1
Kodune helitehnika

M1X-DJ helisüsteem

  M1X-DJ helisüsteem

  MIKSI, MÄNGI, JAGA

  Miksige muusikat nagu diskor, mängige seda soovitud seadmelt ja jagage lugusid Philips M1X-Dj abil. Looge erakordseid seadeid, mis jätavad teie sõbrad sõnatuks, ning voogedastage Lightning-ühenduse/Bluetoothi kaudu muusikat. Võtke oma muusika endaga kaasa, et korraldada unustamatu pidu kus iganes soovite. Vaadake kõiki eeliseid

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

M1X-DJ helisüsteem

Bluetooth®, Lightning-ühendusega, DJ juhtnupud, topelthelisisend, 60 W, bassiradiaator DS8900/10 Otsige saranaseid tooteid

MIKSI, MÄNGI, JAGA

 • Tehnoloogia wOOx küllusliku, täpse ja moonutusteta bassi esitamiseks

  Tehnoloogia wOOx küllusliku, täpse ja moonutusteta bassi esitamiseks

  Tehnoloogia wOOx on revolutsiooniline idee, mille abil kuulete ja tunnete sügavat bassi, mis on külluslikum kui mis tahes muul helisüsteemil. Spetsiaalsed kõlarimagnetid töötavad koos wOOx bassiradiaatoriga ja täpne häälestus peamagneti ja kõrgsageduskõlari vahel tagab sujuva ülemineku keskmiste ja madalate ning kõrgete sageduste vahel. Topeltvedrustus ja kihiline konstruktsioon tagavad madala ja täpse, moonutusteta bassi. wOOx loob erakordselt sügava ja dünaamilise bassi, kasutades kogu kõlarikasti mahtu, et muusika mõju tõeliselt võimendada.

 • Terviklik djay 2 rakenduse kasutamine

  Terviklik djay 2 rakenduse kasutamine

  Dokkige oma iPad Algoriddmi djay 2 iPad rakendusega, et muuta miksimine oma iPadil sama lihtsaks kui miksimispuldill. Kasutage suuri skrätšimisplaate, ristfeide ja puldi juhtnuppe, et miksida iPadi muusikakogus olevat muusikat või laske Automix-režiimil see töö enda eest ära teha. Tänu loogiliselt kasutatavatele ja täiustatud multi-touch miksimisfunktsioonidele muudab Algoriddm’s djay 2 rakendus miksimise lihtsaks kõigi jaoks - alustades algajatest ja lõpetades proffidega.

 • Ülikvaliteetsed skrätšimisplaadid ja ristfeid

  Ülikvaliteetsed skrätšimisplaadid ja ristfeid

  Tänu suurtele puudutatavatele ja puutetundlikele kerimisnuppudele on tunne, nagu miksiksite muusikat vinüülplaatidel. Spetsiaalselt loodud uskumatuks skrätšimiseks.

 • Voogedastus Bluetoothi kaudu tagab enneolematult hea heli

  Voogedastus Bluetoothi kaudu tagab enneolematult hea heli

  Bluetooth® on lühikese vahemaaga traadita side tehnoloogia, mis on nii vastupidav kui ka energiasäästlik. Tehnoloogia võimaldab lihtsasti ühendada iPodi/iPhone'i/iPadi või muu Bluetooth®-i seadme, nagu nutitelefoni, tahvelarvuti või isegi sülearvuti, et saaksite nautida oma lemmikmuusikat kõlarite kaudu juhtmevabalt.

 • Ümberpööratav juhtpaneel ohutuks kaasavõtmiseks

  Ümberpööratav juhtpaneel ohutuks kaasavõtmiseks

  Kui te parasjagu ei miksi muusikat ega esine, keerake juhtpaneel ümber ja kasutage M1X-DJ-d Bluetooth kõlarina - et saaksite lõõgastuda ja kuulata oma muusikat või lasta peol end oma võimsusesse haarata.

 • Kanderihm ja jõuline disain tagavad parema kaasaskantavuse

  Kanderihm ja jõuline disain tagavad parema kaasaskantavuse

  Lihtsalt kinnitage õlarihm, visake see üle õla ja asuge teele. Ühtlasi vastab M1X-DJ helisüsteem lennuki käsipagasi mõõtmetele, mistõttu saate oma oskused välismaale kaasa võtta. Selle vastupidav disain on piisavalt tugev, et toime tulla ühelt peolt teisele (toas või õues) kulgemisega, ning selle juhtnupud saab ümber pöörata, tänu millele on need kaitstud väljas ringi liikudes.

 • Ühendage heliväljundi abil välised kõlarid ja võimendid

  Ühendage M1X-DJ ükskõik millise välise kõlari või võimendiga, kasutades võimsuse saamiseks heliväljundi ühendust - nii kutsute esile torimilised kiiduavaldused kõikjal maailmas, isegi ilma M1X kõlariteta.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda