1
Saage just sellist tuge, mida vajate
Otsite oma tootele konkreetset lahendust?

Minu Sonicare'i hambahari vibreerib vähem kui varem

Värskendatud 2022-05-25
Kui teie Philips Sonicare'i hambahari vibreerib tavalisest vähem võimsalt, võib see olla märk, et akut on vaja laadida.
 
  • See võib tähendada ka seda, et harjapea on kulunud. Soovitame vahetada hambaharja pea iga kolme kuu tagant välja. Uue harjapea ostmiseks külastage Philipsi veebipoodi.
  • Valitud režiim mõjutab vibratsiooni taset paljudel Sonicare'i mudelitel. Selle seadistuse reguleerimise kohta leiate teavet oma seadme kasutusjuhendist.
  • Mõnedel mudelitel on ka EasyStart funktsioon, mis aeglaselt suurendab vibratsiooni taset. See funktsioon töötab esimese neljateistkümne hammaste harjamise korra jooksul. Oletagem, et hambaharja vibratsioonitase on järsku vähenenud. Sellisel juhul võib EasyStart olla märk selle kohta, et EasyStart on aktiveeritud.

Vajate rohkem tuge?

Kui need lahendused teid ei aita, võtke meiega ühendust.

Õige harjamisrežiimi valimine

Philips Sonicare'i hambaharja vibratsioonid nõrgenevad, kui aku otsa saab. Vibratsioonide suurendamiseks laadige hambahari täielikult täis. Philipsi Sonicare'i hambaharja täislaadimiseks võib kuluda kuni 24 tundi. Kasutage kindlasti oma hambaharjaga kaasas olnud originaallaadijat. Mõnedel Philips Sonicare'i hambaharjadel on erinevat tüüpi laadijad. Need ei ole vastastikku asendatavad.

Tugevusseaded

Vanemad harjapead ei pruugi harjamisel sama tõhusalt või võimsalt toimida. Soovitame harjapea pärast 3-kuulist kasutamist asendada.

Sonicare’i harjapea vahetamine

Vanemad harjapead ei pruugi harjamisel sama tõhusalt või võimsalt toimida. Kui olete harjapead kasutanud üle 3 kuu, soovitame teil harjapea välja vahetada.

Mehaaniline viga

Kui probleem püsib, võtke meiega ühendust täiendava abi saamiseks.

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.