1
Kodune helitehnika

dokkimisega kõlar

    dokkimisega kõlar

    Nautige muusikat oma iPodi/iPhone'i dokkimisega kõlarist

    Seda Philipsi integreeritud Bass Reflexi kõlaritega õhukest dokkimissüsteemi AD333/12 iseloomustab sügav bass ja suur väljundvõimsus. Nutikas dokk võimaldab iPodi/iPhone'i laadida seda kaitsekorpusest välja võtmata. Vaadake kõiki eeliseid

    Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

dokkimisega kõlar

30-pin pistmikuga, iPodi/iPhone'i jaoks, 8 W AD333/12 Otsige saranaseid tooteid

Nautige muusikat oma iPodi/iPhone'i dokkimisega kõlarist

  • Süsteem Bass Reflex Speaker System pakub võimsat, sügavat bassi

    Süsteem Bass Reflex Speaker System pakub võimsat, sügavat bassi

    Süsteem Bass Reflex Speaker System esitab sügavat bassi ka kompaktsest kõlarisüsteemist. See erineb tavalisest kompaktsest kõlarisüsteemist täiendava bassitoru tõttu, mis on basskõlariga akustiliselt joondatud, optimeerides süsteemi madalasageduslikku heli. Selle tulemuseks on sügavam, kontrollitud bass ja vähem moonutusi. Süsteem töötab bassitorus õhumassi resoneerides, nii et see toimib tavalise basskõlarina. Koos basskõlari tundlikkusega võimendab süsteem madalasageduslikke helisid, andes bassile veelgi rohkem sügavust.

  • MP3 Link kaasaskantavates seadmetes oleva muusika esitamiseks

    MP3 Link kaasaskantavates seadmetes oleva muusika esitamiseks

    MP3 Linki ühenduvusega saate esitada MP3-faile otse kaasaskantavatest meediaseadmetest. Lisaks võimalusele nautida lemmikmuusikat helisüsteemi suurepärase helikvaliteediga on MP3 Link ka äärmiselt mugav, sest selle kasutamiseks peate vaid ühendama kaasaskantava MP3-mängija helisüsteemiga.

  • Võite dokkida kõiki iPode/iPhone'e, ka korpuses olevaid

    Võite dokkida kõiki iPode/iPhone'e, ka korpuses olevaid

    Nutika disainiga, vedrukinnitusega dokkimisporti mahuvad hõlpsalt kõik iPodid või iPhone'id, ka ilma eriadapteriteta. Lisaks toimib see ka enamiku kaitsekorpustega – võite dokkida oma iPodi või iPhone'i nii, nagu see on. Nüüd saate oma muusikat tõesti muretult nautida.

  • Esitage ja laadige oma iPodi/iPhone'i samal ajal

    Esitage ja laadige oma iPodi/iPhone'i samal ajal

    Võite ka iPodi/iPhone'i laadimise ajal oma lemmik-MP3-muusikat kuulata! Doki abil saate ühendada kaasaskantava seadme otse dokkimisega meelelahutussüsteemi, et kuulata oma lemmikmuusikat suurepärase heliga. Esitamise ajal teie iPodi/iPhone'i ka laetakse, et te ei peaks muusika kuulamise ajal muretsema aku tühjenemise pärast. Dokkimisega meelelahutussüsteem laeb dokitud seadet automaatselt.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda