1
Philips Momentum

Philips Momentum

Optimaalne jõudlus järgmise põlvkonna konsoolimängude jaoks

  Xbox

  Philipsi monitorid viisid konsoolimängud järgmisele tasemele ja tegid koostööd Xboxiga, et töötada välja X-seeria uute konsoolide jaoks parim lahendus.


  Konsooliga mängimise entusiastidele on Xboxi ekraanidele mõeldud Philips Momentum täiuslik partner uue generatsiooni Xboxi konsoolidele. Meie Xboxi jaoks loodud ekraan, mis on välja töötatud koos Microsoftiga, ja mille jõudlus on optimeeritud just Xboxi X-seeria jaoks, näitab oma võimekust kohe, kui selle ühendate.

  Xbox

  Philips Momentum monitori ostuga kaasneb ühe kuu pikkune tasuta Xbox Game Pass Ultimate

  Momentum on järgmine uus tase

  Momentum on järgmine samm konsoolimängude monitoride valdkonnas


  Tõeliste konsoolimängude entusiastide jaoks on uusimad Momentumi mudelid maailma esimesed ametlikult litsentseeritud „loodud Xboxi jaoks“ konsoolimängude monitorid, mis annavad märku uue ja enneolematu mänguajastu saabumisest. Nende uus HDMI 2.1 standard toob mängukogemusse eriomadusi, suuremat ribalaiust, eraldusvõimet ja kaadrikiirust.

  Elage hetkes

  Philips Momentum – elage hetkes

  Tippmudeli 55” Bowersi ja Wilkinsi sisseehitatud heli viib ka helikvaliteedi järgmisele tasemele. Uus 559M1RYV on ainus turul olev spetsiaalselt konsoolimängudeks mõeldud monitor, mis pakub nii uut HDMI 2.1 standardit kui ka tõeliselt vapustavat heli.

  Philips Momentum Video– elage hetkes

  DisplayHDR 400 sertifikaadiga üliselge 4K UHD-ekraan pakub nõelteravat pilti jakaasahaaravat pildikvaliteeti, mis aitab teil hetke nautida.

  Momentumi tootevalik

  Viime Esportsi kõrgele tasemele


  Philips Momentum tähendab kvaliteetseid konsoolimänge. Meie eesmärk on tagada Esportsi esmaklassiline tase, seega teeme koostööd maailma kõige edukamate Esportsi meeskondadega.

  Omadused

  Realistlik graafika

  Vapustav 4K UHD lahutusvõime eraldusvõime võimaldab üliselget tulemust. Kooskõlas VESA DisplayHDR standardiga tagab tippklassi monitor erksa ja tõetruu pildi, täpsed värvid ja kontrastsuse – ülima ereduse, sügavuse ja nüansirohkuse.

  Katkestuseta tegevus

  Tänu FreeSync Premium Pro tehnoloogiale vastab ekraani kaadrisagedus renderdatud pildi kaadrisagedusele ning väike sisendviivitus tagab kiirema visuaalse tagasiside.

  Kaasahaarav ja meelelahutuslik

  Ambiglow tekitab sooja valguse kuma, mis muudab mängukogemuse veelgi intensiivsemaks. Sisemine protsessor analüüsib pilti ja kohandab valguse värve ja eredust vastavalt sellele.

  Abi, tugi ja uuendused

  Registreerige oma monitor

  Looge omale tasuta My Philips konto, et saaksite oma uue monitori registreerida. Pärast registreerimist teavitame teid niipea, kui uued uuendused on saadaval.

  Tarkvaravä

  Tagage oma monitori parim tööjõudlus. Juhul, kui monitorile on olemas uus tarkvarauuendus, leiate selle siit. Ja kui olete oma draiverid kaotanud, saate ka need siit tasuta alla laadida.

  Tugiplatvorm

  Kiireim viis kõigi tehniliste küsimuste lahendamiseks ja seadistuste kohandamiseks on tutvuda Philipsi monitori veaotsingu juhendiga. Kasutage juhendis pakutavaid häid nõuandeid ja nippe, et oma monitor kiiresti taas töökorda saada.

  Võtke meiega ühendust

  Oleme siin, et aidata. Olenemata sellest, kas vajate abi uue Philipsi monitori ostmisel või tuge selle seadistamisel, saate meiega ühendust võtta kas telefoni, e-kirja või võrguvestluse kaudu.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit the Philips USA website.

  Ma saan aru

  Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.