1
Monitorid

Laske Philipsi kumeratel monitoridel ennast sisse mähkida


Philipsi kumerad monitorid viivad vaatamiskogemuse täiesti uuele tasemele. 24”, 27”, 32”, 34”, 43” ja 49” formaadis Philipsi kumerad monitorid on loodud järgima silma loomulikku kumerust. Kumer disain aitab vähendada moonutusi ja loob süübimist hõlbustava efekti, aidates kasutajal kuvatavale sisule paremini keskenduda. Erinevad innovatiivsed funktsioonid aitavad suurendada teie tulemuslikkust ja tagavad mugavama kasutamise nii töötamisel kui ka mängimisel.

Lainurkvaade


Suured 439P9H ja 499P9H raamita ekraanid pakuvad ülilaiformaati, mis on iga rööprähkleja unistus. Ekraanid on piisavalt laiad, et vältida mitme monitori kasutamist. Seega sobivad need hästi finantsasutustesse, börsisaalidesse ja teistesse B2B sektoritesse. Ekraanid pakuvad 1500R või 1800R kumerust, laiendades nii vaatevälja kui ka perifeerset nähtavust. Kõik see tagab ekraani jälgimiseks optimaalse mugavuse. Tulemuslikkuse suurendamiseks on mõlemal ekraanil ka USB-C dokkimisjaam.

Kõik-ühes USB-C dokkimisjaam


Mitmetesse kumera disainiga monitoridesse, nagu 345B1C, 346P1, 439P9H ja 499P9H, on sisse ehitatud laadimisfunktsiooniga C-tüüpi USB 3.1 dokkimisjaam, mis võimaldab nii kiiret andmeedastust kui ka paindlikku ühenduvust. Kasutage kiiret andmeedastust, laadige oma sülearvutit ja ühendage välisseadmed otse monitoriga, et edastada faile, vaadata videoid ja palju muud – kõik see läbi ühe lihtsasti ümberpööratava kaabli.

Palju funktsioone


Philipsi kumerad monitorid on varustatud paljude ägedate funktsioonidega. Nii B2B, B2C E1 kui ka E9 mudelid pakuvad teile HDR eraldusvõimet, sujuvat Adaptive Sync-tehnoloogiat, turvalist Windows Hello™-i väljalükatavat veebikaamerat, VGA, HDMI ja DisplayPorti ühenduvust ning energiasäästvat PowerSensorit, LightSensorit ja nulltoite lülitit. Kaitske oma silmi tänu LowBlue režiimile ja võbelemisvastasele tehnoloogiale, vältige ergonoomilise SmartErgoBase’iga selja- ja kaelapinget ning aidake kaasa keskkonnakaitsele, kasutades plii ja elavhõbeda vaba korpust ja 100% taaskasutatud materjalidest pakendit.