1
Sonicare

Philips Sonicare W3 Premium White

Tavalised Sonic-hambaharja pead

  -{discount-percentage}%

  Philips Sonicare W3 Premium White

  Tavalised Sonic-hambaharja pead

  Valgem ja säravam naeratus

  Toit ja jook muudavad naeratuse tuhmimaks. Meie W3 Premium White harjapeaga muutub teie naeratus valgemaks. Poleerivad harjased eemaldavad hamba pinnalt plekid ja muudavad hambad kolme päevaga nähtavalt valgemaks ning tagavad suurepärase hammaste puhtuse. Vaadake kõiki eeliseid

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Valgem ja säravam naeratus

Toit ja jook muudavad naeratuse tuhmimaks. Meie W3 Premium White harjapeaga muutub teie naeratus valgemaks. Poleerivad harjased eemaldavad hamba pinnalt plekid ja muudavad hambad kolme päevaga nähtavalt valgemaks ning tagavad suurepärase hammaste puhtuse. Vaadake kõiki eeliseid

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Sonicare W3 Premium White Tavalised Sonic-hambaharja pead

Neljane komplekt, Tüüpsuurus, Kinniklõpsatav, BrushSync-režiimi ühildumine HX9064/33 Otsige saranaseid tooteid

Valgem ja säravam naeratus

Eemaldab 100% rohkem plekke kõigest kolme päevaga*

 • Eemaldab hamba pinnalt 100% rohkem plekke kõigest kolme päevaga*

  Eemaldab hamba pinnalt 100% rohkem plekke kõigest kolme päevaga*

  Philips Sonicare Premium White harjapea keskossa koondatud tihedalt paiknevad harjased näevad vaeva selle nimel, et eemaldada tõhusalt kattu ning hammaste pinnale iga päev toidu ja joogi kasutamise järel tekkivaid plekke. Painduvad küljed lasevad harjastel sügavpuhastamiseks teie hammaste ja igemete ainulaadset kuju jälgida, tagades teile säravama naeratuse kõigest kolme päevaga.

 • Kuni 4× parem pinnakontakt* tagab hõlpsa sügavpuhastuse

  Kuni 4× parem pinnakontakt* tagab hõlpsa sügavpuhastuse

  Meie kohanev puhastustehnoloogia tagab hambaid pestes alati soovitud puhtuse. Pehmed painduvast kummist küljed võimaldavad Premium White’il teie suu ainulaadset kontuuri jälgida. Meie harjased kohanevad teie igemete ja hammastega, tagades sügavpuhastamiseks tavalise harjapeaga võrreldes kuni 4× suurema pinnakontakti** – isegi raskesti ligipääsetavates kohtades. Kohanev puhastustehnoloogia võimaldab igemepiiri õrnalt jälgida ega lase liigse jõuga harjata, muutes seeläbi harjamise meeldivaks ja tagades suurepärase puhtuse.

 • Eemaldab kuni 10× rohkem kattu kui käsihambahari

  Eemaldab kuni 10× rohkem kattu kui käsihambahari

  Premium White’i kasutamine tagab suurepärase puhtuse ja ka igapäevase valgendamise. Selle painduv kuju aitab eemaldada hammastelt ja igemepiirilt kuni 10× rohkem kattu, tagades põhjaliku puhtuse, mida on näha ja tunda.

 • Philips Sonicare'i täiustatud Sonic-tehnoloogia

  Philips Sonicare'i täiustatud Sonic-tehnoloogia

  Philips Sonicare'i täiustatud Sonic-tehnoloogia suunab vett hammaste vahele ning selle harjased aitavad lõhustada ja eemaldada hambakattu, tagades silmapaistva igapäevase puhtuse.

 • Teate alati, millal on vahetamise aeg. Tagab alati tõhusa puhastamise.

  Teate alati, millal on vahetamise aeg. Tagab alati tõhusa puhastamise.

  Pärast kolmekuulist kasutamist harjapea tõhusus langeb, kuid tuletame teile seda BrushSync™-i abil enne meelde. Teie nutikas hambahari jälgib, kui tihti ja kui tugevalt te hambaid harjate ning annab teile teada, millal on õige aeg vahetamiseks. Teil ei ole Philips Sonicare’i nutikat hambaharja? Lihtsalt jälgige siniseid vahetatavaid harjasid ja kui need muutuvad valgeks, on õige aeg harjapea vahetada.

 • Testitud, et vastata teie suutervise vajadustele

  Testitud, et vastata teie suutervise vajadustele

  Kõik Philips Sonicare’i harjapead on hammastele ja igemetele ohutud ning õrnad. Testide ajal pannakse meie harjapeade omadused proovile, et tagada teile harjamisel alati suurepärane tulemus ja vastupidavus.

 • Külgeklõpsatav disain, et hambaharjapea vahetamine oleks lihtne

  Külgeklõpsatav disain, et hambaharjapea vahetamine oleks lihtne

  Premium White’i harjapea sobib ideaalselt iga Philips Sonicare’i hambaharja käepidemega kasutamiseks, eranditeks on PowerUp Battery ja Essence. Lihtsaks vahetamiseks ja puhastamiseks hõlpsasti külgeklõpsatav ja eemaldatav.

 • Valib parima tulemuse saavutamiseks automaatselt optimaalse režiimi***

  Valib parima tulemuse saavutamiseks automaatselt optimaalse režiimi***

  Meie BrushSync™-režiimi ühildumisfunktsioon tagab alati võimalikult hea puhtuse***. Philips Sonicare C3 Premium White’i harjapea sünkroonitakse BrushSync™-ühilduvusega Philips Sonicare’i hambaharja käepidemega***, et valida ainulaadse puhtuse tagamiseks optimaalne harjamisrežiim ja intensiivsuse tase. Teil tuleb vaid harjamist alustada.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • White+ režiimis ja juhtivat valgendavat hambapastat kasutades, võrreldes käsihambaharjaga
 • **BrushSync™-režiimi ühildumist saab kasutada ainult Philips Sonicare BrushSync™-iga ühilduva hambaharja käepidemega
 • *DiamondCleani harjapea
 • *** võrreldes käsihambaharjaga

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda