Tagasi
×

Tutvuge Philipsi pardliseeriaga 9000. See on täiesti maaväline

Tõenäoliselt planeedi kõige täiuslikum pardel

Tõeliselt võimas pardel töötab ka 100 km kõrgusel maa kohal, eks ole? Aga enne nii kaugele minemist tuleb kontrollida, kas see toimib ka kosmoselaadsetes tingimustes. Philipsi pardliseeria 9000 on juba läbinud nullgravitatsiooni katsetusse.
 

Tippkvaliteetne raseerimine
Kas soovite elu parimat raseerimist – ja korrata seda igal järgmisel korral? On aeg tutvuda Philipsi mudeliga S9000. See on meie seni tehnoloogiliselt kõige täiuslikum pardel ja seepärast ei suutnud me vastu panna kiusatusele katsetada seda erinevates ekstreemsetes oludes. Üks neist oli nullgravitatsioon ja meie katsepiloot saavutas suurepärase raseerimistulemuse.

Teaduslikud eksperimendid kosmoses
Ülim katsetus mis tahes esemele on panna see raketi jõul töötavasse sõidukisse ja lennutada see kosmosesse. Just seepärast viib meie partner XCOR Space Expeditions oma lähituleviku kosmosereisidel läbi teaduslikke eksperimente. Sest kui miski toimib täiuslikult 100 km kõrgusel maa kohal, peab see olema midagi tõeliselt erilist. Philips S9000 puhul on see juba niigi kindel. Selgitame lähemalt.

V-Track Precision lõiketerad
Vaadake pöörlevat raseerimispead hoolikalt. Välisserval on V-kujulised sooned, mis püüavad kinni enamiku karvadest. Siseserval on spetsiaalsed hambad, mis püüavad kinni ja lõikavad pikki ja lamandunud karvu. Tulemuseks nahalähedane raseerimine minimaalse arvu tõmmetega ja nahka kahjustamata.

Contour Detecti tehnoloogia
Philips S9000 töötab näolähedasemalt kui ükski teine mudel. Raseerimisseade ise pöördub taha, ette, vasakule ja paremale. Lisaks liiguvad peamine ja sekundaarne kallutusrõngas ülejäänud raseerimisseadmest sõltumatult taha, ette, vasakule ja paremale. Kokku kaheksa liikumisvõimalust tagavad ainulaadselt nahalähedase raseerimise.

Isikliku mugavuse seadistusvõimalused
Kas nahk on täna tundlik? Või on teil kiire? Valige parasjagu sobiv raseerimiselamus tundliku (1800 p/min), normaalse (2000 p/min) või kiire (2200 p/min) seadistuse seast.

AquaTec märg & kuiv
Tänu AquaTeci tihendile on Philips S9000 täiesti veekindel. Võite seda kasutada isegi duši all raseerimiseks. Võite eriti sujuvaks raseerimiseks kasutada vahtu või geeli, või soovi korral raseerida kuivalt.

Nutikas puhastussüsteem
See eriline hoiustamissüsteem tagab iga päev värske raseerimise. Vaid nupuvajutusega puhastab, kuivatab, laeb ja määrib see teie pardlit. Topeltfilter väldib raseeritud karvade ja geeli sattumist raseerimispeadele ja tagab parima jõudluse pardli kasutusea jooksul.

Tasuta kosmoselennud
Lisaks kasulikele tarvikutele nagu habemepiirel, piirel ja puhastushari, võite võita tasuta kosmoselennu. Philips S9000, mis on niigi kosmoselendurite lemmikpardel, võib aidata teil saada XCOR Lynxi kosmoselaevale. Kui soovite lisateavet selle erakordse võimaluse kohta, liituge missiooniga.