1

IronCare

Katlakivivastane kassett

  -{discount-percentage}%

  IronCare

  Katlakivivastane kassett

  Katlakivivastane kassett*

  Katlakivivastane kassett sobib IronCare'i katlakivivastasele filtrile. See tagab katlakivivastase filtri parima jõudluse ning suure auruvoo. Vaadake kõiki eeliseid

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Katlakivivastane kassett*

Katlakivivastane kassett sobib IronCare'i katlakivivastasele filtrile. See tagab katlakivivastase filtri parima jõudluse ning suure auruvoo. Vaadake kõiki eeliseid

Kahjuks pole see toode enam saadaval

IronCare Katlakivivastane kassett

Kõrvaldab 99% katlakivist, Sobib IronCare'ile, Pakk, milles on üks kassett, Ülikiire filtreerimine GC025/10 Otsige saranaseid tooteid

Sobivad tooted

Katlakivivastane kassett*

Sobib IronCare'i katlakivivastasele filtrile GC024

 • 99% katlakivivaba* filtreeritud vesi teie triikrauale

  99% katlakivivaba* filtreeritud vesi teie triikrauale

  Kasseti sisemuses olev ioonivahetusvaik eemaldab kraaniveest 99%* katlakivist; see tagab puhta vee, mida võib kasutada triikimiseks. *Alla 25 l 8,4 dH karedusega vee töötlemisel.

 • Tagab teie triikrauast püsiva auruvoo

  Tagab teie triikrauast püsiva auruvoo

  IronCare'i demineraliseeritud vesi aitab kiiresti ennetada katlakivi kogunemist triikrauda: talla ja keedunõu sisemusse. Katlakivi ei ummista auruavasid, teie triikrauast väljub püsivalt auru; see muudab teie triikimiskogemuse meeldivamaks.

 • Väldib katlakivijääkide jätmist riietele

  Väldib katlakivijääkide jätmist riietele

  Eriti tõhus kassett aitab ennetada katlakivi kogunemist. Triikimise ajal ei riku katlakivijäägid teie hinnalist kleiti. Näete hästi triigitud riietes hea välja.

 • Ülikiire filtreerimine vee kiireks filtreerimiseks

  Ülikiire filtreerimine vee kiireks filtreerimiseks

  Tänu kasseti erilisele kujule voolab vesi kiiresti sellest läbi; see võimaldab alustada triikimist kiiresti, ilma ootamiseta. Asetage IronCare enda kõrvale, siis saate täita triikrauda ükskõik millal, ilma et peaksite seda iga kord täitmiseks valamu juurde viima.

 • Asendage kassett, kui selle värv muutub

  Asendage kassett, kui selle värv muutub

  Kassett muudab värvi järk-järgult, sõltuvalt töödeldud vee hulgast, ülevalt alla. Kasseti kasutusaja jooksul saate näha, kuidas värv muutub sinisest pruuniks. Seadme optimaalse jõudluse tagamiseks asendage kassett, kui see on muutunud üleni pruuniks.

 • Kuni kolm kuud triikimist

  Kuni kolm kuud triikimist

  Et teie piirkonna vee karedus ja ka iganädalane triikimistundide arv on erinevad, on ka teie kasseti kasutusiga sõltuvalt sellest erinev; üks kassett peab vastu kuni kolmekuulisele triikimisajale.

 • Sobib IronCare'i katlakivivastasele filtrile

  Sobib IronCare'i katlakivivastasele filtrile

  Asenduskassett tagab teie IronCare katlakivivastasele filtrile optimaalse jõudluse.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • * alla 12 l 16,8 dH karedusega vee töötlemisel
 • * katsetatud Philips GC5000 seeria aurutriikrauaga veekaredusega16,8 ˚dH, mis viitab üksnes katlakivi eemaldamise tõhususele
 • Toode võib pakendil oleval pildil näida tumedam ja märjem, kuna seda on parima tulemuse saavutamiseks eeltöödeldud demineraliseeritud veega.

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda