1

  Meie lemmik

  499P9H/00

  Meie auhindu võitev 49" kumer 32 : 9 SuperWide monitor toimib nagu kaks täissuuruses suure jõudlusega monitori ühes. Soovitud jõudluse ja mugavuse tagavad tootlikkust soodustavad funktsioonid, nagu USB-C ja väljalükatav veebikaamera koos Windows Helloga.

  IF-i disainiauhinna 2018 logo
  Reddoti auhinna võitja 2018 logo

  Philips 499P9H


  Tunnustatud tootlikkus ja jõudlus

  Hexuse logo
  IF-i disainiauhinna 2018 logo
  Kitguru ostmist väärt logo
  Februari 2019 logo
  Suurepärase mängukogemuse logo
  Reddoti auhinna võitja 2018 logo

  Suur valik professionaalseid lahendusi

  • Roheline

   Roheline

   Philipsi monitorid peidavad endas innovatiivseid ja keskkonnasõbralikke tehnoloogiaid, mis aitavad kaasa rohelisemale tulevikule. Seda toetavad mitmed aspektid: energiatõhusus, täielikult ümbertöödeldav pakend, range vastavus rahvusvahelistele keskkonnastandarditele ning plii-, elavhõbeda- ja PVC /BFR-vaba tootmine.

   Tutvuge teiste valikutega
  • Puutetundlik

   Puutetundlik

   Philipsi puutetundlikud monitorid pakkuvad uuenduslikke ja kasutajasõbralikke lahendusi erinevate kasutusvõimaluste ja tööülesannete jaoks. Projektsioonmahtuvuslikku ekraani on kerge ja intuitiivne kasutada. Lisaks toetavad need interaktiivsed monitorid kuni kümmet puutepunkti ning IP65-tase kaitseb neid põrutuste, vee ja tolmu eest.

   Tutvuge teiste valikutega
  • Videokonverentsid

   Videokonverentsid

   Philipsi monitorid pakuvad universaalset lahendust – sisseehitatud kaameraga saab videokonverentse pidada.

   Tutvuge teiste valikutega
  • Dokkimine

   Dokkimine

   Peenike pööratav USB-C konnektor ja kiire USB 3.1 tehnoloogia pakuvad paindlikku lahendust, kus saate ühe kaabliga teostada erinevaid ülesandeid – alates turvalisest andmete edastamisest ning tahvelarvutite ja nutitelefonide kiirest laadimisest kuni välisseadmete monitoriga ühendamiseni.

   Tutvuge teiste valikutega

  Philipsi monitoride  parim valik

  Abi, tugi ja uuendused

  Registreerige oma monitor

  Looge omale tasuta My Philips konto, et saaksite oma uue monitori registreerida. Pärast registreerimist teavitame teid niipea, kui uued uuendused on saadaval.

  Tarkvaravä

  Tagage oma monitori parim tööjõudlus. Juhul, kui monitorile on olemas uus tarkvarauuendus, leiate selle siit. Ja kui olete oma draiverid kaotanud, saate ka need siit tasuta alla laadida.

  Tugiplatvorm

  Kiireim viis kõigi tehniliste küsimuste lahendamiseks ja seadistuste kohandamiseks on tutvuda Philipsi monitori veaotsingu juhendiga. Kasutage juhendis pakutavaid häid nõuandeid ja nippe, et oma monitor kiiresti taas töökorda saada.

  Võtke meiega ühendust

  Oleme siin, et aidata. Olenemata sellest, kas vajate abi uue Philipsi monitori ostmisel või tuge selle seadistamisel, saate meiega ühendust võtta kas telefoni, e-kirja või võrguvestluse kaudu.

  You are about to visit a Philips global content page

  You are about to visit the Philips USA website.

  Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.