1
Teler

Philips Android TV™

Võimsalt nutikas teler

Vaadake Androidi teleri funktsioonide klippi

Lõputu meelelahutus ilma igasuguse vaevata

 

Rohkem filme. Rohkem saateid. Rohkem mänge. Ja üha kasvav rakenduste nimekiri. Philipsi Android TV pakub teile seda kõike ja rohkemgi veel.

Vastavalt teie maitsele

Philips Android TV on piisavalt nutikas, et teada, mis teile meeldib ja mis mitte. Iga tehtud soovitus on täpselt see, mida lootsite.

Teie rütm

Lahutage oma meelt nii nagu ise soovite. Tänu nutikamatele otsimisviisidele, parematele mängimisviisidele ja kiiremale töötamisele on teie Philips Smart TV valmis täpselt siis, kui te isegi.

Teie rakendused

Valmistuge koos Google Playga nautima üha kasvavat valikut rakendustest, mängudest, voogedastamisteenustest ja muust.

Teie tee

Philipsi Android TV abil ei saaks sisu jagamine ja tegevuse juhtimine enam lihtsam ollagi. Kasutage kaugjuhtimispulti või sünkroonige oma telefon ülima paindlikkuse saavutamiseks.
Philipsi Androidi Teler vastavalt teie maitsele

Vastavalt teie maitsele 

Android muudab Smart TV kasutamise lihtsaks

 

Soovitu leidmine on nii kiire ja lihtne. Hõlpsad menüüd näitavad kasulikke soovitusi, teie lemmik-hittsarju, parimaid lugusid ja mänge. Kuna nii palju sisu on ühe sõrmeliigutuse kaugusel, on kõik menüüd nutikalt disainitud, et saaksite pühendada rohkem aega kogu selle sisu nautimisele ja vähem aega selle sirvimisele.

Erinevad inimesed, erinevad huvid. 
 

Rohkem filme, rohkem uudiseid, rohkem mänge: seda kõike saate nautida diivanilt lahkumata. Philipsi Android TV-ga saate oma vajadustest ja meeleolust olenevalt kasutada üha kasvavat rakenduste valikut. Oleme lisaks Android TV Google Play Store’ile loonud mitmeid suurepäraseid rakendusi, mis muudavad elu nauditavamaks. Vaadake uudiseid, voogedastage uusimaid hittseriaale, viige end kurssi telesaadetega, kontrollige ilmateadet või sirvige ja otsige meelepärast muusikat. Kui see tundub keeruline, siis Philipsi Android TV annab teile teie eelistusest lähtuvaid soovitusi.

Avastage oma teleris need populaarsed rakendused… ja siis veel kõik ülejäänud rakendused!

YouTube

YouTube

Netflix

Netflix

Google Play

Google Play Movies & TV

Spotify

Spotify

Arte

ARTE

Dailymotion

Dailymotion

Euronews

Euronews

Deezer

Deezer

* Kolmanda osapoole rakenduste saadavus oleneb riigist ja mudelist. Me ei vastuta sisu ega rakenduste kättesaadavuse eest ning neid pakutakse meile põhimõttel „nii nagu on“ ja ilma igasuguse sõnaselge või kaudse garantiita. Vajalik võib olla tasulise tellimuse esitamine. Värskeima teabe saamiseks võtke ühendust Philipsi telerite tugikeskusega. Kõik toote- ja ettevõtte nimed on vastavate omanike (registreeritud) kaubamärgid. Philips on ettevõtte Royal Philips N.V. registreeritud kaubamärk.r.

Ärge magage seda Netflixis maha!


Netflixi rakendus teie Philipsi teleris võimaldab valida tuhandete telesaadete, filmide ja sarjade vahel. Ja ärge magage maha Netflixi populaarseid originaalsarju nagu House of Cards, Stranger Things ja Anne with an E! Täieliku ülevaate leiate Netflixi veebilehelt.

Vajalik on Netflixi liikmelisus.

Philipsi Androidi Teler vastavalt teie rütmile

Teie rütm

Philipsi Androidi teleri võimas esitus

Suur jõudlus

 

Meie uusimate protsessorite abil ärkavad teie teler ja teie elamused justkui päris ellu. Suurendasime ülikiirete Quad Core ja Hex Core protsessoritega võimsust terves Smart TV telerivalikus.

Philipsi Android-platvormi telerimängud

Android-mängud Ambilightiga

 

Google Play võimaldab teil nautida teleris sadu mänge. Laadige mängud alla või voogedastage neid otse, et tundide kaupa meelt lahutada. Ja Ambilighti mängurežiimi abil muutub tuba iga mängija fantaasiamaailmaks.

Philipsi Android teleri hääljuhitav kaugjuhtimispult

Kõneotsing

 

Te ei soovi kasutada klaviatuuri? Rääkige kaugjuhtimispulti ja tulemused on näha teleriekraanil! Nii saate juhtida telerit häälega ning avada rakendusi ja teha palju muudki. Saate isegi kasutada oma telefoni või tahvelarvuti häälotsingut¹ koos Philipsi rakendusega TV Remote².

Philips Android teleri klaviatuuriga kaugjuhtimispult

Tekstiotsing

 

Avastage Philipsi uue klaviatuuriga kaugjuhtimispuldi uus disain. Tänu siledale ja ergonoomilisele korpusele ja suurtele, pehmetele klahvidele on seda mugav käes hoida ja uskumatult lihtne kasutada. Tänu teisel küljel olevale täismõõtmetes klaviatuurile saate enneolematult kiiresti ükskõik mida oma Smart TV-sse toksida.

¹ Keelte saadavus sõltub Google Voice Searchi toest.
² Philipsi rakendus TV Remote ja sellega seotud funktsioonid sõltuvad nii teleri mudelist, operaatorist ja riigist kui ka nutiseadme mudelist ja operatsioonisüsteemist. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte: www.philips.com/TVRemoteapp.
Philipsi Androidi Teler vastavalt teie rütmile

Teie rakendused

Maailm täis sisu
Google Play pood

Vaid nupuvajutusega voogedastate Netflixist uusimaid filme või sarju, valite kiirelt nõudevideote vahel või vallutate uusi mängumaailmu. Kõikvõimalik sisu on saadaval, kui seda soovite. Ja Ambilight muudab kogu elamuse veelgi elavamaks ja kaasahaaravamaks.

Philipsi rakenduste galeriid

Lisaks kõigile hämmastavatele Google Play rakendustele oleme loonud mõned suurepärased rakendused, mis lisavad elule naudingut. Pakume teleri järelevaatamise, uudiste, hariduse, voogedastuse ja ilmateadete rakendusi.
Philipsi Androidi telerite sisujagamine

Teie tee

See on kui suur, omavahel ühendatud perekond

 

Google Cast muudab seadmete vahel sisu jagamise imelihtsaks. Kõik on sujuvalt ühendatud, et saaksite soovi korral oma telefoni sisu teleriga jagada. Tehtud? Alustage filmi vaatamist tahvelarvutist ja lõpetage selle vaatamine teleris – kõik seadmed saavad üksteisega suurepäraselt läbi.

Philipsi rakendus TV Remote

Philipsi rakendus TV Remote

 

Muutke oma iPhone, iPad, Android-telefon või tahvelarvuti Philipsi teleri kaugjuhtimispuldiks. Võttes appi Philipsi rakenduse TV Remote, saate juhtida oma telerit, vaadata saateinfot ja seadistada meeldetuletusi oma kaasaskantavale seadmele. Saate isegi nautida lisavõimalusi oma Ambilighti juhtimiseks. Ja veel, teatud telesaateid on võimalik voogedastada telerist teie kaasaskantavasse seadmesse, et te ei jääks kunagi millestki ilma.

Philips Android TV Google Cast

Google Cast

 

Google Cast'i abil saate filme, saateid ja rakendusi juhtmevabalt edastada telefonist, tahvelarvutist või sülearvutist oma Philipsi telerisse – ilma igasuguste lisaseadmeteta. Avastage üha laienev valik Cast-valmidusega rakendusi, kuhu nüüdsest kuuluvad ka Netflix, YouTube ja muu.