CD Soundmachine

AZ250/12

Kandke kaasas kotitäit lõbu

Hakake lemmikuid kuulama selle Philipsi CD-heliaparaadiga AZ250/12. Sisestage CD või ühendage kaasaskantav mängija MP3 Linki kaudu. Sellel on ka pehmest kangast kandekott. Nautige ohutut kuulamist maksimaalse helitugevuse piirangutega.

Kahjuks pole see toode enam saadaval

CD Soundmachine

Sarnased tooted

Vaadake kõiki Boombox

Kandke kaasas kotitäit lõbu

selle kaasaskantava helisüsteemi abil

CD, CD-R ja CD-RW esitamine

CD, CD-R ja CD-RW esitamine

Philips on tuntud selle poolest, et suudab luua paljude saadaolevate plaadivormingutega ühilduvaid seadmeid. Selle helisüsteemiga saate nautida muusikat CD-lt, CD-R-ilt ja CD-RW-lt. CD-RW (vorminguga CD-Rewritable ühilduv) tähendab, et muusikasüsteem suudab esitada nii CD-Recordable (CD-R) kui ka CD-Rewritable (CD-RW) plaate. CD-R-plaatidele saab salvestada ühe korra ja need on esitatavad kõigis audio-CD-mängijates, kuid CD-RW-plaate saab salvestada ja kustutada mitu korda ja esitada vaid ühilduvates audio-CD-mängijates.

MP3 Link kaasaskantavates seadmetes oleva muusika esitamiseks

MP3 Link kaasaskantavates seadmetes oleva muusika esitamiseks

MP3 Linki ühenduvusega saate esitada MP3-faile otse kaasaskantavatest meediaseadmetest. Lisaks võimalusele nautida lemmikmuusikat helisüsteemi suurepärase helikvaliteediga on MP3 Link ka äärmiselt mugav, sest selle kasutamiseks peate vaid ühendama kaasaskantava MP3-mängija helisüsteemiga.

Pehmest kangast kandekott lihtsaks kaasaskandmiseks

Pehmest kangast kandekott lihtsaks kaasaskandmiseks

Kandke enda CD-heliaparaati spetsiaalse kandekotiga kaasas kus iganes soovite. Pehmest kangast kott kaitseb teie heliaparaati löökide ja põrutuste eest ning selle käepidemed lisavad veelgi ohutust ja kasutusmugavust. Tänu nutikatele avadele kõlari ees ja juhtnuppude kohal võimaldab see atraktiivne kott nautida suurepärast muusikat ka siis, kui teie heliaparaat selle sees on. Samuti peidab kott harvemini kasutatavaid nuppe, näiteks CD-sahtli lukustusnuppu. Kui soovite mängija kotist välja võtta, saate selle tõmbluku abil kiirelt ja lihtsalt lahti teha.

Maksimaalse helitugevuse piirang muudab kuulamise ohutuks

Maksimaalse helitugevuse piirang muudab kuulamise ohutuks

Pikaajaline kokkupuude valju heliga võib põhjustada kõrvadele pöördumatuid kahjustusi. Teie ja teile oluliste inimeste ohutu kuulamiselamuse tagamiseks on teie Philipsi CD-heliaparaadi maksimaalne helitugevus eelnevalt paika pandud. Isegi kui teie lapsel on klapid peas ja te ei kuule, mida ta kuulab, võite olla kindel, et heli ei ole liiga vali. Philips mõtleb teie meelerahule.

CD-sahtli lukustus tagab ringi liikudes katkematu muusikaesituse

CD-sahtli lukustus tagab ringi liikudes katkematu muusikaesituse

Philipsi CD-heliaparaat on mõeldud horisontaalselt või vertikaalselt paigaldamiseks ning töötab mõlemas asendis suurepäraselt. Vertikaalasendi kasutamise korral CD-sahtli juhusliku avanemise vältimiseks avaneb see ainult nupule vajutades. Saadaval on ka CD-sahtli lukustus, mis kaitseb selle avanemist juhusliku vajutuse korral. Liuglukustus asub seadme peal, kuhu väikesed lapsed ei ulatu ja mis jääb kotti paigutatud seadme korral peitu. Philipsis on iga pisiasi oluline.

Väike ja kerge

Sellel Philipsi helisüsteemil on kompaktne ja atraktiivne kujundus ning see on täidetud kõigi multimeedia võimalustega. See võimaldab kerge vaevaga tuttavate ja sõpradega sidet hoida ning telefoni võimalusi ringi liikudes maksimaalselt ära kasutada.

Stereokõrvaklapipistik isiklikumaks muusika nautimiseks

Ühendage oma kõrvaklapid selle Philipsi seadmega, et endale sobival ajal muusikat isiklikumalt nautida. Võite nautida lemmikmuusikat suurepärase heliga ja teisi häirimata, ühendades seadmega oma kõrvaklapid.

Tehnilisi andmeid

 • Heli

  Väljundvõimsus
  1 W RMS
  Helitugevuse regulaator
  Pööratav nupp (analoog)
 • Kõlarid

  Sisseehitatud kõlarite arv
  1
 • Ühenduvus

  MP3 Link
  3,5 mm stereosisend
 • Heliesitus

  Plaatide esitusrežiimid
  • Edasi- ja tagasikerimine
  • Järgmisele/eelmisele muusikapalale liikumine
  Esitatav andmekandja
  • CD-
  • CD-R
  • CD-RW
 • Mugavus

  Laadija tüüp
  Esikülg
 • Võimsus

  Aku tüüp
  AA
  Aku pinge
  1.5  V
  Patareide arv
  6
  Toite tüüp
  Vahelduvvoolusisend
 • Mõõtmed

  Kaal (koos pakendiga)
  1,7  kg
  Toote mõõtmed (L x S x K)
  204 x 213 x 130  mm
  Pakendi mõõtmed (L x S x K)
  247 x 321 x 153 mm
  Toote kaal
  1,1  kg

Mis on karbis?

Muud komplekti tarvikud

 • Kasutusjuhend
 • Garantiitunnistus

Soovitatud tooted

Hiljuti vaadatud tooted

Arvustused

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.