1
Monitorid

Suure jõudlusega kuvarid

Suure jõudlusega kuvarid

Philipsi monitoride  populaarseimad mudelid

Valige sobivaim  suurus

monitor size
23" - 27" 
monitor size
17'' - 22" 
Momentum 4K HDR kuvar Ambiglowga

Momentum 4K HDR kuvar Ambiglowga

Momentum, 43 (42,51" / 108 cm diagonaal), 3840 × 2160 (4K UHD)

  • C
436M6VBPAB/00

Ultra Wide-Color 

Ultra Wide Desaturated Ultra Wide Saturated
Ultra Wide-Colori tehnoloogia kasutab erksa ja tõetruu pildi edastamiseks laia värvispektrit. Tänu värviribade keemilise koostise ja LED-tagantvalgustuse uuenduslikule reguleerimisele kasutatakse selle tehnoloogiaga monitorides tavapärasest palju laiemat värvihaaret. See tagab tänu loomulikele rohelistele, erksatele punastele ja sügavatele sinistele toonidele tõetruuma pildi.

Säästvus

EPEAT


Elektroonikatoodete keskkonnamõju hindamise tööriist (EPEAT) on keskkonnategevuse tulemuslikkuse standardil IEEE 1680–2006 põhinev elektroonikatoodete keskkonnasõbralikkuse hindamise süsteem. Hetkel kasutatakse EPEATi lauaarvutite, sülearvutite ja monitoride puhul.

 

Keskkonnamõju hindamise olulisust arvestades soovivad nii ostjad kui ka tootjad määratleda keskkonnasõbraliku toote aluseks olevaid standardseid keskkonnanõudeid. EPEAT vastab mõlema osapoole vajadustele. Nende standardsete kriteeriumite alusel saavad ostjad tooteid võrrelda, samas teavad tootjad, kuidas luua keskkonnasäästlikke tooteid. EPEATi logoga varustatud tooteid peetakse keskkonnasäästlikeks ja väiksema keskkonnamõjuga toodeteks.

 

Standardi EPEAT Gold raames tagatakse Philipsi monitoride pakendamiseks kasutatava papi ja täitematerjali tasuta ringlussevõtt. Pakendimaterjalide ringlussevõtu kohta küsige teavet kohalikust teeninduskeskusest.

Ringlussevõtt


Soovime parandada inimeste elukvaliteeti mõtestatud uuenduslikkuse abil ja selleks püüame kasutada oma planeedi piiratud ressursse jätkusuutlikul viisil. See nõuab pidevat tööd meie toodete keskkonnahoidlikkuse alal. Kasutatud Philipsi monitorid ja nende pakkematerjalid võetakse ringlusse, järgides kõiki keskkonnanõudeid. Selleks teeme koostööd mitmete organisatsioonidega.