1
Fidelio

Philips Fidelio

dokkimisega helisüsteem

  -{discount-percentage}%

  Philips Fidelio

  dokkimisega helisüsteem

  Kõrgustesse kanduv kaunis heli

  Kullake oma muusikat, kasutades kvaliteetset juhtmevaba Bluetoothi® voogedastust, CD taasesitust, iPodi, iPadi ja iPhone'i ühendust DualDocki kaudu või lülitage seade Aux-sisendisse. See kaasahaarav 3.1-kõlarisüsteem on kõik, mida vajad võimsa heli jaoks. Vaadake kõiki eeliseid

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Kõrgustesse kanduv kaunis heli

Kullake oma muusikat, kasutades kvaliteetset juhtmevaba Bluetoothi® voogedastust, CD taasesitust, iPodi, iPadi ja iPhone'i ühendust DualDocki kaudu või lülitage seade Aux-sisendisse. See kaasahaarav 3.1-kõlarisüsteem on kõik, mida vajad võimsa heli jaoks. Vaadake kõiki eeliseid

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Fidelio dokkimisega helisüsteem

Bluetooth® DTM5096/12 Otsige saranaseid tooteid

Kõrgustesse kanduv kaunis heli

Helist haaratud

 • Puhta digitaalse heli töötlustehnoloogia parima selgusega heli jaoks

  Puhta digitaalse heli töötlustehnoloogia parima selgusega heli jaoks

  Täiustatud puhta digitaalse heli töötlustehnoloogia pakub iPodi/iPhone'i analoogheliväljundit kasutavates dokkimisega seadmetes levinud tavalise analoog-helitöötlustehnoloogiaga võrreldes palju paremat helikvaliteeti. Kasutades iPodi/iPhone'i digitaalheliväljundit ja igas töötlusetapis digitaaltöötlust, saavutatakse märkimisväärselt parem mürasuhe. Selle tulemuseks on täiuslikult tasakaalus erakordselt hea heli.

 • 200 W RMS väljundvõimsus

  200 W RMS väljundvõimsus

  Selle süsteemi väljundvõimsus on 200 W RMS. RMS tähendab ruutkeskmist, helivõimsust või täpsemalt helivõimendist kõlarisse edastatavat elektrivõimsust, mida väljendatakse vattides. Kõlarisse edastatav elektrivool ja kõlari tundlikkus määrab tekitatava heli võimsuse. Mida suurem on võimsus vattides, seda suurema võimsusega on kõlarist esitatav heli.

 • USB Direct MP3-/WMA-muusikavormingu esitamiseks

  USB Direct MP3-/WMA-muusikavormingu esitamiseks

  USB Directi režiimis ühendage oma USB-seade Philipsi seadme USB-porti ja saategi digitaalset muusikat oma Philipsi seadmelt esitada.

 • FM-digitaalhäälestus ja jaamad

  FM-digitaalhäälestus ja jaamad

  Digitaalne FM raadio pakub täiendavaid muusikakuulamisvõimalusi Philipsi helisüsteemi kaudu. Leidke lihtsalt jaam, mida soovite salvestada, ning vajutage salvestamiseks salvestusnuppu ja hoidke seda all. Salvestatud jaamade abil leiate oma lemmikjaama kiirelt, ilma et peaksite iga kord seda käsitsi otsima.

 • Helisisend kaasaskantavates seadmetes oleva muusika esitamiseks

  Helisisend kaasaskantavates seadmetes oleva muusika esitamiseks

  Helisisendi ühenduvusega saate esitada sisu otse kaasaskantavatest meediaseadmetest. Peale võimaluse nautida lemmikmuusikat helisüsteemi suurepärase helikvaliteediga on helisisend ka äärmiselt mugav, sest selle kasutamiseks peate vaid ühendama kaasaskantava MP3-mängija helisüsteemiga.

 • DualDock Apple'i seadmete laadimiseks ja sisu mängimiseks (Lightning ja 30-pin)

  DualDock Apple'i seadmete laadimiseks ja sisu mängimiseks (Lightning ja 30-pin)

  Philipsi uuenduslik DualDock Lightning- ja 30-viigulise ühendusega suudab laadida kõiki Apple'i seadeid ja mängida nende sisu. Et eesmärgiks oli ühendada stiilne välimus ja hõlpsalt kasutatavad funktsioonid, saate hetkega ühelt ühenduselt teisele üle minna. Nautige oma lemmikviise, olenemata sellest, millist Apple'i seadet soovite kasutada.

 • LivingSound avarama, kaasahaaravama stereoheli esitamiseks

  LivingSound avarama, kaasahaaravama stereoheli esitamiseks

  Philipsi taotlemisel oleva patendiga LivingSound suurendab ideaalset kuulamiskohta, et saaksite nautida tõeliselt kaasahaaravat heli suuremal alal. Mitmeid helitöötlusprotsesse ühendav LivingSound taastab helilava külluslikkuse ja ruumilised üksikasjad, mis kompaktses helisüsteemis sageli kaovad. Selle tulemusena saavutatakse suurem ideaalne kuulamisala, mis katab ühtlaselt suurt osa teie toast. Nüüd pole muusika nautimine enam piiratud tavapäraselt kitsasse alasse. Nautige optimaalset stereoheli avaramas ruumis.

 • Esitage MP3-CD-sid, CD-sid ja CD-RW-sid

  Esitage MP3-CD-sid, CD-sid ja CD-RW-sid

  MP3 tähistab standardit "MPEG-1 Audio layer-7.6 cm (3"). MP3 on revolutsiooniline tihendustehnoloogia, millega saab suuri muusikafaile kuni 10 korda kahandada, halvendamata märkimisväärselt nende kvaliteeti. MP3st on saanud standardne veebis kasutatav helitihendusvorming, millega saab helifaile kiirelt ja lihtsalt edastada.

 • Ainulaadne torndisain sobib teie elustiiliga

  Ainulaadne torndisain sobib teie elustiiliga

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda