1
Philipsi tervislike jookide App

Inspireerivad retseptid ja tervisenõuanded sõrmeliigutuste kaugusel

Laadige rakendus kohe alla ja kõik inspireerivad mahla- ja smuutiretseptid ning tervisenõuanded on alati sõrmeliigutuse kaugusel.

Tervislike jookide rakendus

Tere tulemast kasutama Philipsi tervislike jookide rakendust, mille on loonud tervishoiu ja heaolu tagamise ülemaailmne liider, kes keskendub inimeste elude parandamisele tähendusliku innovatsiooni abil.


Meie kannmikserid, mahlapressid ja see rakendus aitavad teil luua tervislikke harjumusi. Loodame, et hakkate tarbima rohkem vitamiine ja tervislikke toitaineid, mis peituvad maitsvates mahlades ja smuutis kasutatud värsketest puu- ja köögiviljades.

Tervislikud joogid

Tervislikud mahlad ja smuutid

Avastage värskete, tervislike ja lihtsate mahlade ja smuutide maailm. Pakume teile teavet lemmikjookide toiteväärtuse ja tervislike mõjude kohta, ühekordseid retsepte ja isiklikel eesmärkidel põhinevaid nädalaprogramme - nüüd kõik ühes kohas ja alati saadaval.
Mahlapressimise väljakutse

Pange end proovile

Meie tervislike jookide väljakutsed aitavad teil saavutada isiklikke tervise-eesmärke. Saate hõlpsasti valida kindla retseptiprogrammi, et parandada oma tervist teatud valdkonnas (nt kahjulike ainete väljutamine või hea une programm). Philipsi tervislike jookide rakendus võimaldab isegi sõbrad ja pere osalema kutsuda.
Mahlapressimise väljakutse

Jälgimine Apple Healthi abil

Apple Healthiga ühildamine võimaldab jälgida tarbitavaid toitaineid. See annab teavet päevas tarbitavate toitainete kohta ja suunab teid sobivaima mahla juurde, et saavutada soovitud eesmärgid.
Tervislikud joogid

Nutikas poeskäik

Meie nutikas poenimekiri võimaldab mahlade ja smuutide ajakava planeerida, et ükski mahl vahele ei jääks. Nädalase ostunimekirja loomine on imelihtne: valige oma mahl ja lisage kõik koostisained nimekirja.
Tervislikud joogid

Laadige rakendus kohe alla ning nii on kõik inspireerivad retseptid ja tervisenõuanded alati vaid sõrmeliigutuse kaugusel.

 

Teave tervislike lemmikjookide toiteväärtuse ja tervislike mõjude kohta - kõik ühest kohast.