1
TV

  OLED+ 984


  Ülemaailmselt tunnustatud
  jõudlus.

  65OLED984 EISA Award
  Stuff TV of the Year Philips OLED+ 984
  Reddot Award
  avforums Editor's Choice Premium OLED TV

  Tutvuge OLED+ mudelitega

  Tutvuge Philips OLED+

  Kompromissitu helikvaliteet.


  Suurepärane pilt vajab samaväärset heli. Seepärast peidabki iga Philips OLED+ mudel endas Bowers & Wilkinsi helisüsteemi, mis tagab kristallselge dialoogi isegi madala helitugevuse korral ning loob detailirohke ja loomulikult kõlava akustika. 
  Bowers & Wilkins Heli

  OLED+ TV. Parim pilt.*


  Olge valmis nägema visuaale täiesti uuel tasemel. OLED-tehnoloogia tagab vapustava kontrastsuse ja sügavamad mustad. Uue põlvkonna P5 pilditöötlusmootor võimaldab kuvada suurepäraseid detaile ja hämmastavalt realistlikku pilti. Dolby Vision muudab teie teleri meelelahutuslikuks jõujaamaks.
  Philips Avastage P5
  Dolby Vision Atmos
  Ambilightiga ilma Ambilightita

  Lülitage oma tuba sisse.


  Tänu Ambilighti nutikale ja pidevalt muutuvale värvide valgussõule tundub kõik palju suurem ja võimsam. Kui olete korra proovinud, ei taha te sellest kunagi loobuda.
  Philips Ambilight TV

  Ilu sisse. Ilu välja.


  Miks ei võiks ka teler kunstiteos olla? Iga OLED+ mudel on saanud inspiratsiooni Euroopa klassikalisest tööstusdisainist. Need telerid näevad ahvatlevad välja ka siis, kui on välja lülitatud.

  Kogu maailm on teie käsutuses.


  Philips OLED+ ei ole lihtsalt teler. See on teie juhtkeskus. Mängige mänge. Vaadake Netflixi. Sirvige Google Play sisu. Kontrollige oma nutikodu seadmeid. Saate teha seda kõike, kasutades vaid oma häält.
  Google Assistant
  Amazon Alexa

  *Kolmandad osapooled on tunnustanud Philipsi telereid nende pildikvaliteedi ja disaini eest. Meie auhindadega saate tutvuda sel lehel.

  *Google Assistant on saadaval Philipsi Androidi teleritel, mille operatsioonisüsteem on Android O (8) või uuem. GA on saadaval valitud keeltes ja riikides. Inglise (UK), saksa (DE) ja prantsuse (FR) keel on alati toetatud. Toetatud keelte/riikide loendit täiendatakse aja jooksul. Värskeima keelte ja riikide loendi saamiseks võtke ühendust meie klienditeenindusega.

  *Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on ettevõtte Amazon.com, Inc. või selle sidusettevõtete registreeritud kaubamärgid.