Philipsi tugi

Ma ei saa seadistada oma Connected Baby Camerat ja Baby Monitor+ rakendust

Avaldatud 26. jaanuar 2024
Kui te ei saa seadistada oma Philips Avent Connected Baby Camerat (SCD641, SCD643) ja rakendust Philips Avent Baby Monitor+, võivad alltoodud tõrkeotsingu näpunäited aidata teil lahendust leida.
 • Kontrollige, kas olete valinud 2,4 GHz toetava võrgu SSID.
 • Kontrollige, kas Wi-Fi-signaal on tugev ja stabiilne. Kui signaal on nõrk, kaaluge beebiseadme viimist teise kohta, kuid mitte kaugemale kui 1,5 meetri (5 jala) kaugusele beebist. Või lähtestage oma Wi-Fi ruuter.
 • Tugevama signaali saamiseks kasutage Wi-Fi-repiiterit. Kasutage sama SSID-d (võrgu nimi) ja sama parooli ruuteri ning repiiteri jaoks.
 • Kasutage nutiseadme (mobiiltelefoni) ja beebikaamera jaoks sama Wi-Fi võrku.
 • Kontrollige beebiseadme LED-tuld. Kui see vilgub punaselt (seadistamise ajal), on sisestatud SSID või Wi-Fi parool vale. Korrake seadistusprotsessi õige parooliga.
 • Kui beebiseadme LED-tuli muutub punaseks, on beebimonitor ühendatud Wi-Fi ruuteriga, kuid mitte Internetiga. Kontrollige, kas teil on Interneti-ühendus, kasutades teisi rakendusi, nagu YouTube, Facebook jne. Kui teised rakendused ei reageeri, parandage Interneti-ühendust. Interneti-ühenduse olemasolul võib server olla ajutiselt kättesaamatu. Oodake 30 minutit ja seejärel korrake seadistamisprotsessi.
 • Veenduge, et teised seadmed ei häiriks beebikaamera tööd. Seadmed nagu mikrolaineahjud, sülearvutid jne võivad häirida Wi-Fi-signaali. Proovige mõnda muud kohta või suurendage nende seadmete ja beebikaamera vahelist kaugust.
 • Hoidke oma nutiseadet QR-koodiga sobival kaugusel beebikaamerast. Vahemaa peab olema kaks kuni kuus tolli (5–15 sentimeetrit).
 • Kui kaamera ei suuda QR-koodi ikka lugeda, veenduge, et ruumis oleks piisavalt valgust. Kontrollige ekraani heledust ja vajaduse korral muutke seda.
 • Kui öörežiim on lubatud, lülitage see välja, reguleerige ekraani heledust ja proovige uuesti.
 • Kui beebikaamera on QR-koodi lugenud, kuulete kinnitusheli ja beebimonitori LED muutub valgeks.
 • Põlev valge LED näitab, et beebiseade on võrku ühendatud ja rakenduse vaatamiseks ja juhtimiseks valmis.
 • Põlev roheline LED näitab, et beebikaamera on rakendusega sidumiseks valmis
Võib-olla jälgib teie last juba kolm inimest. Rakendus võimaldab ainult kolmel isikul/kasutajal korraga vaadata. Kui teil on administraatori õigused, saate ühe külalise juurdepääsu eemaldada, et saaksite ise jälgida.

Kui olete saatnud külaliskasutajale kutse, kuid nad ei näe siiski video otseülekannet:
 • On võimalik, et teie külaline ei ole veel Philipsis kasutajakontot registreerinud. Paluge külaliskasutajal installida rakendus Philips Avent Baby Monitor+ ja registreerida esmalt konto. Seejärel saatke välja uus kutse.
 • On võimalik, et kutsuja külaliskasutaja asub teises riigis. Veenduge, et külaliskasutaja valib oma kasutajakonto registreerimisel sama riigi, nagu Euroopa riik või India, USA, Kanada.
Kui saate lastetoas tuvastatud helide või liigutuste kohta valeteateid, tehke järgmist:
 • On võimalik, et olete tundlikkuse liiga kõrgeks määranud. Selliste valeteadete vältimiseks reguleerige tundlikkuse taseme säte Philips Avent Baby Monitor+ rakenduse sätete lehel madalamaks.
Kui te ei kuule rakenduses beebi nutmist:
 • Võimalik, et Philips Avent Baby Monitor+ on vaigistatud või seadistatud helitugevus on liiga madal. Rakenduse vaigistamise tühistamiseks vajutage kõlari nuppu või suurendage helitugevust nutitelefoni helitugevuse nupuga.
 • Kui soovite kuulda heli ajal, mil nutitelefoni ekraan on välja lülitatud või rakendus Philips Avent Baby Montor+ on taustal, saate aktiveerida taustajälgimisrežiimi ja reguleerida tundlikkuse taset vastavalt oma vajadustele.
Võimalik, et olete beebiseadme lähtestanud, vajutades kogemata pikalt sisse-/väljalülitusnuppu.
 1. Vajutage beebikaamera sisse-/väljalülitamisnuppu kauem kui 10 sekundit.
 2. LED-tuli vilgub roheliselt ja oranžilt. Tehaseseadete taastamine lõpetatakse, kui LED-tuli jääb püsivalt roheliselt põlema.
 3. Peate värskendama kõiki sätteid, sh ühendatud Wi-Fi ruuteri SSID (võrgu nimi), parooli ja rakenduse kasutajaid.
 4. Nüüd saate beebikaamera uuesti rakendusega siduda.
Tehase vaikeseaded
Kas teil on ikka veel probleeme Philips Avent Connected Baby Camera seadistamisega?
Kui ükski neist nõuannetest ei aita, võtke meiega ühendust.
Philipsiga ühenduse võtmine

Meil on hea meel teid siin aidata

Otsid midagi muud?

Avastage kõik Philipsi toetusvõimalused

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.