Philipsi tugi

Kuidas ma tean, millal oma Natural Response’i pudelilutt välja vahetada?

Avaldatud 07. veebruar 2023
Parim viis pudeliluti vahetamise üle otsustamiseks on jälgida oma beebi antavaid vihjeid. Natural Response’i pudelilutt on saadaval pudeliluti voolutugevusega 1 kuni 6. Entusiastlikud joojad vajavad tavaliselt väiksemat pudeliluti pealevoolu, sest tõenäoliselt imevad nad jõuliselt, põhjustades seeläbi suurema piimavoo. Pudelilutt number 6 sobib paremini paksematele vedelikele või imikutele, kes soovivad kiiret voolu.

Teisalt eelistavad aeglased ja püsivad joojad suuremat pudeliluti pealevoolu, kuna nad kipuvad tahtma väiksemat piimavoolu.
Kuni beebi on toitmisel rahulik ja tunneb end mugavalt, ei ole vaja pudelilutti vahetada. Te ei pea tõstma pudeliluti astet vanuse alusel. Vastsündinu antavad vihjed on parim viis teada saada, millal nad on valmis suurema pealevooluga pudelilutiks.

Hügieenilistel põhjustel vahetage pudelilutte iga kolme kuu järel. Kontrollige neid regulaarselt enne iga kasutuskorda. Tõmmake niplit erinevates suundades, et kontrollida, ega sellel pole kahjustusi. Kahjustuste või plekkide korral ärge kasutage pudelilutti ja visake see ära.
Otsid midagi muud?

Avastage kõik Philipsi toetusvõimalused

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.