1
Kodune helitehnika

CD Soundmachine

  CD Soundmachine

  Nautige muusikat kõikjal, kuhu lähete

  Õhukese ja kompaktse disainiga AZ1834 võimaldab nautida kaasaskantavas muusikamängijas olevaid MP3-/WMA-vormingus lemmiklugusid kõrvaklappe kasutamata. Vaadake kõiki eeliseid

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Nautige muusikat kõikjal, kuhu lähete

Õhukese ja kompaktse disainiga AZ1834 võimaldab nautida kaasaskantavas muusikamängijas olevaid MP3-/WMA-vormingus lemmiklugusid kõrvaklappe kasutamata. Vaadake kõiki eeliseid

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Nautige muusikat kõikjal, kuhu lähete

 • USB Direct MP3-/WMA-muusikavormingu esitamiseks

  USB Direct MP3-/WMA-muusikavormingu esitamiseks

  USB Directi režiimis ühendage oma USB-seade Philipsi seadme USB-porti ja saategi digitaalset muusikat oma Philipsi seadmelt esitada.

 • MP3/WMA-CD, CD ja CD-RW esitamine

  MP3/WMA-CD, CD ja CD-RW esitamine

  Helitihendustehnoloogiaga saab suuri muusikafaile kuni 10 korda kahandada ilma nende helikvaliteeti märkimisväärselt halvendamata. MP3 ja WMA on kaks tihendusvormingut, mida saate Philipsi meediamängijas kuulata. Laadige MP3- või WMA-vormingus muusikapalu alla volitatud veebisaitidelt või looge need ise, salvestades oma CD-d MP3- või WMA-vormingus ja siirdades need failid meediamängijasse.

 • Süsteem Bass Reflex Speaker System pakub võimsat, sügavat bassi

  Süsteem Bass Reflex Speaker System pakub võimsat, sügavat bassi

  Süsteem Bass Reflex Speaker System esitab sügavat bassi ka kompaktsest kõlarisüsteemist. See erineb tavalisest kompaktsest kõlarisüsteemist täiendava bassitoru tõttu, mis on basskõlariga akustiliselt joondatud, optimeerides süsteemi madalasageduslikku heli. Selle tulemuseks on sügavam, kontrollitud bass ja vähem moonutusi. Süsteem töötab bassitorus õhumassi resoneerides, nii et see toimib tavalise basskõlarina. Koos basskõlari tundlikkusega võimendab süsteem madalasageduslikke helisid, andes bassile veelgi rohkem sügavust.

 • Täieulatuslikud kõlarid kaasahaaravaks ja dünaamiliseks heliks

  Täieulatuslikud kõlarid kaasahaaravaks ja dünaamiliseks heliks

  Kompaktsed stereokõlarid esitavad täieulatuslikku kvaliteetset heli, et saaksite vabalt muusikat kuulata. Nautige muusikat kõikjal ja alati sisseehitatud stereokõlaritega, mis võimaldavad mugavust ja naudingut muusika taasesitusest.

 • FM-/MW-tuuner raadio nautimiseks

  FM-/MW-tuuner raadio nautimiseks

  FM-/MW-stereotuuner

 • CD juhuesitus/kordus muusika kohandatud nautimiseks

  CD juhuesitus/kordus muusika kohandatud nautimiseks

  Juhuesituse/kordusega saate vältida igavust alati samas järjestuses muusika esitamisel. Lemmiklugude mängijasse laadimise järel peate vaid valima ühe režiimidest – juhuesituse või korduse – et teie muusika esitataks erinevas järjestuses. Nautige alati erinevat ja ainulaadset muusikaelamust.

 • Muu seadme sisend kaasaskantavas mängijas oleva muusika esitamiseks

  MP3-seadme sisendi ühendamisel saate helisüsteemi kaudu esitada oma MP3-faile. Ühendades kaasaskantava MP3-mängija helipistiku kaudu helisüsteemiga, saate nautida suurepärast helikvaliteeti kaasaskantavast MP3-mängijast lemmikmuusika kuulamisel.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda