Ettevõtte profiil

Ettevõtte profiil

Maailmas

 

Royal Philips Electronics of the Netherlands on üks maailma suurematest elektroonikatootjatest ja suurim Euroopas. Ettevõtte 2005. aasta müügikäive moodustas 30,4 miljardit eurot. Philips on maailma turuliider värvitelerite, valgustusseadmete, elektripardlite, meditsiiniliste diagnostika- ja monitooringuseadmete, samuti ühe mikroskeemiga telerite tootmise ja müügi alal. Meie 159.200 töötajat rohkem kui 60 maailma riigis tegelevad valgustuse, tarbeelektroonika, kodutehnika, pooljuhtide ja meditsiinisüsteemide alal. Philipsi aktsiaid noteeritakse New Yorgi (PHG), Amsterdami ja teiste suurlinnade börsidel.

Ultrasound

Ettevõtte missioon, tulevikunägemus, väärtushinnangud ja strateegia

 

Millised on meie veendumused? Millisena me näeme tulevikku? Millised väärtused on meie käsutuses? Milliste eesmärkide poole me püüdleme?

Äritegemise kunst

 

Äritegemise kunsti programm on suunatud meie toodete ja teenuste kvaliteedi pidevale tõstmisele ning hõlmab kõiki meie töötajaid – alates Direktorite Nõukogust ja lõpetades tehaste töölistega. Programm puudutab Philipsi kõiki äriprotsesse – igas riigis, igas allüksuses, igas osakonnas.

 

Bridge

Kaubamärgi ajaloost

 

Philipsi kaubamärgi arengus peegeldub inimeste maitse ja eelistuste muutumine ajas. Meie kaubamärk on lahutamatu osa ettevõtte ajaloost.

Jätkusuutlikkus

 

Philipsil on unikaalne võime ühendada oma kaubamärgi traditsioone raske ülesandega – parandada inimeste elukvaliteeti. Ja just seda on Philips teinud oma loomisest alates. Ettevõtte rajajad Anton ja Gerard Philips ei teinud vahet äri kui niisuguse ja äriga kaasneva sotsiaalse vastutuse vahel.

 

Tervik koosneb osadest

 

Philipsi peamised allüksused, nende pädevus, koostööpartnerid ja osalemine teiste firmade äritegevuses – kõik see moodustab firma Philips kui ühtse terviku.

 

Rohkem

Juhtkond

 

Rohkem

Ettevõtte ajaloost

 

Philipsile, millest on praeguseks saanud üks maailma suurematest elektroonikaettevõtetest, pandi alus 1891. aastal, kui Gerard Philips asutas Hollandis, Eindhovenis oma firma "hõõglampide ja teiste elektritoodete valmistamiseks".

 

Rohkem