1
Aeg hoida ühte

Aeg Sinule ja
Sinu perele… 

Perekond on alati olnud kõige tähtsam. Uus olukord on PERE veelgi lähedasemaks muutnud ja see toob kaasa rohkelt koduseid toimetusi. Me valmistame toitu iga päev. Me koristame iga päev. Selleks, et kõigega toime tulla ja päeva lõpuks end turvaliselt tunda, peame olema üksteisele toeks. On aeg hoida ühte. 


Lase meie toodetel muuta oma igapäevased kohustused lihtsamaks ja mugavamaks, et sul jaguks rohkem aega sellele, mis on tegelikult oluline. Aeg Sinule ja Sinu perele.

Aeg mängida põrandal...

Põrand on kodus koht, mis sobib ideaalselt müramiseks, rullimiseks, lauamängude mängimiseks ja toolidest onnide ehitamiseks. Las meie hoolitseme selle eest, et põrand saaks puhtaks niipea, kui seda vajad. See on teie aeg põrandal lõbutsemiseks!

Aeg avastada uusi maitseid...

Kõik me teame, et köök on kodu süda. Seda erilist aega saab kasutada perega koos kokkamiseks. Lisaks uutele maitseelamustele toob see ka palju rõõmu ja unustamatuid mälestusi.

Aeg hingata kergemalt...

Õhusaaste ja allergeenid pääsevad teie koju läbi avatud uste, akende ja ventilatsiooni. Tänu Philipsi õhupuhastitele on kodus õhk puhtam. Hingake kergemalt, see on teie aeg. 

Aeg korrastada rõivaid...

Millal oli teil viimati aega oma kappe korrastada? Taasavasta oma vanad lemmikriided ja loo uued komplektid. Iga stiilne kostüüm peab olema täiuslik ja triigitud, et anda viimane lihv kogu välimusele.