1
Philipsi tugi

Philipsi/Saeco kohvivalmistusmoodulit ei saa sisestada

Avaldatud 07 March 2023

Kui teil ei õnnestu kohvivalmistusmoodulit oma Philipsi/Saeco espressomasinasse sisestada, seadistage see neutraalsesse asendisse ja proovige uuesti

Play Pause

Kohvivalmistusmoodul ei ole neutraalses asendis

Enne kohvivalmistusmooduli sisestamist veenduge, et see oleks neutraalses asendis. Kohvivalmistusmoodul on neutraalses asendis siis, kui kohvivalmistusmooduli küljel asuva kollase silindri nool on joondatud musta noole ja tähega „N“. Lisaks peab küljel olev kollane konks olema püstises asendis (vt pilti).

Kohvivalmistusmooduli neutraalsesse asendisse seadistamiseks ja selle masinasse sisestamiseks järgige allolevaid samme.

  1. Jätke kohvivalmistusmoodul välja ja sulgege hooldusluuk. Pange kõik teised osad masinasse tagasi (tilgakandik / jahvatatud kohvi anum, veepaak).
  2. Lülitage masina SISSE-/VÄLJALÜLITAMISE nupp VÄLJA. Oodake, kuni masinast ei kostu ühtegi heli (selleks võib kuluda 15–20 sekundit).
  3. Lülitage masina SISSE-/VÄLJALÜLITAMISE nupp SISSE. Ärge tehke ühtki tegevust, nagu hooldusluugi avamine, tilgakandiku või veepaagi eemaldamine, enne, kui masin on kasutamiseks valmis.
  4. Enne sisestamist seadistage kohvivalmistusmoodul neutraalsesse asendisse. Kohvivalmistusmooduli neutraalsesse asendisse seadistamiseks lükake hooba allapoole, kuni see puudutab kohvivalmistusmooduli alust (vt pilt 1). Seejärel kontrollige, et kollane konks oleks kõige ülemises asendis, kui mitte, siis lükake seda ülespoole (vt pilt 2)
  5. Avage hooldusluuk ja lükake kohvivalmistusmoodul koos juhikutega tagasi masinasse, kuni see oma kohale klõpsatab.
  6. Sulgege hooldusluuk, lülitage masin VÄLJA ja siis uuesti SISSE.

Märkus. Juhised võivad erineda olenevalt teie espressomasina mudelist. Täpsemate samm-sammuliste juhiste saamiseks lugege kasutusjuhendit.

Philipsi espressomasina kohvivalmistusmoodul
Philipsiga ühenduse võtmine

Meil on hea meel teid siin aidata

Otsid midagi muud?

Avastage kõik Philipsi toetusvõimalused

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.