1
Kontor

Suure jõudlusega kuvarid

Suure jõudlusega kuvarid

Philipsi kontorimonitoride populaarseimad mudelid

Brilliance 32:9 SuperWide kumer LCD-ekraan

Brilliance 32:9 SuperWide kumer LCD-ekraan

P-line, 49 (48,8" / 124 cm diagonaal), 5120 × 1440 (Dual QHD)

Valige sobivaim suurus

monitor size
23" - 27" 
monitor size
17'' - 22" 

SoftBlue tehnoloogia

SoftBlue Technology
SoftBlue LED-tehnoloogia kasutab kahjulike siniste valguslainete vähendamiseks nutikat tehnoloogiat, ilma et see mõjutaks ekraanil esitatavaid värve või pilti. Rahvusvaheline testimisorganisatsioon TUV Rheinland on SoftBlue LED-tehnoloogia kahjuliku sinise valguse vähendamisega seoses sertifitseerinud. 

Säästvus

EPEAT


Elektroonikatoodete keskkonnamõju hindamise tööriist (EPEAT) on keskkonnategevuse tulemuslikkuse standardil IEEE 1680–2006 põhinev elektroonikatoodete keskkonnasõbralikkuse hindamise süsteem. Hetkel kasutatakse EPEATi lauaarvutite, sülearvutite ja monitoride puhul.

 

Keskkonnamõju hindamise olulisust arvestades soovivad nii ostjad kui ka tootjad määratleda keskkonnasõbraliku toote aluseks olevaid standardseid keskkonnanõudeid. EPEAT vastab mõlema osapoole vajadustele. Nende standardsete kriteeriumite alusel saavad ostjad tooteid võrrelda, samas teavad tootjad, kuidas luua keskkonnasäästlikke tooteid. EPEATi logoga varustatud tooteid peetakse keskkonnasäästlikeks ja väiksema keskkonnamõjuga toodeteks.

 

Standardi EPEAT Gold raames tagatakse Philipsi monitoride pakendamiseks kasutatava papi ja täitematerjali tasuta ringlussevõtt. Pakendimaterjalide ringlussevõtu kohta küsige teavet kohalikust teeninduskeskusest.

Ringlussevõtt


Soovime parandada inimeste elukvaliteeti mõtestatud uuenduslikkuse abil ja selleks püüame kasutada oma planeedi piiratud ressursse jätkusuutlikul viisil. See nõuab pidevat tööd meie toodete keskkonnahoidlikkuse alal. Kasutatud Philipsi monitorid ja nende pakkematerjalid võetakse ringlusse, järgides kõiki keskkonnanõudeid. Selleks teeme koostööd mitmete organisatsioonidega.