Philipsi tugi

Minu käsi-rinnapumba imemine on liiga madal või liiga kõrge

Avaldatud 5. juuli 2024
Kui Philips Aventi käsi-rinnapumba imemisvõime ei tundu õige, siis tutvuge probleemi lahendamiseks allpool esitatud nõuannetega.
Kui imemine on madal, kontrollige esmalt klappi (pilu peaks olema täielikult suletud) ja membraane. Kontrollige neid kahjustuste, näiteks pragude, aukude või pisarate suhtes ning veenduge, et tükid oleksid puhtad ja kokku pandud kasutusjuhendi järgi. 
Kui mõni osa on kahjustatud, lõpetage kasutamine ja ostke asendus philips.com/support või kohaliku kontaktkeskuse kaudu.

Eksperdi näpunäide:
Enne pumpamist proovige rinda kuuma rätikuga soojendada või masseerida seda areooli stimuleerimiseks, nii et rind on täielikult lahti. Veenduge, et rinnapump asetseks õigesti rinnal, nibu keskosas, et rinnapump ja rind oleks omavahel tihedalt ühendatud. 
Pumba imemist saad reguleerida, surudes käepideme erinevatesse kaugustesse. See annab teile täieliku kontrolli imemiskoguse üle, mis teie jaoks kõige paremini sobib. 
Kui tunnete liiga intensiivset imemist, proovige käepidet ainult poole võrra alla suruda. Imemise saavutamiseks ei ole vaja käepidet lõpuni alla lükata.

Kui teil on jätkuvalt probleeme rinnapumbaga, võtke ühendust oma tervishoiutöötajaga.
Philipsiga ühenduse võtmine

Meil on hea meel teid siin aidata

Otsid midagi muud?

Avastage kõik Philipsi toetusvõimalused

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.