1

Prestigo

Universaalne kaugjuhtimispult

  -{discount-percentage}%

  Prestigo

  Universaalne kaugjuhtimispult

  Teie lemmikkanalid käeulatuses

  Sirvige oma lemmikkanaleid meie värviliste ikoonidega universaalse kaugjuhtimispuldiga. Tehnoloogiat ja mugavust liitev Prestigo SRU8015 loob ideaalse tasakaalu ekraani ja nuppudega juhtimise vahel. Vaadake kõiki eeliseid

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Teie lemmikkanalid käeulatuses

Sirvige oma lemmikkanaleid meie värviliste ikoonidega universaalse kaugjuhtimispuldiga. Tehnoloogiat ja mugavust liitev Prestigo SRU8015 loob ideaalse tasakaalu ekraani ja nuppudega juhtimise vahel. Vaadake kõiki eeliseid

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Prestigo Universaalne kaugjuhtimispult

Viisteist ühes SRU8015/10 Otsige saranaseid tooteid

Teie lemmikkanalid käeulatuses

25 valikust on võimalik juhtida kuni 15 erinevat seadet

Viisteist ühes juhtseade pakub mugavat võimalust hallata ühe kaugjuhtimispuldiga kuni 15 erinevat koduse meelelahutuskeskuse seadet. Kasutades IR-koodide andmebaasi, on pulti lihtne programmeerida ükskõik millise tootja audio-/videoseadme juhtimiseks.

Kanaliikoonide lihtsaks valimiseks on laiendatud ikoonikataloog

Kaugjuhtimispult sisaldab enamiku riikide peamiste telekanalite ikoonide kataloogi. Kasutades värvilist LCD-ekraani, saate programmeerida õigetele kanalitele õiged ikoonid. Pärast häälestamist kasutage kanalite vahetamiseks numbrinuppude asemel LCD-ekraanil asuvaid telekanalite ikoone.

Laiendatud IR-koodide andmebaas enamikule seadmetele ja tootjatele

Universaalne IR-koodide andmebaas tähendab kaugjuhtimispuldi IR-koodide eelsalvestatud kogu. See funktsioon võimaldab hallata seadet kaugjuhtimispuldiga ilma, et peaks tuvastama individuaalseid signaale. Selleks, et juhtida mis tahes turul saadaolevaid audio-/videoseadmeid sõltumata mudelist või tootjast, valige andmebaasist õige seadme IR-koodide komplekt.

Häälestamiseks ei ole tarvis kasutusjuhendit

Erinevalt teistest universaalsetest kaugjuhtimispultidest, mille puhul peab tootja ja seadme identifitseerimiseks sisestama paberilt kolmekohalise koodi, on see pult varustatud järkjärguliste ekraanil kuvatavate juhistega, mis võimaldavad varustuse seadistamist olenemata selle tootjast.

Teiste kaugjuhtimispultide IR-koodide mugav tuvastusprotsess

Õppimisfunktsionaalsus tähendab, et kaugjuhtimispult püüab hilisemaks kasutamiseks kinni ja salvestab teiste kaugjuhtimispultide IR-signaalid. Kui seadme IR-koodid ei ole eelsalvestatud andmebaasis, siis signaalide tuvastamiseks suunake kaugjuhtimispult originaalpuldi poole.

Lihtne funktsioonide lisamine ja sildistamine

Parandatud viis funktsioonide mugavamaks lisamiseks ja sildistamiseks muudab funktsioonide lisamise kiireks ja hõlpsaks. Öelge hüvasti kadunud funktsioonidele!

Hästi nähtav, suure lahutusvõimega, 5,1 cm (2,0-tollise) diagonaaliga värviline LCD-ekraan

Kõrglahutusvõimega kvaliteetne LCD-ekraan (220 x 175 pikslit, TFT-ekraan) tagab ekraanikuva suurepärase loetavuse.

Üks nupuvajutus võimaldab juhtida mitut seadet.

Selle asemel, et juhtida erinevaid seadmeid ükshaaval, lubab toimingutel põhinev juhtimine koondada kõige sagedamini kasutatavad funktsioonid toiminguteks, nagu "Vaata filmi" või "Kuula CD-plaati". Selle asemel, et kasutaja peaks juhtima eraldi igat seadet, nagu DVD-mängija, teler või multimeediavastuvõtja, koondab üks nupp enda alla kõik vajalikud käsud. Kui kasutaja valib toimingu "Vaata filmi", antakse automaatselt käsklused, mis on vajalikud filmi vaatamise alustamiseks: lülita sisse teler, lülita sisse võimendi, vali õige sisend, lülita sisse DVD-mängija ja alusta esitust.

Pöördkursoriga juhtimine kiireks navigeerimiseks menüüs

Pöördkettaga kursor võimaldab navigeerimist läbi seadistusmenüü ja seadme lehtede, nii päripäeva kui ka vastupäeva.

Taustvalgusega LCD-ekraan tagab mugavuse ka pimeduses

Taustvalgus on funktsioon, mis valgustab LCD-ekraani või klahvistikku pimedas kasutamiseks. Kõige sagedamini kasutatakse taustvalgustuseks valgusdioode (LED) ja elektroluminestsentsi (EL). Kaugjuhtimispultide LED-taustvalgus on tavaliselt ere, aga ebaühtlase kollase ja rohelise värvi jaotusega, EL-paneelid tagavad ühtlase sinise valgustuse valge ja rohelise varjundiga.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda