Soovitame head elektrilist hambaharja.

Uurige lisaks, milline on teile sobivaim Philips Sonicare’i hambahari olenevalt teie eelarvest ja suutervise eesmärkidest

Uurige lisaks, milline on teile sobivaim Philips Sonicare’i hambahari olenevalt teie eelarvest ja suutervise eesmärkidest

Saame aru, et olete elektrilise hambaharja otsingul. Kuna valik on väga lai, võib just enda vajadustele vastava, parima elektrilise hambaharja leidmine keeruline olla.

 

Philips Sonicare peab end selles valdkonnas asjatundjaks. Oleme valmistanud hambaharju ligikaudu 25 aastat, seega lubage meil teiega oma teadmisi jagada, et saaksite endale sobivaima elektrilise hambaharja leida.

 

Alustamine ...

 

Suuhügieeni silmas pidades keskendub elektriline hambahari tavaliselt kolmele eesmärgile: hambakatu eemaldamine, igemete tervis ja hammaste valgemaks muutmine. Alustuseks oleks hea, kui mõtlete enda jaoks välja, millele eelnimetatutest soovite keskenduda – ja me oleme teile seejuures abiks.

 

Kui olete otsuse teinud, aitame teil valida endale sobivaima Philips Sonicare’i hambaharja, olenemata teie eelarvest.

 

Nõuanne. Ei soovi üheski suupiirkonnas suutervise osas kompromissi teha? Te ei peagi seda tegema. Pakume teile hambaharja, mis teeb kogu töö ära.

Soovin teie parimat elektrilist hambaharja … hambakatu eemaldamiseks

Miks on hambakatu eemaldamine oluline?

 

Ilmselt ei ole vaja korrata, et hambakatt on suutervise peamine vaenlane. Katt tekib päeval hammastele ja hammaste vahele. See põhjustab hambakivi, hambaauke ja igemehaigusi, seega tuleb hammaste tervena hoidmiseks kattu iga päev eemaldada.

 

Hambakatu eemaldamisele tuleks mõelda, kui märkate järgmisi sümptomeid:

 

 • igemejoonele tekib hambakatt;
 • hammast katab paks kiht;
 • teie hambaarst märkab võimalikke hambaauke.


Philips Sonicare’i elektrilised hambaharjad teevad hambakatuga võitlemisel imet. Meie harjased liiguvad minutis 31 000 korda, tehes kahe minuti jooksul sama palju liigutusi, kui teeksite tavalise hambaharjaga kuu aja jooksul.

 

Jõulised helikiirusel liigutused muudavad hambapasta mikromullideks ning suunavad mullid õrnaks, kuid tõhusaks puhastamiseks sügavale hammaste vahele ja igemepiirile.

Meie parim elektriline hambahari hambakatu vastu võitlemiseks ja igemete eest hoolitsemiseks:

HX9352/04

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Miks? Eemaldab käsihambaharjaga võrreldes kuni 10 korda rohkem hambakattu, lisaks teavitab selle surveandur, kui surute igemetele liiga kõvasti.

Meie parim elektriline hambahari, kui soovite hambakattu kontrolli all hoida:

HX6803/04

Miks? Eemaldab tavalise hambaharjaga võrreldes kuni 6 korda rohkem hambakattu.

Soovin teie parimat elektrilist hambaharja… igemete eest hoolitsemiseks

Miks on igemete eest hoolitsemine tähtis?


Hea suutervis ei tähenda ainult puhtaid hambaid. Hea suutervise tagavad terved igemed.

 

Kui märkate pärast hammaste harjamist hambapastas verd, võib see olla varajane igemepõletiku sümptom. Kui te sellele tähelepanu ei pööra, võib see põhjustada igemehaigusi või isegi tõsisemaid terviseprobleeme. Varakult avastatud igemepõletik on lihtsasti ravitav ja teatud igapäevaste harjumuste abil saab seda ennetada.

 

Igemete tervisele tuleks mõelda, kui märkate järgmiseid sümptomeid:

 

 • veritsevad igemed;
 • paistetus või ärritus pärast hambavahede puhastamist hambaniidiga;
 • pärast hammaste harjamist on hambapastas näha verd.

 

Kui hambaarst on soovitanud teil igemete tervisele tähelepanu pöörata, võivad igemete hea tervise taastamisel olla abiks just meie igemetervise tagamiseks mõeldud hambaharjad.

 

Igemetervist silmas pidades on hambavahede puhastamine ainult üks osa. Igemete õrn puhastamine soodustab ja kiirendab vereringet igemetes. Philips Sonicare’i kasutades näete igemete seisukorra paranemist juba kahe nädala pärast¹. Kasutage igemete tervise parandamiseks mõeldud hambaharja koos AdaptiveCleani harjapeaga; see kohaneb teie igemekontuuri ja hammaste järgi ning tagab sügava, kuid õrna puhastamise.

Meie parim elektriline hambahari, kui soovite igemepiiri õrnalt, kuid hästi puhastada:

HX6851/29

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Miks? Massaaži ja igemete eest hoolitsemise režiim stimuleerivad igemeid ja eemaldavad igemepiirilt kuni kuus korda rohkem hambakattu*.

Meie parim elektriline hambahari, kui otsite lihtsat lahendust igemete eest hoolitsemiseks:

HX6856/17

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Miks? Lihtsastikasutatav hambahari, mida on lihtne puhastada ning mis on ülitõhus hambakatu eemaldamisel ja igemete eest hoolitsemisel.

Soovin teie parimat elektrilist hambaharja … hammaste valgendamiseks

Miks on valgendamine oluline?

 

Valgemad hambad näe mitte ainult head välja, vaid tõstavad ka teie enesekindlust. Iga päev tekitavad söögid ja joogid nagu tee, kohv ja punane vein plekke, mis tuleb hammaste värvuse muutumise ennetamiseks eemaldada.

 

Hammaste valgendamisele tuleks mõelda, kui märkate järgmisi sümptomeid:

 

 • hammaste värvuse muutus;
 • joote palju teed, kohvi ja/või punast veini;
 • soovite naeratada enesekindlamalt.

 

Kui soovite oma naeratust ilusamaks muuta, aitab Philips Sonicare’i hambahari koos valgendava harjapeaga teil hambapinnalt plekke eemaldada.

 

DiamondCleani harjapea keskel on tihedalt üksteise kõrval paiknevad teematikujulised harjased, mis aitavad valgendamisel saavutatud tulemusi säilitada.

Meie parim elektriline hambahari, kui soovite valgemaid hambaid kõigest ühe nädalaga:

HX9394/40

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Miks? Eemaldab kohvi, tee, punase veini joomisest ning sigarettide ja tubaka kasutamisest tekkinud plekid kõigest ühe nädalaga; valikus on viis režiimi ning kaasas on USB-laadimiskorpus ja stiilne laadimisklaas.

Meie parim elektriline hambahari, kui soovite hambaid õrnalt, kuid tõhusalt valgemaks muuta:

HX6877/29

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Miks? Tagab DiamondCleani harjapeaga puhtamad ja valgemad hambad vaid ühe nädalaga**.

Võib-olla soovite seda kõike?

Hea uudis on see, et teil ei ole vaja valida ainult ühte suutervise aspekti, millele keskenduda – saate ühe elektrilise hambaharjaga täita kõik kolm eesmärki.

Philips Sonicare DiamondClean Smart Silver HX99 Kasutatav toode Foto

DiamondClean Smart on meie parim hambahari täiuslikuks suuhoolduseks.

 

 • Klõpsake valikul Premium Cleani harjapea, et eemaldada raskesti ligipääsetavatest piirkondadest kuni 10 korda rohkem kattu* ning saavutada puhtus, mida näete ja tunnete.
 • Igapäevast hammaste valgemaks muutmist silmas pidades tagab see hambahari parimad tulemused, eemaldades kuni 100% rohkem plekke kõigest kolme päevaga, kui seda kasutatakse koos meie Premium White’i harjapeaga.**
 • Samuti võite oodata parimat igemehoolitsust. On kliiniliselt tõestatud, et DiamondClean Smart ennetab igemepõletikku kuni 100%* – igemepiiri õrnaks ja põhjalikuks puhastamiseks klõpsake valikul Premium Gum Care’i harjapea.

 

Lisaks kõigele eelnimetatule saate luua ühenduse meie äpiga ja teile edastatakse isikupärased juhised oma suutervise eesmärkide saavutamiseks. See on terviklik suutervise lahendus.

Meie parim elektriline hambahari, kui soovite ülimat puhtust: 

HX9924/47

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Miks? DiamondClean Smartil on mõned kasulikud lisafunktsioonid – selle saab äpiga ühendada ja sellel on nutikas andur. See jälgib piirkondi, mida harjate, mis jäävad harjamata ja millistele piirkondadele peaksite suuremat tähelepanu pöörama. See eemaldab kuni 100% rohkem plekke kolme päevaga** ja kuni 10 korda rohkem hambakattu* ning tagab seitse korda tervemad igemed vaid kahe nädalaga*.

¹ Philips Sonicare Flexcare Platinum parandab kahe nädala jooksul igemete tervist kuni 200%, võrreldes tavalise hambaharjaga

* Võrreldes tavalise hambaharjaga

** Võrreldes tavalise hambaharja ja juhtiva valgendava hambapasta kasutamisega

Meie viis soovitust ilusa naeratuse saamiseks

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.