellest, kas otsustate paigaldada selle seinale või kasutada meie uudset läbipaistvat alust, on see üliõhukeste mõõtmete ja autentsete materjalide kombinatsiooniga loodud muljet avaldama.

  • 8000-seeria 3D Smart LED-teler

   Meelelahutuse paremaks muutmine
   40", 46", 55"
  • 8000-seeria 3D Smart LED-teler

   Võimas LED-teler koos Ambilight-iga

   Erakordne jõudlus väljendub detailides: Philipsi võimas 8000-seeria aimab ära teie vajadused ja soovid, lisades kogu tipptasemel tehnoloogia ühte stiilsesse masinasse. Teie telerisse.

  • 7100-seeria 3D Smart LED-teler

   Stiili ja uuenduslikkuse uus tähendus
   42", 47", 55"
  • 7000-seeria 3D Smart LED-teler

   Stiili ja uuenduslikkuse uus tähendus
   42", 47", 55"
  • 7100-seeria 3D Smart LED-teler

   Üliõhuke LED-teler koos Ambilight-iga

   Lisage Philipsi 7100-seeria 3D Smart LED-teleriga oma elule uus kaunis mõõde. Püsige vaevata oluliste inimestega ühenduses sisseehitatud kaamera ja Skype™-i abil või laske end vabaks ja sukelduge Easy 3D ja kolmekülgse Ambilight 3 maailma. Teie teler - teie valik.

  • 7000-seeria 3D Smart LED-teler

   Üliõhuke LED-teler koos Ambilight-iga

   Lisage Philipsi 7000-seeria 3D Smart LED-teleriga oma elule uus kaunis mõõde. Püsige vaevata oluliste inimestega ühenduses sisseehitatud kaamera ja Skype™-i abil või laske end vabaks ja sukelduge Easy 3D ja kolmekülgse Ambilight 3 maailma. Teie teler - teie valik.

  • 6000-seeria 3D Smart LED-teler

   Välimus ja mõistus
   42", 47", 55", 60"
  • 6000-seeria 3D Smart LED-teler

   Üliõhuke LED-teler koos Ambilight-iga

   Lisage Philipsi 6000-seeria 3D Smart LED-teleriga oma vaatamiselamusele uus mõõde. Ärge laske end õhukesest kujust eksitada - teler on täis funktsioone nagu Skype™, Easy 3D, kahekülgne Ambilight ja palju muud.

  • 5000-seeria 3D Smart LED-teler

   Teekond teisele poole ekraani
   32", 42", 47", 50"
  • 5000-seeria 3D Smart LED-teler

   3D Smart LED-teler koos Ambilight-iga

   Laske end lummata ekraanil toimuvast tegevusest ja põgenege Philipsi 5000-seeria Ambilight-funktsiooniga 3D Smart LED-teleri maailma. Nautige Full HD LED-teleri suurepärast kvaliteeti, Smart TV lõputuid võimalusi ja seni kõige mugavamat 3D-elamust.

  • Üliõhuke 4900-seeria üliõhuke 3D Smart LED-teler

   Lähedane ja isiklik kokkupuude
   32", 42", 47", 50"
  • 4500-seeria 3D Smart LED-teler

   Lähedane ja isiklik kokkupuude
   32", 40", 46", 55"
  • 4300-seeria 3D LED-teler

   Hoidke oma popkornist kinni
   32", 40", 46", 55"
  • 4390-seeria õhuke 3D LED TV

   Hoidke oma popkornist kinni
   39", 47"
  • 4200-seeria Smart LED-teler

   Avastage erakordse telerivaatamise maailm
   32", 39", 42", 46", 50"
  • 4900 seeria

   Nautige üliõhukest 3D Smart LED-telerit

   Võtke osa ekraanil toimuvast tegevusest, põgenedes Philipsi 4908-seeria 3D Smart LED-teleri maailma. Võimas Pixel Plus HD-mootor võimaldab nautida võrratult selget ja teravat 3D-pilti ja võrgusisu. Sisseehitatud Wi-Fi abil on ühenduse loomine imelihtne.

  • 4500-seeria 3D Smart LED-teler

   Nautige 3D Smart LED-telerit

   Võtke osa ekraanil toimuvast tegevusest, põgenedes Philipsi 4500-seeria 3D Smart LED-teleri maailma. Võimas Pixel Plus HD-mootor võimaldab nautida võrratult selget ja teravat 3D-pilti ja võrgusisu. Sisseehitatud Wi-Fi abil on ühenduse loomine imelihtne.

  • 4390-seeria õhuke 3D LED TV

   Õhuke 3D LED-teler lisab adrenaliini

   Nautige meelelahutust tänu Philipsi 4398-seeria 3D LED-teleri võrratule LED-kvaliteedile. Pixel Plus HD-mootor äratab teie lemmiku 3D-sisu erksates värvides ellu.

  • 4300-seeria 3D LED-teler

   3D LED-teler pakub lisaadrenaliini

   Nautige meelelahutust tänu Philipsi 4300-seeria 3D LED-teleri säravale LED-kvaliteedile. Pixel Plus HD-mootor äratab teie lemmiku 3D-sisu erksates värvides ellu.

  • 4200-seeria Smart LED-teler

   Olge ühenduses Smart LED-teleri abil

   Philipsi 4200-seeria Smart LED-teleri sisseehitatud Wi-Fi võimaldab hõlpsat juurdepääsu välismaailmale. Digital Crystal Clear võimaldab nautida üliselget erksat pilti mis tahes allikast. Tunnetage sidet meelelahutusmaailmaga.

  • 3200-seeria Smart LED-teler

   Avastage erakordse telerivaatamise maailm
   32", 39", 40", 46"
  • 3100-seeria õhuke Full HD LED-teler

   Puhas meelelahutus
   32" HD, 32" FHD, 39", 40", 42", 47"
  • 3100-seeria LED-teler

   Puhas meelelahutus
   50"
  • 3080-seeria Full HD LED-teler

   Puhas meelelahutus
   32" HD, 39", 40", 50"
  • 3070-seeria Full HD LED-teler

   Puhas meelelahutus
   32" HD, 40"
  • 3000-seeria LED-teler

   Puhas meelelahutus
   32", 39", 40"
  • 3200-seeria Smart LED-teler

   Olge ühenduses Smart LED-teleri abil

   Philipsi 3200-seeria Smart LED-teleri sisseehitatud Wi-Fi võimaldab avastada välismaailma. Digital Crystal Clear võimaldab nautida üliselget erksat pilti mis tahes allikast. Tunnetage sidet meelelahutusmaailmaga.

  • 3100-seeria õhuke Full HD LED-teler

   Nautige LED-telerit

   Nautige teravat ja selget pilti Philipsi 3188-seeria Full HD LED-teleriga, millel on funktsioon Digital Crystal Clear. Selles seerias on ühendatud ergas pilt, suurepärane heli ja teleri minimalistlik disain. Viige see koju, et saada meeldejääva vaatamiselamuse osaliseks.

  • 3100-seeria LED-teler

   Nautige LED-telerit

   Nautige teravat ja selget pilti Philipsi 3100-seeria LED-teleriga, mis kasutab Digital Crystal Cleari tehnoloogiat. Selles seerias on kombineeritud erksad pildid, suurepärane heli ja minimalistlik disain. Valige see, kui soovite meeldejäävat vaatamiselamust.

  • 3080-seeria Full HD LED-teler

   Nautige LED-telerit

   Nautige Philipsi 3088-seeria funktsiooniga Digital Crystal Clear varustatud LED-telerit, mille minimalistliku disainiga on ühendatud eriti ergas pilt. Viige see koju, et saada meeldejääva vaatamiselamuse osaliseks igas ruumis.

  • 3070-seeria Full HD LED-teler

   Nautige LED-telerit

   Nautige Philipsi 3078-seeria funktsiooniga Digital Crystal Clear varustatud LED-telerit, mille minimalistliku disainiga on ühendatud eriti ergas pilt. Viige see koju, et saada meeldejääva vaatamiselamuse osaliseks igas ruumis.

  • 3000-seeria LED-teler

   Nautige LED-telerit

   Nautige Digital Crystal Cleari tehnoloogiaga varustatud Philipsi 3000-seeria LED-teleri ülieredat pilti ning rafineeritud ja minimalistlikku disaini jpm. See teler pakub meeldejäävat vaatamiselamust igas toas.

  • 4200-seeria väikese ekraaniga Smart LED-teler

   Meelelahutus iga ruumi jaoks
   22" FHD, 24" HD
  • 4000-seeria väikese ekraaniga Full HD LED-teler

   Väike ekraan – suured võimalused
   22" FHD, 24" HD
  • 3100-seeria väikese ekraaniga LED-teler

   Puhas meelelahutus
   20" HD, 22" FHD, 24" HD
  • 2900-seeria väikese ekraaniga Full HD LED-teler

   Meelelahutus, mis sobib teie elustiiliga
   19" HD, 22" FHD, 24" HD, 26" HD
  • 4200-seeria väikese ekraaniga Smart LED-teler

   Teie elustiiliga sobiv Smart LED-teler

   Philipsi 4200-seeria Smart LED-teleri sisseehitatud Wi-Fi võimaldab hõlpsat juurdepääsu välismaailmale. Digital Crystal Clear võimaldab nautida üliselget erksat pilti mis tahes allikast. Väikese suuruse tõttu sobib ideaalselt igasse ruumi.

  • 4000-seeria väikese ekraaniga Full HD LED-teler

   Suurepärased asjad on väikeses pakendis.

   Philipsi 4000-seeria väikese ekraaniga Full HD LED-teler on varustatud Digital Crystal Clear, mille minimalistliku disainiga on ühendatud eriti ergas pilt, mis laseb teil nautida puhast meelelahutust igasuguse suurusega ruumis.

  • 3100-seeria väikese ekraaniga LED-teler

   Nautige LED-telerit

   Nautige Philipsi 3108-seeria funktsiooniga Digital Crystal Clear varustatud LED-telerit, mille minimalistliku disainiga on ühendatud eriti ergas pilt. Viige see koju, et saada meeldejääva vaatamiselamuse osaliseks igas ruumis.

  • 2900-seeria väikese ekraaniga Full HD LED-teler

   Nautige Digital Crystal Cleari tehnoloogiaga varustatud Philipsi 2900-seeria LED-teleri ülieredat pilti ja minimalistlikku disaini. Viige see koju, et saada meeldejääva vaatamiselamuse osaliseks igas ruumis.

Mis juhtub siis, kui teie disainifilosoofia ei ühti tavateleri traditsioonidega?

Tutvustame

DesignLine'i

Avastage DesignLine
osa 1

Inspireeritud

kaasaegsest disainist

Meie raamita klaasitahvel, mis on kaunis nii sisse- kui ka väljalülitatult, annab teleri mõistele uue tähenduse, sest on midagi enamat kui lihtsalt tehnoloogia ja muudab selle kunstiliseks vormiks. Toetage see vastu seina pööningul, tõstke see oma interjööri kuuluva disainiklassika seas esile või riputage see galeriis üles koos kaasaegse kunstiga - see tunneb end kõikjal hästi.

Loe lisa Sulge

Kasutage liugurit või allolevaid nooli.

osa 2 osa 3 osa 4

DesignLine'i kahe varasema aasta edule tuginedes möönsime, et 2013. aasta jaoks oli vaja astuda julgem samm. Me olime disainimeeskonnana pingutanud interjööriga sobiva terviklikuma lahenduse poole, mis sobib täielikult moodsatesse kodudesse, ning jõudsime lõpuks järeldusele, et tavateleri arhetüübi murdmise lahenduseks on sisemine tahvel.

Disainerid koos Brugge inseneridega pidid leidma õige klaasi viimistluse, mis sobiks disainiga kõige paremini, tagades samal ajal ikkagi fantastilise tipptasemel vaatamiselamuse. Sujuv üleminek klaasi alumisel poolel tekitas hõljumise tunde, mille poole olime püüelnud.

Rod White, vanem-loovdirektor

Rod White, vanem-loovdirektor
osa 5 osa 6 osa 7 osa 8
Frank Rettenbacher, vanem-tootedisainer

Frank Rettenbacher, vanem-tootedisainer

Soovisime DesignLine'iga luua ülilihtsa eseme ning loobuda selle valdkonna praegusest tootekeelest. Soovisime anda telerile teistsuguse tähenduse uue arhetüübi ja isikupära abil; teler, millel puudub kael, alus ja nähtav raam. Üks nähtamatu klaasitahvel, mis toetub seina vastu - kogu lugu.

Soovisime, et väljalülitatud muuta teleri ekraani piirjooned ähmaseks, et need sulanduksid kaunilt kodu interjööri. Pehme üleminek mustalt läbipaistvale loob mulje maagilisest hõljumisest ning kolmekülgne Ambilight toetab seda efekti.

Minu kui disaineri jaoks on see üks karjääri tähtsamaid hetki. Väga meeldiv oli näha, kuidas visandatud nägemus ellu ärkab; lõpuks ometi võimaldab tehnoloogia meil ellu viia idee, mis on meie peas nii kaua küpsenud.

osa 9 osa 10

Minu ümber on rõõmus novaatorite armee. Koos marsime põnevamasse paika nimega DesignLine.

See on nagu revolutsioon, kuid igaühe peos on 0,13 mm peenike pliiats.

Robert Phillips, brändi loovdirektor

Robert Phillips, brändi loovdirektor
osa 11

DesignLine'i nutikas kinnitus

Sõltumata sellest, kas otsustate oma uue teleri toetada vastu seina, riputada seinale või panna püsti seisma, on olemas teie vajadustele vastav kinnituslahendus. Vaadake meie veebilehel olevat kiirjuhendit, mis teeb ülespaneku lihtsaks ...

Nutikas interaktsioon

iPad

Nüüd saate fotosid, videoid jm jagada juhtmevabalt SimplyShare'i abil.

Jagage sisu toast tuppa, telerist telerisse (Multi-room)* või koguni tagasi oma nutiseadmesse funktsiooni Philips Wi-Fi Smart Screen ja rakenduse MyRemote abil.

*Tarkvarauuenduse abil saadaval alates 2013. aasta suvest ainult Philipsi 2013. aasta telerimudelite vahel.

Loe lisa Sulge Avastage DesignLine Find out more

Smart TV

Tänu Philipsi DesignLine'i nutitelerisse sisseehitatud Wi-Fi-le käib ühenduse loomine teie koduvõrguga kiirelt ja lihtsalt, võimaldades teile juurdepääsu sisumaailmale või jagada seda juhtmevabalt kodus.

DesignLine on varustatud meie uusima intuitiivse ja lihtsalt kasutatava nutika kaugjuhtimispuldiga. Kujutlege kõiki kasulikke funktsioone, mida olete oodanud, ning ka tagaküljel olevat klaviatuuri teksti sisestamiseks ja lihtsat kursoriga navigeerimist.

Loe lisa Sulge Avastage DesignLine

Uskumatu pildikvaliteet

Nautige suurepärast pildikvaliteeti kaasahaarava aktiivse 3D ja kolmekülgse Ambilightiga Full HD LED-teleriga.

Avastage DesignLine
 • Võrratu

  helikvaliteet

  Tutvustame Philips Fidelio
  SoundSphere Cinema kõlarisüsteemi

  Elegantne teler väärib võrratut helikvaliteeti. Heli, mis viib meelelahutuse uudsele tasemele. Just seepärast lõid meie heliinsenerid DesignLine'i teleri juurde Philips Fidelio SoundSphere Cinema kõlarisüsteemi.

  Suurepärane kristallselge heli koos laitmatu disaini ja viimistlusega. Sest teame, et mõnikord sobib vaid käsitööna valminud kõlar.

  Loe lisa Sulge
 • Kontserdi võimsusega muusikaelamus

  • SoundSphere loomulikuma, sügavama ja avarama kõla jaoks.
  • SoundCurve suurepärase, kristallselge heli jaoks
  • FullSoundTM rikastab muusikat täidlasema bassi ja selgusega
  • Voogedastage muusikat Bluetooth Apt-X'i kaudu
  • Optiline AUX-sisend lihtsaks ühendamiseks

Philips Ambilight

Get Adobe Flash player

Awards

Püüame pidevalt täiustada teleri olemust. Ja seda on märgata.
Avastage meie auhinnatud LED-telerid

Ambilight

Päästke valgus valla!

Toodete võrdlus

Toodete võrdlus

Enne otsustamist võite vaadata kõiki tooteid ja neid võrrelda.

Alusta kohe  

Tellige meie uudiskiri

Sisestage e-posti aadress

Telli
Privaatsuspoliitika

Vajate tuge?

Avage meie ulatuslik tugiteave veebis või võtke meiega ühendust.

Külastage tuge