1
Philipsi tugi

Minu Philips Aventi rinnapumba imemisvõime on madal.

Avaldatud 04. september 2023
Kui Philips Aventi käsi-rinnapumba imemisvõime ei ole piisav, siis tutvuge probleemi lahendamiseks allpool esitatud nõuannetega.
 
Veenduge, et rinnapump on puhastatud. Kui rinnapumpa pannakse kokku ning see on steriliseerimisest veel niiske, võib see vaakumit tugevdada.
 
Kui rinnapump pole õigesti kokku pandud või mõni osa on kahjustatud, võib sellest õhku välja lekkida, mis vähendab imemisvõimsust.
  1. Sisestage valge klapp pumba korpusesse nii, et see mahuks väikese ümmarguse augu sisse. Veenduge, et klapi teravatipuline külg oleks suunatud allapoole ning see on kahjustamata.
  2. Paigaldage läbipaistva silikoonist membraani tüvi pumba korpuse sisse. Veenduge, et serva ümbrus oleks täielikult tihendatud ja suruge sõrmedega allapoole (võimalik, et kokkupanek on lihtsam siis, kui membraan on märg).
  3. Veenduge, et padi on turvaliselt pumba korpuse külge kinnitatud. Veenduge, et padja sisemine osa asub ülemise joone juures (märgitud noolega). Kinnitage servad lehtri ümber, ilma et tekiks ühtegi ava (võimalik, et kokkupanek on lihtsam siis, kui membraan on märg).
Assembly of manual breast pump
Enne väljutamist võib rinnapumba imemisvõime olla madal. Veenduge, et pump oleks korralikult rinnale asetatud ning rinnapump ja rind omavahel tihedalt ühendatud.
Kasutada ei tohi muude rinnapumpade osi, mis ei kuulu Philips Avanti rinnapumpade tootevalikusse.
 
Juhul kui imemisvõime on endiselt madal või puudub, siis soovitame kasutada seadme uute varuosade soetamiseks aadressi www.philips.com/support.
Philipsiga ühenduse võtmine

Meil on hea meel teid siin aidata

Otsid midagi muud?

Avastage kõik Philipsi toetusvõimalused

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.