1

Lumea Advanced

IPL – karvaeemaldusseade

  -{discount-percentage}%
  • KA

  Lumea Advanced

  IPL – karvaeemaldusseade

  Õrn ja püsiv karvade vähendamine

  Philips Lumea Advanced väldib karvade taaskasvu kehal ja näol. Regulaarsed õrnad valgusimpulsid hoiavad nahka iga päev siidpehmena. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Õrn ja püsiv karvade vähendamine

Philips Lumea Advanced väldib karvade taaskasvu kehal ja näol. Regulaarsed õrnad valgusimpulsid hoiavad nahka iga päev siidpehmena. Vaadake kõiki eeliseid

Lumea Advanced IPL – karvaeemaldusseade

Keha ja näo töötlemiseks, 15 minutit säärte töötlemiseks, >250 000 valgussähvatust, Eriti pikk juhe SC1997/00 Otsige saranaseid tooteid

Õrn ja püsiv karvade vähendamine

 • Kohandatud kodus ohutuks ja tõhusaks kasutamiseks

  Kohandatud kodus ohutuks ja tõhusaks kasutamiseks

  Philips Lumea kasutab uuenduslikku valgustehnoloogiat IPL (intensiivne pulseeriv valgus), mis on arendatud ilusalongides kasutatava tehnoloogia põhjal. Philips kohandas selle tehnoloogia ohutult ja efektiivselt koduses mugavuses kasutamiseks. Selle läbimurdelise karvaeemaldussüsteemi loomisel tegi Philips lähedast koostööd juhtivate nahaarstidega. Rohkem kui 10 aasta jooksul viisime läbi laiaulatusliku tarbijauuringu, milles osales rohkem kui 2000 naist.

 • Sile nahk iga päev

  Sile nahk iga päev

  Philips Lumea rakendab karvajuurele õrnu valgusimpulsse. Selle tagajärjel langevad karvad loomulikul teel välja ja karvade taaskasv pidurdub. Selle töötluse regulaarne kordamine hoiab teie naha igapäevaselt sileda.

 • Efektiivne, pingutuseta

  Efektiivne, pingutuseta

  Meie kliinilised uuringud on näidanud märkimisväärset karvakasvu vähenemist vaid nelja töötlusega iga kahe nädala tagant - tulemuseks on sile, karvavaba nahk. Tulemuste säilitamiseks korrake lihtsalt vajaduse korral protseduuri. Töötlemiste intervall võib teie karvakasvust olenevalt varieeruda. - Pildi suurendamiseks klõpsake palun pildil selle lehe ülaosas asuvas galeriis.

 • Sobib paljudele juukse- ja nahatüüpidele

  Sobib paljudele juukse- ja nahatüüpidele

  Philips Lumea toimib efektiivselt (loomulike) tumeblondide, pruunide ja mustade karvade korral. Nagu teistegi valguspõhiste töötlemisviiside korral, EI SOBI Philips Lumea punaste, heleblondide või valgete/hallide karvade korral. Samuti EI SOBI see toode tumeda naha korral.

 • Ohutu ja efektiivne ka tundlikes piirkondades

  Ohutu ja efektiivne ka tundlikes piirkondades

  Kasutage seadet julgelt näokarvade (ülahuulelt, lõualt ja põskedelt) ja kehakarvade eemaldamiseks (sh jalgadelt, kaenlaalustest, bikiinipiirkonnast, kõhult ja kätelt).

 • Suur tööava kiireks töötlemiseks

  Suur tööava kiireks töötlemiseks

  Suur tööava kiireks kasutamiseks suurtel piirkondadel (nt. jalgadel).

 • Täpne tarvik tagab lisaohutuse näo jaoks

  Täpne tarvik tagab lisaohutuse näo jaoks

  Tänu integreeritud lisavalgusfiltrile saab toodet kasutada ülahuulel, lõual, põskedel ja teistes tundlikes kohtades kasvavate karvade ohutuks töötlemiseks.

 • Integreeritud nahatooni andur

  Integreeritud nahatooni andur

  Ohutuse tagamiseks mõõdab sisseehitatud nahatooni andur iga sessiooni alguses ja aeg-ajalt sessiooni ajal töödeldava naha tooni. Kui see tuvastab toote jaoks liiga tumeda nahatooni, lõpetab see automaatselt impulsside väljastamise.

 • Õrn töötlemine

  Õrn töötlemine

  Õrn teie naha vastu.

 • Ei vaja asendusosi, puuduvad varjatud kulud

  Ei vaja asendusosi, puuduvad varjatud kulud

  Philips Lumea on täielik lahendus, mis on karbist välja võttes täiesti töövalmis. Mis veelgi olulisem, see ei vaja asenduslampe ega geele.

 • "Libista ja välguta"-režiim võimaldab mugavamat töötlemist

  "Libista ja välguta"-režiim võimaldab mugavamat töötlemist

  Põhiline töötlemisviis võimaldab seadme libistamist, mis on mugavam ja ühtlasem.

 • Viis reguleeritavat valgusenergia seadistust

  Viis reguleeritavat valgusenergia seadistust

  Philips Lumeal on viis reguleeritavat valgusenergia seadistust, mis tagavad õrna, kuid efektiivse töötlemise. Korrektse kasutamise korral on Philips Lumea IPL-töötlus ohutu ja õrn ka tundlikul nahal ja/või kehaosadel.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda