Küpsistepõhimõtted

Philipsi küpsiste teatis

 

Küpsisteteate jõustumiskuupäev

Aprill, 2017

Lisateave küpsiste kohta

Philipsi eesmärk on muuta teie kogemus veebis ning meie veebisaitide kasutamine võimalikult informatiivseks ja asjakohaseks. Selle eesmärgi saavutamiseks kasutame küpsiseid või muid sarnaseid tehnikaid. Meile on oluline, et teaksite, milliseid küpsiseid meie veebisaidil kasutatakse ja millisel eesmärgil seda tehakse. See aitab kaitsta teie privaatsust, tagades samal ajal võimalikult kasutajasõbraliku veebisaidi.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teatud veebisaitide külastamisel teie lõppseadmesse (arvuti või mobiilseade). Philipsis võime kasutada muid sarnaseid tehnikaid, näiteks piksleid, veebilutikaid, seadme sõrmejälgi jms. Ühtsuse huvides kasutame edaspidi kõigi nende tehnikate kohta ühist nimetust „küpsised“.

Miks küpsiseid kasutatakse?

Küpsiseid võidakse kasutada mitmel erineval põhjusel. Esiteks võivad küpsised olla vajalikud veebisaidi nõuetekohase toimimise tagamiseks. Näiteks on küpsiste puudumise korral veebisaidil raske meeles pidada, et olete sisse loginud, või millised tooted olete ostukorvi lisanud. Neid nimetatakse nõutavateks küpsisteks.

 

Küpsiseid võidakse kasutada ka selleks, et analüüsida veebisaidi kasutamist, määrata külastajate arvu ja saada teavet veebisaidi võimaliku parendamise kohta. Me ei seosta veebisaidi kasutusstatistikat ega muid aruandeid üksikisikutega. Neid küpsiseid nimetatakse analüütikaküpsisteks.

 

Kolmandaks kasutatakse sotsiaalmeedia küpsiseid, et võimaldada integratsiooni sotsiaalmeedia veebisaitidega – nii saate oma eelistatud sotsiaalmeediateenuses lehekülje või toote meeldivaks märkida või seda jagada.

 

Küpsiste neljas oluline eesmärk on lubada internetireklaame, mida saab isikupärastada selliselt, et esitatakse teile sobivamaid ja rohkem huvipakkuvaid reklaame, seda nii Philipsi veebisaitidel kui ka mujal. Selleks kasutatakse (sihtotstarbelisi) reklaamiküpsiseid

Kuidas saan Philipsi veebisaitidel teha valikuid seoses küpsiste ja privaatsusega?

Teil on võimalik Philipsi veebisaitidel küpsistega seotud eelistusi seadistada. Klõpsates valikul „Küpsised“, saate valida, millist tüüpi küpsiseid meie veebisait peaks kasutama. Küpsiste seadete alt leiate ka iga kategooria küpsiste loendi (nõutavad, analüütika-, sotsiaalmeedia-, sihtotstarbelised reklaamiküpsised).

 

Pöörame tähelepanu sellele, et kui muudate meie veebisaidil küpsiste seadeid, ei pruugita eemaldada juba varem seadistatud küpsiseid. Saate seda teha oma veebibrauseri seadetes kooskõlas allpool kirjeldatuga pärast seda, kui olete küpsiste seadeid meie veebisaidil muutnud.

 

Kui külastate Philipsi veebisaiti, mille sihtkasutajateks on kasutajad väljapool ELi, võite oma veebibrauseri seadete alt muuta küpsiste ja privaatsusega seotud seadeid. 

Kuidas brauseris küpsiseid hallata või keelata?

Pöörame tähelepanu sellele, et Philips ei kasuta hetkel tehnilist lahendust, mis võimaldaks meil vastata teie brauseri „Ära jälgi“ signaalidele. Lisaks meie veebisaidi küpsiste seadete osa kasutamisele saate küpsiste seadeid mis tahes ajal brauseri seadete alt muuta. Pange tähele, et brauseri seadete kasutamine ei pruugi olla sama lihtne kui meie veebisaidi küpsiste seadete kasutamine. Kui keelate brauseri seadetes kõik küpsised või kõik meie küpsised, võib juhtuda, et meie veebisaidi (veebisaitide) teatud osad või funktsioonid ei toimi, kuna teie brauser võib takistada meil teatud funktsionaalsuse tagamiseks vajalike küpsiste seadistamist. Seega on soovitame kasutada meie veebisaidil olevaid küpsiste seadeid ja mitte keelata kõiki küpsiseid veebibrauseris. 

Lisateavet küpsiste keelamise või brauseris kasutatavate küpsiste seadete haldamise kohta leiate järgmisest loendist.

 

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.