1
Kodune helitehnika

juhtmeta kõlaridokk

  juhtmeta kõlaridokk

  Voogedastage muusikat ja laadige oma Androidiga telefoni

  Asetage oma Androidiga telefon laadimiseks dokile ja nautige kõlari AS860 sensatsioonilist heli. Mugavust lisab NFC-ga varustatud nutitelefonides One-Touch Bluetoothiga sidumiseks ja muusika voogedastamise lihtsustamiseks. Vaadake kõiki eeliseid

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Voogedastage muusikat ja laadige oma Androidiga telefoni

Asetage oma Androidiga telefon laadimiseks dokile ja nautige kõlari AS860 sensatsioonilist heli. Mugavust lisab NFC-ga varustatud nutitelefonides One-Touch Bluetoothiga sidumiseks ja muusika voogedastamise lihtsustamiseks. Vaadake kõiki eeliseid

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Voogedastage muusikat ja laadige oma Androidiga telefoni

 • One-Touch Bluetoothiga sidumiseks NFC-toega nutitelefonidel

  One-Touch Bluetoothiga sidumiseks NFC-toega nutitelefonidel

  Ühe puudutusega NFC (Near Field Communications) tehnoloogia võimaldab Bluetooth-seadmeid lihtsalt siduda. Lihtsalt koputage sisselülitatud NFC-ga nutitelefoni või tahvelarvutiga kõlari NFC-alale, et kõlar sisse lülitada, alustada Bluetoothi sidumist ja muusika voogedastust.

 • Juhtmevaba voogedastus Bluetoothi kaudu

  Juhtmevaba voogedastus Bluetoothi kaudu

  Bluetooth on lühikese vahemaaga traadita side tehnoloogia, mis on nii vastupidav kui ka energiasäästlik. Tehnoloogia võimaldab lihtsasti ühendada iPodi/iPhone'i/iPadi või muu Bluetoothi seadme, nagu nutitelefoni, tahvelarvuti või isegi sülearvuti, et saaksite nautida oma lemmikmuusikat, video või mängude heli kõlarite kaudu juhtmevabalt.

 • Digitaalne helitöötlus elutruu ja moonutusteta muusika esitamiseks

  Digitaalne helitöötlus elutruu ja moonutusteta muusika esitamiseks

  Täiustatud helitöötlustehnoloogia täiustab muusikaesitust, et iga noot kõlaks kristallselge täpsusega ja iga paus oleks täielikus vaikuses. Philipsi digitaalne helitöötlustehnoloogia optimeerib kompaktsete kõlarite heli ja võimaldab esitada selget, detailset ja võimsat heli ilma moonutusteta.

 • Süsteem Bass Reflex Speaker System pakub võimsat, sügavat bassi

  Süsteem Bass Reflex Speaker System pakub võimsat, sügavat bassi

  Süsteem Bass Reflex Speaker System esitab sügavat bassi ka kompaktsest kõlarisüsteemist. See erineb tavalisest kompaktsest kõlarisüsteemist täiendava bassitoru tõttu, mis on basskõlariga akustiliselt joondatud, optimeerides süsteemi madalasageduslikku heli. Selle tulemuseks on sügavam, kontrollitud bass ja vähem moonutusi. Süsteem töötab bassitorus õhumassi resoneerides, nii et see toimib tavalise basskõlarina. Koos basskõlari tundlikkusega võimendab süsteem madalasageduslikke helisid, andes bassile veelgi rohkem sügavust.

 • Helisisend kaasaskantavates seadmetes oleva muusika hõlpsaks esitamiseks

  Helisisend kaasaskantavates seadmetes oleva muusika hõlpsaks esitamiseks

  Looge hõlpsasti ühendus ning nautige kogu oma kaasaskantavates seadmetes ja arvutis olevat muusikat. Lihtsalt ühendage oma seade Philipsi komplekti helisisendi (3,5 mm) porti. Arvutite puhul tehakse ühendus tavaliselt kõrvaklapiväljundist. Kui ühendus on loodud, saate kogu oma muusikakollektsiooni kuulata otse ülikvaliteetsetest kõlaritest. Philips pakub tõepoolest ju parimat heli!

 • USB kaudu saate laadida ka teist mobiilseadet

  USB kaudu saate laadida ka teist mobiilseadet

  Lisatud mugavuseks uhkeldab see kõlar USB-liidesega teise mobiilse seadme laadimiseks isegi ajal, kui teie iPod/iPhone on dokitud.

 • Nutikalt disainitud FlexiDock Android-telefoni hoidmiseks

  Philips FlexiDocki täiustatud versioonil on mikro-USB-ühenduspesa, mis on ideaalne Android-telefonidele. Tänu ühenduspesa siledate ja ümarate servadega disainile sobivad dokkimisseadmesse suurepäraselt kõik Androidiga telefonid. Seda saab maksimaalselt reguleerida. Lihtsalt libistage ühenduspesa vasakule või paremale või pöörake seda, et see sobiks teie telefoni mikro-USB-pordi iga asukoha või paigutusega. Võimalik on luua ühendus Android-telefonidega, mille on valmistanud eri tootjad ja millel ei ole standardset mikro-USB-ühenduspesa asukohta ega paigutust. Selline ülim paindlikkus on ainulaadne.

 • Ülikvaliteetne juhtmevaba Bluetooth®-aptX® muusika voogedastus

  Tänu täiustatud tehnoloogiale viidi Bluetooth®-i kaudu voogedastatud heli uuele tasemele. Tavaline Bluetooth®-heli kasutab SBC-kodekit, mis on mõeldud põhiliseks heliedastuseks, tekitades kuulajates mõnikord pettumust ja rahulolematust. Seevastu Philipsi kõlar on varustatud ülikvaliteetse Bluetooth®-aptX® juhtmeta tehnoloogiaga - pakkudes rikkalikku, võimsat ja kristallselget heli. Uusimate Android™ nutitelefonide, tahvelarvutite ja muude seadmetega ühilduv Philips pakub nüüd sellist helikvaliteeti, mida olete oodanud. Juhtmevaba muusika ei ole kunagi kõlanud nii hästi.

 • Lihtne Bluetoothiga sidumise vidin Android-telefoni jaoks

  Google Playst allalaadimiseks saadaolev vidin Philips Bluetooth Audio Connect võimaldab teie mobiilseadet hõlpsalt ühendada ja siduda mis tahes Philipsi Bluetoothiga heliseadmega. Philipsi Bluetoothiga heliseadme automaatseks lisamiseks, sidumiseks ja sellega ühendamiseks toksake vidinat. Pärast sidumist saate ikoone ka ümber nimetada ja muuta. See vidin võimaldab teil omada mitut Philipsi heliseadet, võimaldades teil hõlpsalt erinevate Bluetoothiga seadmete vahel ümber lülituda. Lihtsalt toksake soovitud Philipsi heliseadme valimiseks ja voogedastuse alustamiseks.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda