1

Lumea Prestige

IPL – karvaeemaldusseade

  -{discount-percentage}%

  Lumea Prestige

  IPL – karvaeemaldusseade

  Tundke end püsivalt karvadest vabana*

  Philips Lumea Prestige on kõige tõhusam juhtmeta IPL-lahendus, mis väldib karvade taaskasvu näol ja kehal. Regulaarsed õrnad valgusimpulsid hoiavad nahka iga päev siidpehmena. Vaadake kõiki eeliseid

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Tundke end püsivalt karvadest vabana*

Philips Lumea Prestige on kõige tõhusam juhtmeta IPL-lahendus, mis väldib karvade taaskasvu näol ja kehal. Regulaarsed õrnad valgusimpulsid hoiavad nahka iga päev siidpehmena. Vaadake kõiki eeliseid

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Lumea Prestige IPL – karvaeemaldusseade

Kasutada kehal, näol, bikiinipiirkonnas, 15 minutit säärte töötlemiseks, >250 000 valgussähvatust, Juhtmevaba SC2009/00 Otsige saranaseid tooteid

Tundke end püsivalt karvadest vabana*

 • Kohandatud kodus ohutuks ja tõhusaks kasutamiseks

  Kohandatud kodus ohutuks ja tõhusaks kasutamiseks

  Philips Lumea kasutab uuenduslikku valgustehnoloogiat IPL (intensiivne pulseeriv valgus), mis on arendatud ilusalongides kasutatava tehnoloogia põhjal. Philips kohandas selle tehnoloogia ohutult ja efektiivselt koduses mugavuses kasutamiseks. Selle läbimurdelise karvaeemaldussüsteemi loomisel tegi Philips lähedast koostööd juhtivate nahaarstidega. Rohkem kui 10 aasta jooksul viisime läbi laiaulatusliku tarbijauuringu, milles osales rohkem kui 2000 naist.

 • Sile nahk iga päev

  Sile nahk iga päev

  Philips Lumea rakendab karvajuurele õrnu valgusimpulsse. Selle tagajärjel langevad karvad loomulikul teel välja ja karvade taaskasv pidurdub. Selle töötluse regulaarne kordamine hoiab teie naha igapäevaselt sileda.

 • Efektiivne, pingutuseta

  Efektiivne, pingutuseta

  Meie kliinilised uuringud on näidanud märkimisväärset karvakasvu vähenemist vaid nelja töötlusega iga kahe nädala tagant - tulemuseks on sile, karvavaba nahk. Tulemuste säilitamiseks korrake lihtsalt vajaduse korral protseduuri. Töötlemiste intervall võib teie karvakasvust olenevalt varieeruda. - Pildi suurendamiseks klõpsake palun pildil selle lehe ülaosas asuvas galeriis.

 • Sobib paljudele juukse- ja nahatüüpidele

  Sobib paljudele juukse- ja nahatüüpidele

  Philips Lumea toimib efektiivselt (loomulike) tumeblondide, pruunide ja mustade karvade korral. Nagu teistegi valguspõhiste töötlemisviiside korral, EI SOBI Philips Lumea punaste, heleblondide või valgete/hallide karvade korral. Samuti EI SOBI Philips Lumea väga tumeda naha korral.

 • Ohutu ja efektiivne ka tundlikes piirkondades

  Ohutu ja efektiivne ka tundlikes piirkondades

  Kasutage seadet julgelt näokarvade (ülahuulelt, lõualt ja põskedelt) ja kehakarvade eemaldamiseks (sh jalgadelt, kaenlaalustest, bikiinipiirkonnast, kõhult ja kätelt).

 • Suur tööava kiireks töötlemiseks

  Suur tööava kiireks töötlemiseks

  Suur tööava kiireks kasutamiseks suurtel piirkondadel (nt. jalgadel).

 • Näootsak ohutuks näohoolduseks

  Näootsak ohutuks näohoolduseks

  Näootsakul on spetsiaalne sisseehitatud valgusfilter, mis tagab ohutu ja mugava kasutuse ülahuule, lõua ja põskhabeme piirkonnas. Seda saab kasutada ka muudes tundlikes kehapiirkondades nagu kaenlaalused ja muud raskesti ligipääsetavad kohad.

 • Spetsiaalselt bikiinipiirkonna karvade eemaldamiseks mõeldud otsak

  Spetsiaalselt bikiinipiirkonna karvade eemaldamiseks mõeldud otsak

  Bikiinipiirkonna otsak eemaldab tõhusalt bikiinikarvad. Selles piirkonnas kasvavad karvad kipuvad olema tavaliselt kõvemad ja tihedamad kui säärtel.

 • Õrn töötlemine

  Õrn töötlemine

  Õrn teie naha vastu.

 • Juhtmevaba mugavus

  Juhtmevaba mugavus

  Lumea ainulaadne juhtmeta disain sobib ideaalselt soovitud piirkondade töötlemiseks teile sobival ajal.

 • Ei vaja asendusosi, puuduvad varjatud kulud

  Ei vaja asendusosi, puuduvad varjatud kulud

  Philips Lumea on täielik lahendus, mis on karbist välja võttes täiesti töövalmis. Mis veelgi olulisem, see ei vaja asenduslampe ega geele.

 • Viis reguleeritavat valgusenergia seadistust

  Viis reguleeritavat valgusenergia seadistust

  Philips Lumeal on viis reguleeritavat valgusenergia seadistust, mis tagavad õrna, kuid efektiivse töötlemise. Korrektse kasutamise korral on Philips Lumea IPL-töötlus ohutu ja õrn ka tundlikul nahal ja/või kehaosadel.

 • Lumea Prestige'iga on kaasas luksuslik kott

  Philips Lumea Prestige'il on kaasas luksuslik kott hõlpsaks hoiustamiseks.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • protseduurikava järgides

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda