Tagasi
×

Liituge missiooni juhtimisega

Kas tahaksite osaleda hämmastaval kosmoseseiklusel?

Kas tahate olla meeskonnas, kes Philipsi astronaudid kosmosesse saadab? Osalege maavälises seikluses siinsamas maa peal. Nautige intervjuusid, kulissidetaguseid videosid, testlendude otsekajastust ja palju enamat. Püsige kursis ning jagage meie põnevust, kui stardipäev läheneb!
Avastage, mis toimub missiooni juhtimiskeskuses ja võtke kõigest osa meie Facebooki lehe kaudu.
 

Tutvustame täiesti ainulaadset kosmosereisi
Järgmiste kuude jooksul saate rohkem teada XCOR Lynxi kosmosesõiduki kohta ja näete lähemalt selle valmimist. Saate tutvuda selle põneva sõiduki iga olulisema arendusetapiga. Vaadake, kuidas testime selle ainulaadse, raketi jõul liikuva kosmosesõiduki käitussüsteeme. Õppige tundma väljakutseid, mida pakub taaskasutatava sõiduki loomine, mis suudab lennata kosmosesse ja seejärel ohutult tagasi lähtekohta liuelda. Järgmisel aastal samal ajal saate lugeda stardini jäävaid sekundeid. Osana missioonijuhtimise meeskonnast saate tutvuda inimestega, kes loovad kosmoseajalugu. Lähitulevikus võite näha esimest Philipsi kosmoselendu Curaçaost või Mojave kõrbest teele asumas.

Philipsi toetus
Philips toetab seda hämmastavat kosmosekatsumust, kuna tegu on uuendusliku mõtlemise hämmastava näitega. Usume vägagi uuendusliku mõtlemise jõusse, kuna tegeleme sellega iga päev ja see on võimaldanud meil luua laia valiku igapäevaelu parandavaid tooteid. Näiteks üks meie värskemaid uuendusi Philipsi pardliseeria 9000, mis sisaldab galaktikatäie kõrgtehnoloogilisi funktsioone, et tagada parim võimalik raseerimine. Tagamaks selle tõeliselt erakordset sooritusvõimet, katsetasime seda isegi nullgravitatsiooni juures. Osana missioonijuhtimise meeskonnast, saate avastada veelgi rohkem meie maaväliste ambitsioonide kohta.

Olge osa kosmoseseikluste tulevikust
Tänu Philipsile ja XCORile on saabumas kosmoselendude uus ajastu. Ärge magage oma võimalust maha. Külastage Facebooki, et hoida sidet missiooni juhtimiskeskusega.