1
Saage just sellist tuge, mida vajate
Otsite oma tootele konkreetset lahendust?

Minu Sonicare’i hambahari tekitab märkimisväärset müra

Värskendatud 2022-05-25
Kui teie Philips Sonicare'i hambahari tekitab ebatavaliselt valju müra, siis võib põhjuseks olla lahtine harjapea. Veenduge, et harjapea on kindlalt käepideme küljes, mitte lahti. Käepideme ja harjapea vahele jääb väike pilu, mis on vibreerimiseks vajalik. 
 
Play Pause

Harjapea on kulunud

Kui olete sama harjapead kasutanud üle kolme kuu, peate harjapea välja vahetama. Harjapead muutuvad kulumisel lärmakaks. Soovitame vahetada hambaharjapea iga kolme kuu tagant välja.
 

Kasutage ehtsaid Sonicare'i harjapäid

Järgitehtud harjapead võivad tekitada suuremat müra kui Philips Sonicare'i harjapead. Soovitame kasutada Philipsi harjapäid, mida saate osta meie veebipoest.

Harjapea eemaldamine

Kui olete proovinud varasemaid meetodeid ja ebatavapärane müra on endiselt olemas, eemaldage harjapea. Kui te valju müra enam ei kuule, siis on harjapea vigane. Asendage harjapea uuega.

Vajate rohkem tuge?

Võltsitud harjapead

Kui kasutasite sama harjapead üle kolme kuu, peate võib-olla harjapea välja vahetama. Kui harjapea kulub, võib selle kasutamisega kaasneda rohkem müra. Soovitame vahetada hambaharjapea iga kolme kuu tagant välja.

Kui harjapea vahetamine probleemi ei lahenda, võtke meiega ühendust.

Vahetage harjapea iga kolme kuu järel

Kui harjapea kulub, võib selle kasutamisega kaasneda rohkem müra. Mürarikas käepide võib osutada harjapea vahetamise vajadusele. Kasutage kindlasti ainult Philipsi originaalharjapäid.

Kui harjapea vahetamine probleemi ei lahenda, võtke ühendust Philipsi klienditeeninduskeskusega.

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.