1
Tooted

Philips Touchi monitorid

Särav interaktiivne pilt SmoothTouchiga

Philips Touchi monitorid pakuvad innovaatilisi ja kasutajasõbralikke lahendusi mitmesugusteks kasutusstsenaariumiteks ja eri valdkondadele. Projected-Capacitive (P-Cap) puutetundlikkus ja pliiats tagavad lihtsa ja intuitiivse kasutuse. Interaktiivsed kuvarid toetavad kuni 10 puutepunkti ja neil on täiustatud IP54 kaitse kontakti, vee ja tolmu eest. Igas suunas liikuv ja reguleeritav alus laseb valida kasutajale sobiva kõrguse ja nurga ning mitu paigaldusvõimalust tagavad paindlikkuse ja mugavuse. Müügikoht või infolaud, majutus- või haridusasutused: võimalused on lõputud.
smoothtouch | mahtuvuslik puutetehnoloogia

SmoothTouch

See Philipsi ekraan kasutab sujuva reaktsiooni tagamiseks projektsioonmahtuvuslikku 10-punkti puutetehnoloogiat. Saate täielikult ära kasutada puutepõhiste rakenduste uusi võimalusi ja äratada oma vanemad rakendused ellu. Trükkige 10 sõrme abil või mängige sõpradega põnevaid interaktiivseid mänge. Töötage interaktiivselt koos oma kolleegide või kaasõpilastega ning suurendage oma tööviljakust ja tõhusust.
vastupidav tolmule ja veele | rahvusvaheline IP-klassifikatsioon

Vee- ja tolmukindluse

Kui keskkond ei ole just täiuslik, vajate ekraani, mis on disainitud pidama vastu veepritsmetele ja tolmule. Elektriseadmete välisobjektidele ja niiskusele vastupidavuse iseloomustamiseks kasutatakse rahvusvahelise standardiga IEC/EN 60529 määratud IP-koode. See Philipsi ekraan vastab vee- ja tolmukindlust tähistavale rahvusvahelisele IP-koodile, mille järgi on seade kaitstud igapäevaste tavapäraste veepritsmete ja tolmu vastu.
paindlik ekraani reguleerimine smartstand Philips

SmartStand

Philips SmartStand võimaldab ekraani paindlikku reguleerimist. Selle Z-tüüpi struktuur ning sujuva kallutamise, kõrguse kohandamise ja voltimise võimalused lasevad teil kasutada ekraani erinevates ergonoomilistes asendites. Saate seadistada selle püstisesse asendisse, et lihtsustada puutetundlikku juhtimist, või lükata tahapoole, et kergemini joonistada või märkmeid lisada. Soovi korral saate ekraani ka põrandaga peaaegu täiesti tasa lükata.
Täielik hd Puuduta monitore

16 : 9 täis-HD ekraan

Pildikvaliteet on oluline. Tavalised ekraanid on küll kvaliteetsed, kuid te ootate enamat. Sellel ekraanil on täiustatud täis-HD 1920 x 1080 lahutusvõime. Täis-HD tagab erksad detailid koos kõrge heleduse, uskumatu kontrastsuse ja realistlike värvidega, luues elutruu pildi.
dünaamiline kontrast smartcontrast

SmartContrast

SmartContrast on Philipsi tehnoloogia, millega analüüsitakse esitatavat sisu, kohandatakse automaatselt värve ja kontrollitakse taustvalguse intensiivsust, ikka selleks, et dünaamiliselt täiustada kontraste võimalikult heade digitaalsete kujundite ja videote esitamiseks või mängude mängimiseks, kus on esindatud tumedad toonid. Kui valite ökorežiimi, kohandatakse kontraste ja täiustatakse taustvalgust, et saavutada igapäevastest kontorirakendustest parim kuva ja tagatakse väiksem energiatarbimine.
mugav lugemine - easyread

Režiim EasyRead

Režiim EasyRead tekitab tunde, nagu loeksite teksti paberilt.
sõbralik ekraan silmadele - lowblue

LowBlue režiim

Uuringud on näidanud, et nii nagu UV-kiired võivad silmi kahjustada, võib aja jooksul silmi kahjustada ja nägemist mõjutada ka LED-ekraanide lühilainepikkusel leviv sinine valgus. Teie heaolule mõeldes välja töötatud Philipsi LowBlue režiimi seadistuse puhul on lühilainesagedusel leviva kahjuliku sinise valguse vähendamiseks appi võetud nutikas tarkvaratehnoloogia.
mugav ekraan - värisemine tasuta

Flicker-free tehnoloogiale

LED-taustvalgusega kuvarite puhul kasutatava heleduse reguleerimise viisi tõttu näevad osa kasutajatest ekraanil võbelust, mis väsitab silmi. Philipsi tehnoloogia Flicker-Free võtab heleduse reguleerimiseks kasutusele uue lahenduse, mis vähendab võbelust ja muudab vaatamise mugavamaks.