1
  monitorid

  Suure jõudlusega monitorid

  Meie  lemmik(ud)

  Miks valida Philipsi monitorid?

  Auhinnatud lahenduste ikoon

  Auhinnatud lahendused

  Meie monitore on tunnustatud nende tipptasemel disaini ja jõudluse eest.

  Uuenduslike tehnoloogiate ikoon

  Uuenduslikud tehnoloogiad

  Philipsi monitorid on mitmekülgsed ja kvaliteetsed ning pakuvad teile võimsaid ja uuenduslikke funktsioone. Meie monitoridega saate võtta viimast igast tööpäevast, olenemata sellest, milliseid tegevusi teie ettevõtlus hõlmab.

  Lahendus kõigi jaoks ikoon

  Lahendus kõigi jaoks

  Alates algajatest fotograafidest kuni ekspertidest e-ostlejateni, filmisõpradest kuni arvutimängijateni, kvaliteetaega otsivatest perekondadest kuni vabakutseliste töötajateni – Philipsi monitorid on ideaalseks lahenduseks. Stiilsed ja funktsioonirohked mudelid on loodud toetama teie elu sellisena nagu see on.

  Abi, tugi ja uuendused

  Registreerige oma monitor

  Looge omale tasuta My Philips konto, et saaksite oma uue monitori registreerida. Pärast registreerimist teavitame teid niipea, kui uued uuendused on saadaval.

  Tarkvaravä

  Tagage oma monitori parim tööjõudlus. Juhul, kui monitorile on olemas uus tarkvarauuendus, leiate selle siit. Ja kui olete oma draiverid kaotanud, saate ka need siit tasuta alla laadida.

  Tugiplatvorm

  Kiireim viis kõigi tehniliste küsimuste lahendamiseks ja seadistuste kohandamiseks on tutvuda Philipsi monitori veaotsingu juhendiga. Kasutage juhendis pakutavaid häid nõuandeid ja nippe, et oma monitor kiiresti taas töökorda saada.

  Võtke meiega ühendust

  Oleme siin, et aidata. Olenemata sellest, kas vajate abi uue Philipsi monitori ostmisel või tuge selle seadistamisel, saate meiega ühendust võtta kas telefoni, e-kirja või võrguvestluse kaudu.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.