1
Toiduvalmistamine

Köögiseadmed

toiduvalmistamiseks ja küpsetamiseks

 

Toiduvalmistamine

*Suggested retail price
**Näidatud spetsifikatsioonid ei kehti iga tootevaliku kõigile toodetele.

köögimasin

Multicooker.  Lemmikroogade kiire ja lihtne valmistusviis.

Võrratult maitsvad supid, liha, pasta ja koogid. Multicookeriga on lihtne toitu valmistada ja toitu saab kauem säilitada. Soojanahoidmise funktsioon aitab hoida toidu soojas ja värske, kaotamata toitaineid ja maitset. Nautige erinevaid roogasid!.

 

Multicookeri retseptid

Philipsi retseptid

 

Lihtsasti kasutatavate, funktsioonirohkete ja lõputute retseptidega Philipsi köögiseadmete abil valmistate iga päev täiuslikke eineid. Vajate inspiratsiooni sõprade üllatamiseks? Tutvuge Philipsi retseptilehega. Näiteks valmistage eelroaks supivalmistaja abil maitsev läätsesupp, Airfryeri abil põhiroaks lambaliha köögiviljadega ning õhtut lõpetavaks magustoiduks köögimasina abil tiramisu.

Portsjoneid 4,
Portsjoneid 4.
Portsjoneid 6,

Philipsi köögiseadmed

 

Head köögiseadmed on igas köögis vajalikud. Maitsvaid retsepte on oluliselt lihtsam luua köögikombainide, mikserite ja saumikserite abil. Üldjuhul on seadmetel mitu funktsiooni, mis võimaldavad neid mitmekülgselt kasutada. Näiteks sobib supivalmistaja nii maitsva chorizoga kõrvitsasupi kui ka imelise hommikuse banaanismuuti valmistamiseks.

 

Airfryer on samuti täiuslik näide mitmekülgsest köögiseadmest. Ühel õhtul saate Airfryeriga valmistada krõbedaid friikartuleid, järgmisel maitsvat lasanjet. Mida iganes soovite küpsetada, praadida või grillida, on alati olemas köögiseade, mis saab teid sellega aidata.

Toidu ettevalmistamine

Veekeetjad

Mahlapressid