Philipsi küpsiste kasutamise põhimõtted

 

Küpsisteteate jõustumiskuupäev

22. august 2014

Lisateave küpsiste kohta

Philipsi eesmärk on muuta teie veebikasutuskogemus ja teabevahetus meie veebisaitidega võimalikult informatiivseks, asjakohaseks ja toetavaks. Üks viis selle saavutamiseks on kasutada küpsiseid või muid sarnaseid tehnilisi meetmeid, mis salvestavad teie arvutisse teavet meie veebisaidi külastamise kohta. Oleme arvamusel, et teil on väga oluline teada, milliseid küpsiseid meie veebisaidil kasutatakse ja millistel eesmärkidel seda tehakse. See aitab kaitsta teie privaatsust, tagades samal ajal, et meie veebisait oleks võimalikult kasutajasõbralik. Allpool võite lugeda lisateavet küpsiste kohta, mida kasutatakse meie veebisaidil ja selle kaudu, ning nende kasutuseesmärkide kohta. See on privaatsust ja meiepoolset küpsiste kasutamist käsitlev avaldus, mitte leping ega kokkulepe.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teatud veebisaitide külastamisel teie arvuti kõvakettale. Philipsis võime kasutada ka muid sarnaseid tehnilisi meetmeid, näiteks piksleid, veebilutikaid jms. Kooskõlalisuse huvides kasutame kõigi nende tehniliste meetmete kohta ühist nimetust „küpsised“.

Miks neid küpsiseid kasutatakse?

Küpsiseid võib kasutada paljudel erinevatel eesmärkidel, näiteks saab küpsiseid kasutada selleks, et tuvastada, kas olete meie veebisaiti varem külastanud, ja välja selgitada, millised meie veebisaidi osad võiksid teid kõige rohkem huvitada. Ka võivad küpsised parandada teie veebikasutuskogemust, talletades teie eelistused meie veebisaidi külastamisel.

Kolmandate isikute küpsised

Philipsi veebisaidi külastamise käigus võivad teie arvutisse küpsiseid salvestada ka kolmandad isikud (väljastpoolt Philipsit). Need kaudsed küpsised sarnanevad otseküpsistele, kuid pärinevad muust domeenist kui see, mida külastate (mitte Philipsi omast).