1

Lumea Prestige

IPL – karvaeemaldusseade

  -{discount-percentage}%

  Lumea Prestige

  IPL – karvaeemaldusseade

  Nautige siledat karvavaba nahka 6 kuud*

  Meie siiani võimsaim IPL-seade Philips Lumea Prestige on loodud järgima kehakumerusi ja seda on kodus väga lihtne kasutada. Ainulaadselt kumera kujuga nutikad tarvikud jälgivad täpselt kehakumerusi ja kohandavad programmi olenevalt kehapiirkonnast. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Nautige siledat karvavaba nahka 6 kuud*

Meie siiani võimsaim IPL-seade Philips Lumea Prestige on loodud järgima kehakumerusi ja seda on kodus väga lihtne kasutada. Ainulaadselt kumera kujuga nutikad tarvikud jälgivad täpselt kehakumerusi ja kohandavad programmi olenevalt kehapiirkonnast. Vaadake kõiki eeliseid

Lumea Prestige IPL – karvaeemaldusseade

4 nutikat otsakut, Kaenlaalused, bikiinipk, keha, nägu, SmartSkin-anduriga, Kasutatav nii juhtmeta kui ka juhtmega BRI956/00 Otsige saranaseid tooteid

Nautige siledat karvavaba nahka 6 kuud*

Nutikad tarvikud parima tulemuse saavutamiseks

 • Koostöös nahaarstidega välja töötatud professionaalne IPL-tehnoloogia kodus

  Koostöös nahaarstidega välja töötatud professionaalne IPL-tehnoloogia kodus

  IPL tähendab intensiivset valgusimpulssi. Philips Lumea edastab karvajuurele õrna valgusimpulsi, mis viib karvanääpsu puhkeasendisse. Seetõttu väheneb nahal kasvavate karvade arv järk-järgult. Hooldust korrates jääb nahk meeldivalt karvavabaks ja pehmeks. Karvade tagasikasvamist ennetav hooldus on turvaline ja nahale õrn, isegi tundlikes piirkondades. Philips Lumea on kliiniliselt testitud ja töötatud välja koostöös nahaarstidega, et kodustes tingimustes lihtsat ja tõhusat hooldust pakkuda.

 • Tõestatult ohutu ja tõhus hooldus

  Tõestatult ohutu ja tõhus hooldus

  Objektiivsed uuringud näitavad kuni 92% võrra vähem karvu kõigest kolme hoolduskorraga**. Esimesed neli hoolduskorda tuleb teha iga kahe nädala tagant ja pärast seda peaks soovitud tulemus juba nähtav olema. Tulemuse säilitamiseks lihtsalt värskendage iga nelja nädala tagant. Pärast kaheksat värskenduskorda naudite karvavaba elu kuus kuud* Selle pildi suurendamiseks klõpsake lehekülje ülaosas toodud pildigaleriis oleval pildil.

 • Sobib paljudele juukse- ja nahatüüpidele

  Sobib paljudele juukse- ja nahatüüpidele

  Philips Lumea Prestige toimib tõhusalt, lihtsalt ja ohutult paljude karva- ja nahatüüpidega. See toimib nii loomulike tumeblondide, pruunide kui ka musta värvi karvade puhul ning samuti nii väga heledal kui ka väga tumedal nahal. Sarnaselt teiste IPL-põhiste hooldusvõimalustega ei saa Philips Lumea seadet kasutada valgete/hallide, heleblondide ega punaste karvade eemaldamiseks ja see ei sobi väga tumedal nahal kasutamiseks. Seda seetõttu, et karvade värvi pigmendi ja nahatooni pigmendi vahel peab olema suur kontrast.

 • Nutikad tarvikud kohanevad iga piirkonna jaoks

  Nutikad tarvikud kohanevad iga piirkonna jaoks

  Teie karvakasv ja kumerused varieeruvad üle kogu keha ja iga piirkond vajab parima tulemuse saavutamiseks erinevat töötlust. Seadmel Philips Lumea Prestige on unikaalsed kumerad ja nutikad tarvikud, mis on mõeldud erinevate kehaosade (jalad, käed, kõht) ja näo (ülahuul, lõug) jaoks. Nutikad tarvikud erinevad kuju, töötlusava suuruse ja filtrite poolest ning käivitavad seadmele lisatuna iga kehaosa jaoks eriprogrammi. Tänu läbimõeldud disainile ja eriprogrammidele võimaldab see seade tõhusat ja ohutut töötlust ka delikaatsetes ja tundlikes piirkondades.

 • Keskmise suuruse ja kumera kujuga kaenlaaluste tarvik

  Keskmise suuruse ja kumera kujuga kaenlaaluste tarvik

  Spetsiaalne kumera kujuga tarvik on mõeldud raskesti ligipääsetavate kaenlaalustes kasvavate karvade eemaldamiseks (töötlusava suurus 3 cm2). Kui nutikas tarvik on seadme külge kinnitatud, alustab see kaenlaaluste spetsiaalset hooldamist. 86% naistest olid rahul karvakasvu vähenemisega kaenlaalustes***.

 • Lisafiltriga bikiinipiirkonna kumer tarvik

  Lisafiltriga bikiinipiirkonna kumer tarvik

  Sellel kumeral tarvikul on 3 cm2 töötlusava ja läbipaistev lisafilter. Nutika tarviku seadme külge klõpsamisel seadistatakse valgusseadistus automaatselt bikiinipiirkonnale sobivaks. 78% naistest olid rahul karvakasvu vähenemisega bikiinipiirkonnas***.

 • Suur kumera kujuga kehatarvik

  Suur kumera kujuga kehatarvik

  Kehatarvikul on suurim töötlusava (4,1 cm2), mistõttu sobib see suure piirkonna (nt jalad, käed ja kõht) kiireks hooldamiseks. Kumera kujuga tarvik jälgib optimaalse nahakontakti hoidmiseks täpselt kehakumerusi. Seadme külge klõpsamise korral aktiveerib tarvik automaatselt vastavale kehapiirkonnale sobiva hoolduse. 83% naistest olid rahul jalgade karvakasvu vähenemisega***.

 • Lisafiltriga täppisotsak näole

  Lisafiltriga täppisotsak näole

  Näokarvade õrnaks, kuid tõhusaks eemaldamiseks on tarvikul spetsiaalselt välja töötatud väike 2 cm2 vaateava, mis on lame ning võimaldab tarvikut kasutada ka ülahuulel, põsel või lõual. Sellesse on integreeritud filter ja kui nutika tarviku seadme külge kinnitate, reguleerib see automaatselt valgustöötlust teie näo jaoks. 84% naistest on näokarvade eemaldamisega rahul***.

 • SmartSkin-anduriga

  SmartSkin-anduriga

  Philips Lumea Prestige’il on 5 energiaseadistust ja tänu SmartSkin-andurile on õige seadistuse valimine lihtne. SmartSkin-andur pakub naistele, kelle nahatoon on teie nahatooniga sarnane, kõige mugavaimat seadistust.

 • Kasutage kas juhtmeta või juhtmega

  Kasutage kas juhtmeta või juhtmega

  Philips Lumea Prestige’i saab kasutada nii juhtmeta kui ka juhtmega. Suurema piirkonna (nt jalad) puhul soovitame kasutada seadet juhtmega, et saaksite hooldust kiiremini ja katkestusteta läbi viia. Väiksemate või raskesti ligipääsetavate piirkondade (nt näo, kaenlaaluste või bikiinipiirkonna) hooldamisel kasutage seadet juhtmeta – see tagab liikumisvabaduse.

 • TASUTA Lumea äpp – personaalne juhendaja teie käeulatuses

  TASUTA Lumea äpp – personaalne juhendaja teie käeulatuses

  Lumea tasuta äpp pakub ainulaadset ja isikupärastatud IPL-kogemust, mis on loodud just teile. See on teie personaalne juhendaja, kes õpetab teid oma Lumead õigesti kasutama, et saavutaksite maksimaalse ja pikaajalise tulemuse. Äpp aitab teil luua oma isikupärastatud protseduuriplaani iga kehapiirkonna jaoks ning pakub protseduuride käigus ka erinevaid nõuandeid. Teil tuleb vaid oma äppi regulaarselt kontrollida, et olla kursis vajalike teavituste ja meeldetuletustega.

 • Ei vaja asendusosi, puuduvad varjatud kulud

  Ei vaja asendusosi, puuduvad varjatud kulud

  Philips Lumea on terviklik töökindel lahendus, mida saate kohe kasutama hakata. Täitekassette ega geele ei ole vaja.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • Keskmine tulemus – 78%, pärast 12 protseduuri. Erapooletus uuringus osales 48 naist Madalmaadest ja Austriast.
 • * Kuni 92% vähem karvu pärast 3 protseduuri hoolduskava järgides, mõõdetud jalgadel, individuaalsed tulemused erinevad
 • ** Uuring viidi läbi Madalmaades ja Austrias 46 naisel pärast 3 protseduuri kaenlaalustel, bikiinipiirkonnas ja jalgadel ning 2 protseduuri näol

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda