1
Avent

Philips Avent

Digitaalne videomonitor

  -{discount-percentage}%

  Philips Avent

  Digitaalne videomonitor

  Alati teie beebi lähedal

  Philips Avent SCD620 võimaldab teil oma beebiga alati turvaliselt ja privaatselt ühenduses olla. Kuulete oma beebi häält täiusliku kvaliteediga ja näete teda kristallselgelt 2,7" LCD-ekraanilt, olgu päeval või öösel. Vaadake kõiki eeliseid

 • Alati teie beebi lähedal

  Play Pause

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Alati teie beebi lähedal

Philips Avent SCD620 võimaldab teil oma beebiga alati turvaliselt ja privaatselt ühenduses olla. Kuulete oma beebi häält täiusliku kvaliteediga ja näete teda kristallselgelt 2,7" LCD-ekraanilt, olgu päeval või öösel. Vaadake kõiki eeliseid

Avent Digitaalne videomonitor

Privaatne ja turvaline (A-FHSS), 2, 7-tolline värviekraan, Rahustavad unelaulud ja tagasiside SCD620/52 Otsige saranaseid tooteid

Alati teie beebi lähedal

Privaatne ja turvaline tänu A-FHSS tehnoloogiale

 • Privaatne ja turvaline ühendus kohanduva FHSS-tehnoloogiaga

  Privaatne ja turvaline ühendus kohanduva FHSS-tehnoloogiaga

  Ainulaadne käsiseadmete sidumine tagab beebiga privaatse ja turvalise ühenduse. Uus kohanduv FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum - sagedushüpitamisega spektrilaotuse) tehnoloogia tagab minimaalsed häiringud.

 • Suure eraldusvõimega 2,7" ekraan, mille pilt on ka öösel kristallselge

  Suure eraldusvõimega 2,7" ekraan, mille pilt on ka öösel kristallselge

  Infrapunaga kristallselge öörežiim lülitub automaatselt pimedas sisse, et näeksite oma beebit nii päeval kui öösel. Nautige oma magava beebi vaatamist kõrglahutusega eriti suurelt 2,7" värviekraanilt.

 • Energiasäästlik ökorežiim koos ühenduse märguandega

  Energiasäästlik ökorežiim koos ühenduse märguandega

  Vaiksel ajal voolutarbe vähendamiseks saate lülituda ECO-režiimile, teades samas, et ainulaadne ühenduse märguanne hoiab teid beebiga seotuna. ECO-režiim lülitab heli- ja videoedastuse välja ja loob ühenduse vaid siis, kui beebi teeb häält.

 • Tööulatus kuni 300 meetrit*

  Tööulatus kuni 300 meetrit*

  Tööulatus siseruumides kuni 50 meetrit*, Tööulatus õues kuni 300 meetrit*

 • Suurepärane tööaeg kogu öö jälgimiseks

  Suurepärane tööaeg kogu öö jälgimiseks

  Mugav taaslaetav keskseade annab teile juhtmeta jälgimise vabaduse kuni 10 tunniks, enne kui peate seadet uuesti laadima.

 • Hoidke sidet tagasi rääkides

  Hoidke sidet tagasi rääkides

  Mõnikord on beebil vaja kuulda vaid teie hääle rahustavat kõla. Selle hädavajaliku funktsiooni abil saate oma beebiga ühenduses olla ükskõik mis paigast majas.

 • Rahustavad hällilaulud teie lapse rahustamiseks

  Rahustavad hällilaulud teie lapse rahustamiseks

  Unetu beebi rahustamiseks pole midagi paremat kui õrn unelaul. Saate igas toas olles valida ja vahetada viie lõõgastava pala vahel, aidates oma beebil kiiresti pingutusteta uinuda.

 • Kuulake oma beebit selge heliga

  Kuulete pisimatki naeru, kurinat ja luksatust täiesti selgelt. Lisaks pildile edastatakse ka beebi tekitatavad hääled alati kvaliteetse ja kristallselge heliga.

 • LED-tuled näitavad, kui teie seade on ühendatud ja tööulatuses

  Ühenduse märguanne võimaldab alati teada, kas monitor on leviulatuses ja ühendatud. Keskseade annab alati märku, kui monitor on leviulatusest väljas või selle aku tühjeneb, et saaksite alati oma beebiga ühenduses olla.

 • Valige oma ümbrusele sobivaim helitase

  See võimaldab teil seadistada beebiseadme mikrofoni tundlikkust. Mikrofoni tundlikkus määrab, millise mürataseme beebiseade tuvastab, nt te soovite kuulda beebi nuttu, kuid tema lalinast olete ehk vähem huvitatud.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • Beebivahi tegevusraadius sõltub ümbruskonnast ja muudest häirivatest teguritest.

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda