1
Kodune helitehnika

Digitaalhäälestusega kellraadio

  Digitaalhäälestusega kellraadio

  Ärgake

  See Philipsi stiilne kellraadio näeb hea välja ja äratab teid õigel ajal. Võite valida sisseehitatud raadio või loodushelide vahel, et ärgata lemmikheli saatel. Temperatuuriandur näitab nii toa- kui ka välistemperatuuri. Vaadake kõiki eeliseid

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Ärgake

See Philipsi stiilne kellraadio näeb hea välja ja äratab teid õigel ajal. Võite valida sisseehitatud raadio või loodushelide vahel, et ärgata lemmikheli saatel. Temperatuuriandur näitab nii toa- kui ka välistemperatuuri. Vaadake kõiki eeliseid

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Digitaalhäälestusega kellraadio

Toa- ja välistemperatuur, FM-/MW, digitaalhäälestus, Topeltäratus, Tööpäevade/nädalavahetuse äratus AJ7010/12 Otsige saranaseid tooteid

Ärgake

loodushelide peale

 • Temperatuurinäit, mis näitab nii toa- kui ka välistemperatuuri

  Temperatuurinäit, mis näitab nii toa- kui ka välistemperatuuri

  Ilmateave teie käeulatuses. Philipsi kellraadio esitab uusimat teavet temperatuuri kohta. Selle nutikas temperatuuriandur kuvab alati välistemperatuuri.

 • Eelnevalt valitud rahustava muusika saatel võite rahulikult uinuda

  Eelnevalt valitud rahustava muusika saatel võite rahulikult uinuda

  Lõõgastuge või uinuge rahulike helide saatel. Philipsi kellraadiosse on laetud mitmeid rahustavaid muusikapalu. Võite valida vihmasaju, ookeanilained, spaamuusika ja enamatki, et seda mugavalt nautida.

 • Tööpäevade/nädalavahetuse äratus, mis vastab teie elustiilile

  Tööpäevade/nädalavahetuse äratus, mis vastab teie elustiilile

  Tänapäevast elustiili silmas pidades loodud kellraadiol on kahe äratuse funktsioon, millega saate seadistada erineva äratusaja tööpäevadeks ja nädalavahetusteks või isegi määrata elukaaslastele erineva äratusaja. Äratusseadeid saab kohandada samale ajale kogu nädalaks esmaspäevast pühapäevani või seada tööpäevadeks varajase äratuse ning magada laupäeval ja pühapäeval kaua. Mida te ka ei valiks, säästab see mugav funktsioon teid igal õhtul tülikast äratuskella seadistamisest.

 • Sujuv äratus äratab teid meeldivalt

  Sujuv äratus äratab teid meeldivalt

  Alustage päeva järk-järgult suureneva helitugevusega äratusega. Tavalised äratushelid võivad olla äratamiseks liiga vaiksed või ehmatavalt valjud. Võite ärgata lemmikmuusika, raadiojaama või helisignaaliga. Sujuva äratuse helitugevus suureneb järk-järgult vaikselt valjuni, äratades teid ettevaatlikult.

 • Topeltäratus äratab teid ja teie partneri erineval ajal

  Topeltäratus äratab teid ja teie partneri erineval ajal

  Philipsi helisüsteemiga saab seadistada kaks äratusaega. Seadke üks aeg enda ja teine oma partneri äratamiseks.

 • Kvaliteetselt mõjuv alumiiniumist korpus

  Kvaliteetselt mõjuv alumiiniumist korpus

  Valatud alumiinium on kerge ja talub ka kõrgemaid temperatuure, see on tugev ja jäik ning roostele vastupidav.

 • Digitaalhäälestus ja salvestatavad jaamad täiendava mugavuse pakkumiseks

  Digitaalhäälestus ja salvestatavad jaamad täiendava mugavuse pakkumiseks

  Leidke lihtsalt jaam, mida soovite salvestada, ning selle sageduse salvestamiseks vajutage ja hoidke all salvestusnuppu. Salvestatud raadiojaamadega leiate oma lemmikjaama kiirelt, ilma et peaksite alati käsitsi sagedust otsima.

 • Korrake äratust, et veel veidi magada

  Korrake äratust, et veel veidi magada

  Sissemagamise vältimiseks on Philipsi kellraadiol tukkumisfunktsioon. Kui äratus kõlab, kuid soovite veel veidi magada, vajutage üks kord äratuse korduse nuppu ja magage edasi. Üheksa minutit hiljem kõlab äratus uuesti. Võite äratuse korduse nuppu iga üheksa minuti järel vajutada või selle lihtsalt välja lülitada.

 • Unetaimeriga võite oma lemmikmuusika saatel rahulikult uinuda

  Unetaimeriga võite oma lemmikmuusika saatel rahulikult uinuda

  Unetaimeriga võite määrata, kui kaua muusikat või raadiojaama esitada, enne kui magama jääte. Määrake vaid ajapiirang (kuni 2 tundi) ja valige kuulatav CD või raadiojaam. Seade esitab muusikat valitud ajavahemiku jooksul ja lülitub seejärel säästlikule, vaiksele ooterežiimile. Unetaimeriga võite oma lemmik-CD või raadiojaama saatel uinuda, ilma et peaksite lambaid lugema või energia raiskamise pärast muretsema.

 • Reguleeritava eredusega ekraan mugavaks vaatamiseks

  Reguleeritava eredusega ekraan mugavaks vaatamiseks

  Philipsi raadio tööaega saab lihtsalt määrata, sisestades digitaaltaimerisse soovitud minutite arvu. Raadio käivitab taimeri automaatselt ja lülitub määratud aja saabudes välja.

 • Kellaaja ja äratuse varundamine ka voolukatkestuse korral õigel ajal ärkamiseks

  Voolukatkestuse korral säilitab see intelligentne kell kindlalt aja ja seaded. Tänu varuakule jääb määratud äratus aktiivseks ka siis, kui ekraan on välja lülitunud. Kui vool taastub, pole vaja kella uuesti seadistada ega sätteid määrata. Varuakul on piisavalt energiat määratud kellaajal äratuse esitamiseks ka juhul, kui vool ei taastu, tagades, et te kunagi sisse ei maga.

 • Lülitage sisse ja määrake aeg automaatselt

  Võtke kell karbist välja, lülitage sisse ja kell seadistatakse automaatselt. Intelligentne kell loeb eelnevalt programmeeritud andmeid ja määrab õige aja vastavalt vaikimisi määratud ajavööndile. Kui elate väljaspool seda, peate vaid vajutama ajavööndi nuppu ja määratakse õige kellaaeg. Enam pole vaja juhendeid lugeda ega nuppe kruttida.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda