1
Hambaharjapead

Sonicare

Philips Sonicare G3 Premium Gum Care

Tavalised Sonic-hambaharja pead

  Philips Sonicare G3 Premium Gum Care

  Tavalised Sonic-hambaharja pead

  Tervemad igemed säravama naeratuse tagamiseks

  Tervete hammaste eelduseks on terved igemed. Kasutage oma igemete eest hoolitsemiseks meie C3 Premium Gum Care’i harjapead. Pehmed küljed painduvad ja kohanduvad teie igemete kontuuriga, tagades 2× suurema kokkupuute pinnaga**, et eemaldada igemepiirilt tõhusamalt kattu. Vaadake kõiki eeliseid

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Tervemad igemed säravama naeratuse tagamiseks

Tervete hammaste eelduseks on terved igemed. Kasutage oma igemete eest hoolitsemiseks meie C3 Premium Gum Care’i harjapead. Pehmed küljed painduvad ja kohanduvad teie igemete kontuuriga, tagades 2× suurema kokkupuute pinnaga**, et eemaldada igemepiirilt tõhusamalt kattu. Vaadake kõiki eeliseid

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Sonicare G3 Premium Gum Care Tavalised Sonic-hambaharja pead

Neljane komplekt, Tüüpsuurus, Kinniklõpsatav, BrushSync-režiimi ühildumine HX9054/33 Otsige saranaseid tooteid

Tervemad igemed säravama naeratuse tagamiseks

Kuni 7× tervemad igemed kõigest kahe nädalaga*

 • Kuni 7× tervemad igemed kõigest kahe nädalaga***

  Kuni 7× tervemad igemed kõigest kahe nädalaga***

  Philips Sonicare Premium Gum Care’i harjapeaga on isegi sügavpuhastamine õrn. Kui hambahari liigub mööda igemepiiri, kaitsevad Premium Gum Care’i painduvad küljed ja harjased igemeid, isegi kui harjate tugevalt. Harjased töötavad igemepiirilt katu ja bakterite eemaldamiseks ja igemete tervise parandamiseks tõhusalt. Tänu selle harjapea kumerale kujule võite olla kindel, et harjased puutuvad hammastega maksimaalselt kokku.

 • Kuni 2× parem pinnakontakt* tagab pingutuseta sügavpuhastuse

  Kuni 2× parem pinnakontakt* tagab pingutuseta sügavpuhastuse

  Meie kohandatavat puhastustehnoloogiat kasutades saavutate igal harjamisel soovitud puhtuse. Pehmed kummist servad painduvad, võimaldades Premium Gum Care’il hammaste ja igemete kuju järgi kohanduda, et harjamine ei oleks liiga jõuline ja et puhastamine oleks veelgi tõhusam. Harjased kohanduvad hammaste ja igemete kuju järgi, tagades raskesti ligipääsetavate kohtade sügavpuhastamiseks tavalise harjapeaga ** võrreldes 2 korda suurema pinnakontakti.

 • Eemaldab kuni 10× rohkem kattu kui käsihambahari

  Eemaldab kuni 10× rohkem kattu kui käsihambahari

  Tänu painduvale kujule eemaldab Premium Gum Care käsihambaharjaga võrreldes kuni 10× rohkem kattu. Selle liikumine täiustab meie ainulaadset Philips Sonicare’i puhastustehnoloogiat nii, et iga hambapesuga kaasneb erakordne puhtus, mida on näha ja tunda.

 • Dünaamiline puhastus juhib vedeliku hammaste vahele

  Dünaamiline puhastus juhib vedeliku hammaste vahele

  Sonicare’i harjapea ja käepide toimivad koos hästi. Meie Sonic-tehnoloogiat täiustades tagavad need ülima puhtuse. Hambaharja kiire vibreerimine kiirusel kuni 62 000 harjaliigutust minutis muudab hambapasta kattu lõhustavaks vahuks, suunates pehmed vahumullid ülima puhtuse tagamiseks sügavale hammaste vahele ja igemepiirile.

 • Teate alati, millal on vahetamise aeg. Tagab alati tõhusa puhastamise.

  Teate alati, millal on vahetamise aeg. Tagab alati tõhusa puhastamise.

  Pärast kolmekuulist kasutamist harjapea tõhusus langeb, kuid tuletame teile seda BrushSync™-i abil enne meelde. Teie nutikas hambahari jälgib, kui tihti ja kui tugevalt te hambaid harjate ning annab teile teada, millal on õige aeg vahetamiseks. Teil ei ole Philips Sonicare’i nutikat hambaharja? Lihtsalt jälgige siniseid vahetatavaid harjasid ja kui need muutuvad valgeks, on õige aeg harjapea vahetada.

 • Külgeklõpsatav disain, et hambaharjapea vahetamine oleks lihtne

  Külgeklõpsatav disain, et hambaharjapea vahetamine oleks lihtne

  Premium Gum Care’i harjapea sobib ideaalselt iga Philips Sonicare hambaharja käepidemega kasutamiseks, eranditeks on PowerUp Battery ja Essence. Lihtsaks vahetamiseks ja puhastamiseks hõlpsasti külgeklõpsatav ja eemaldatav.

 • Testitud, et vastata teie suutervise vajadustele

  Testitud, et vastata teie suutervise vajadustele

  Kõik Philips Sonicare’i harjapead on hammastele ja igemetele ohutud ning õrnad. Testide ajal pannakse meie harjapeade omadused proovile, et tagada teile harjamisel alati suurepärane tulemus ja vastupidavus.

 • Valib parima tulemuse saavutamiseks automaatselt optimaalse režiimi****

  Valib parima tulemuse saavutamiseks automaatselt optimaalse režiimi****

  Meie BrushSync™-režiimi ühildumisfunktsioon tagab alati võimalikult hea puhtuse****. Philips Sonicare G3 Premium Gum Care’i harjapea sünkroonitakse BrushSync™-ühilduvusega Philips Sonicare’i hambaharja käepidemega****, et valida ainulaadse igemehoolduse tagamiseks optimaalne harjamisrežiim ja intensiivsuse tase. Teil tuleb vaid harjamist alustada.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • *Gum Care’i režiimis käsihambaharjaga võrreldes; mõõtnud GBI
 • *DiamondCleani harjapea
 • **Igemete eest hoolitsemise režiimis käsihambaharjaga võrreldes; mõõtnud GBI
 • *** BrushSync™-režiimi ühildumist saab kasutada ainult Philips Sonicare BrushSync™-iga ühilduva hambaharja käepidemega
 • ****võrreldes käsihambaharjaga

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda