Tutvuge
Saeco Xelsisega

15 erinevat kohvijooki ühe nupuvajutusega tänu Coffee Equalizer™-ile.

Philips, Saeco ja SENSEO® kohvimasinad

Saeco täisautomaatsed espressomasinad  

 

Täisautomaatsed espressomasinad pakuvad teile - tass tassi järel - kohvi, mis on valmistatud ühe nupuvajutusega värskelt jahvatatud kohviubadest. Alustades väiksest espressost ja lõpetades café lungo, cappuccino või latte macchiato'ga, millele on lisatud värskelt vahustatud piim masinasse sisseehitatud piimavahustajast. Lisaks veel valikud, mis võimaldavad teil igal sammul kohvi oma eelistustele vastavaks muuta. 

Philipsi täisautomaatsed espressomasinad

 

Meie "bean-to-cup" kohvimasinad valmistavad ühe nupuvajutusega espressot või filtrikohvi. Sisse-ehitatud piimavahustaja sobib ideaalselt cappuccino või latte macchiato valmistamiseks - olgu päeval või öösel.

Saeco käsitsi juhitavad espressomasinad

 

Käsitsi juhitavates espresso kohvimasinates kasutatakse jahvatatud kohvi või kohvipadjakesi, kus kohv on eelnevalt portsudeks jagatud, seejärel täidetakse filtrihoidja ja valmistatakse espresso – just nagu professionaalne barista seda teeb! Või kasutatakse klassikalist piimavahustajat (pannarello), et valmistada cappuccinot või latte macchiatot.

SENSEO® padjakohvimasinad

 

Valige meelepärane kohvipadjake SENSEO® luksuslikust valikust, pistke kohvipadjake masinasse, vajutage nuppu ja mõne sekundi pärast saate nautida pikka filtrikohvi hõrgu crema kihiga.

Philipsi filterkohvimasinad

 

Valmistage filterkohvi traditsioonilisel moel, täites paberfiltri jahvatatud kohviga ja keetes terve kannu aromaatset kohvi, et seda siis koos sõprade või perega nautida - ja seda võimalikult vähese vaevaga.

Millega saame teid aidata

Tutvuge meie kaubamärkidega

Täiendava teabe saamiseks klõpsake kaubamärgi logodele
Kohvimasin

Tarvikud ja hooldus

 

Tutvuge meie uuenduslike tarvikutega ja uurige välja, kuidas oma masina eest hoolitseda.

 

Philipsi kohvimasin

Kas vajate abi?

 

Otsige kasutusjuhendeid ja KKK-sid oma toodete kohta.

 

 

Neli kohvitassi

Registreerige oma kohvimasin

 

Registreerige oma kohvimasin täna ja saadame teile uudiseid, nõuandeid ja nippe, retsepte ning eksklusiivseid pakkumisi.