1
Monitorid

Philipsi monitoride  populaarseimad mudelid

Kumer LCD-monitor tehnoloogiaga Ultra WideColor
Kumer LCD-monitor tehnoloogiaga Ultra WideColor
UltraColor
Kumer
FreeSync
Kumer UltraWide LCD ekraan
Kumer UltraWide LCD ekraan
UltraColor
Kumer
FreeSync
Õhuke monitor tehnoloogiaga Ultra WideColor
Õhuke monitor tehnoloogiaga Ultra WideColor
UltraColor
Ultraslim
IPS

Valige sobivaim  suurus

monitori suurus


23–27" 
monitori suurus


17–22" 

MultiView funktsiooniga 4K Ultra HD LCD-kuvar

Lai 40" Philips Ultra HD profitaseme ekraan annab teile võimaluse end välja sirutada ja nautida 4K ülikõrglahutusega suurt pilti kogu detailsuses (täis-HD-ga võrreldes neli korda suurem eraldusvõime)

Ultra Wide-Color 

Ultra Wide Desaturated Ultra Wide Saturated
Ultra Wide-Colori tehnoloogia kasutab erksa ja tõetruu pildi edastamiseks laia värvispektrit. Tänu värviribade keemilise koostise ja LED-tagantvalgustuse uuenduslikule reguleerimisele kasutatakse selle tehnoloogiaga monitorides tavapärasest palju laiemat värvihaaret. See tagab tänu loomulikele rohelistele, erksatele punastele ja sügavatele sinistele toonidele tõetruuma pildi.

Säästvus

EPEAT


Elektroonikatoodete keskkonnamõju hindamise tööriist (EPEAT) on keskkonnategevuse tulemuslikkuse standardil IEEE 1680–2006 põhinev elektroonikatoodete keskkonnasõbralikkuse hindamise süsteem. Hetkel kasutatakse EPEATi lauaarvutite, sülearvutite ja monitoride puhul.

 

Keskkonnamõju hindamise olulisust arvestades soovivad nii ostjad kui ka tootjad määratleda keskkonnasõbraliku toote aluseks olevaid standardseid keskkonnanõudeid. EPEAT vastab mõlema osapoole vajadustele. Nende standardsete kriteeriumite alusel saavad ostjad tooteid võrrelda, samas teavad tootjad, kuidas luua keskkonnasäästlikke tooteid. EPEATi logoga varustatud tooteid peetakse keskkonnasäästlikeks ja väiksema keskkonnamõjuga toodeteks.

 

Standardi EPEAT Gold raames tagatakse Philipsi monitoride pakendamiseks kasutatava papi ja täitematerjali tasuta ringlussevõtt. Pakendimaterjalide ringlussevõtu kohta küsige teavet kohalikust teeninduskeskusest.

Ringlussevõtt


Soovime parandada inimeste elukvaliteeti mõtestatud uuenduslikkuse abil ja selleks püüame kasutada oma planeedi piiratud ressursse jätkusuutlikul viisil. See nõuab pidevat tööd meie toodete keskkonnahoidlikkuse alal. Kasutatud Philipsi monitorid ja nende pakkematerjalid võetakse ringlusse, järgides kõiki keskkonnanõudeid. Selleks teeme koostööd mitmete organisatsioonidega.