Philipsi tugi

Kuidas Philips Aventi käsi-rinnapumpa kasutada?

Avaldatud 5. juuli 2024
Kui te pole kindel, kuidas Philips Aventi käsi-rinnapumpa kasutada, siis tutvuge allpool esitatud juhistega.

Enne rinnapumba esmakordset kasutamist ja pärast iga järgmist kasutuskorda võtke kõik rinnapumba osad lahti ning puhastage ja desinfitseerige neid.

Philips Aventi käsi-rinnapumba kasutusjuhend

Märkus. Kasutage rinnapumpa alati koos padjakesega.
  1. Peske käsi põhjalikult seebi ja veega ning veenduge, et teie rind on puhas.
  2. Vajutage kokku pandud pumba korpus rinna vastu. Veenduge, et teie nibu on täpselt padjakese keskel ning padjake õhukindlalt suletud.
  3. Vajutage käepidet õrnalt allapoole, kuni tunnete rinnal imemisvõimsust (vt allpool esitatud pilti). Seejärel laske käepide tagasi puhkeasendisse. Käepideme tagasi laskmise refleksi kinnistamiseks korrake seda sammu kiiresti 5–6 korda.

Vajutage käepidet veidi alla.

Märkus. Käepidet ei pea täielikult alla vajutama. Vajutage seda alla, kuni olukord on teie jaoks mugav. Piim hakkab varsti voolama ka siis, kui te ei kasuta pumba täielikku imemisvõimsust.
  1.  Kui piim hakkab voolama, siis võtke tarvitusele aeglasem pumpamise rütm. Vajutage käepide alla ning hoidke seda hetkeks all, enne kui lasete selle puhkeasendisse tagasi. Järgige sellist rütmi piima voolamise ajal. Kui käsi väsib ära, siis kasutage teist kätt või pumbake teisest rinnast.

Mu piim ei voola.

Märkus. Ärge muretsege, kui piim ei hakka kohe voolama. Lõdvestuge ja jätkake pumpamist. Kui paigutate rinnapumpa rinnal aeg-ajalt ümber, aitab see piimavoolu stimuleerida.
  1.  Jätkake pumpamist seni, kuni tunnete, et rind on tühjaks pumbatud.
  2.  Kui olete piima väljutamise lõpetanud, siis eemaldage rinnapump ettevaatlikult rinna küljest ning keerake pudel pumba korpuse küljest lahti. Kasutage teised rinnapumba kasutatud osad.
Kui teil on ikka veel probleeme Philips Aventi käsi-rinnapumba kasutamisega, võtke meiega ühendust, et saada täiendavat abi. 

Käesoleval lehel esitatud teave kehtib järgmistele mudelitele: SCF430/13 , SCF430/16 , SCF430/10 .

Philipsiga ühenduse võtmine

Meil on hea meel teid siin aidata

Otsid midagi muud?

Avastage kõik Philipsi toetusvõimalused

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.