1
Teler

Üliõhuke 4K UHD OLED Android TV

  • KA
  • KA
  Lisateabe saamiseks laadige alla <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55pos9002_12/55pos9002_12_elr_.pdf" target="_blank">Energiamärgis</a>
  Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

  Üliõhuke 4K UHD OLED Android TV

  Üliõhuke 4K UHD OLED Android TV

  Põhjalikult välja töötatud Philipsi 9000 OLED teler tagab teile suurepärase vaatamiskogemuse tänu 4K Ultra HD eraldusvõimega pildi sügavamatele mustadele toonidele ja muljetavaldavatele värvidele. Tänu P5 mootori jõudlusele ja Android TV-le on võimalused lõputud. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Üliõhuke 4K UHD OLED Android TV

Põhjalikult välja töötatud Philipsi 9000 OLED teler tagab teile suurepärase vaatamiskogemuse tänu 4K Ultra HD eraldusvõimega pildi sügavamatele mustadele toonidele ja muljetavaldavatele värvidele. Tänu P5 mootori jõudlusele ja Android TV-le on võimalused lõputud. Vaadake kõiki eeliseid

OLED 9 series Üliõhuke 4K UHD OLED Android TV

139 cm (55") Ambilight TV, 3800 Pildikvaliteedi indeks, HDR Perfect WCG 99%, Pildimootor P5 Perfect 55POS9002/12 Otsige saranaseid tooteid

9002-seeria
Hääletatud Euroopa Pildi ja Heli Assotsiatsiooni (EISA) poolt „Best Buy OLED TV“ aastatel 2017–2018

 

Üliõhuke 4K UHD OLED Android TV

koos kolmekülgse Ambilightiga

 • Ambilight muudab alatiseks teie suhtumist telerisse

  Ambilight muudab alatiseks teie suhtumist telerisse

  Te olete loonud kodu, mis on enamat kui vaid maja, miks siis mitte valida ka sobiv teler. Philipsi unikaalne Ambilight tehnoloogia muudab teie ekraani palju laiemaks — ja teie vaatamiskogemuse kaasahaaravamaks — heites kahelt teleri küljelt ulatuslikku valguskuma ümbritsevale seinale. Värvid, erksus ja põnevus kanduvad ekraanilt üle ka teie elutuppa, pakkudes teile erakordset vaatamiselamust.

 • OLED-teler: ainult täiuslik must tagab täiuslikud värvid.

  OLED-teler: ainult täiuslik must tagab täiuslikud värvid.

  Philips OLED on teleritehnoloogia järgmine põlvkond. Erinevalt tavalistest LED-teleritest ei vaja OLED taustavalgustust. Iga piksel loob oma värvi ja valguse. Kui piksel kustub, muutub see täiesti mustaks. Nii mustad toonid tekitavad uudsel tasemel värvid ja hämmastava kontrastsuse, mis võimaldab nautida Philipsi senistest teleritest kõige puhtamat ja elutruumat pildikvaliteeti.

 • Täiuslik pilt tänu Philipsi pildimootorile P5 Perfect

  Täiuslik pilt tänu Philipsi pildimootorile P5 Perfect

  Uus pildikvaliteedi mootor Philips P5 optimeerib tipptasemel algoritmi abil digitaalselt kõike, mida näete. Tänu P5 mootori oluliselt suuremale töötlusvõimele saavutatakse üldiselt 50% parem pildikvaliteet. Nüüd saate nautida sügavamaid musti ja erksamaid valgeid toone, kõige ilmekamaid ja säravamaid värve ning loomulikke elutruid nahatoone. Ja meie liikuvaid üliteravaid pilte suurepäraste detailide ja sügavusega nii spordiülekannete, filmide kui ka teiste žanrite puhul – seda iga kord ja mis tahes allikat kasutades.

 • Ülim kontrastsus, värvid ja teravus HDR Perfecti abil

  Ülim kontrastsus, värvid ja teravus HDR Perfecti abil

  Tehnoloogia High Dynamic Range Perfect on tänu täiustatud kontrastsusele ja värvidele parim valik koduse meelelahutuse uuele tasemele viimiseks. Nautige elamust, milles on olemas algne rikkalikkus ja elavus ning samuti antakse edasi sisulooja kujutlused. Lõpptulemuseks on säravamad heledad toonid, ülim kontrastsus, rohkem värve ja täpsemad detailid kui kunagi varem. HDR Perfect tagab teile enneolematu telerielamuse.

 • Google Play Store ja Philipsi rakenduste galerii: otsige internetist

  Google Play Store ja Philipsi rakenduste galerii: otsige internetist

  Google Play Store'i ja Philipsi rakenduste galerii abil saate teha enamat kui traditsiooniline teleri programmeerimine – teie ees avanevad tohutud filmide, teleprogrammide, muusika, rakenduste ja mängude veebikogud. 16 GB suurune laiendatav mälumaht tähendab seda, et lemmiksisu ja rohkemate rakenduste salvestamiseks on küllaldaselt ruumi.

 • Tõeliselt tipptasemel UHD-meelelahutuskogemuse nautimiseks

  Meie tõeliselt tipptasemel teleriga Philips Ultra HD Premium saate nautida täiesti uut HDR-sisu oma teleris ning imetleda ka oma Philipsi teleri selget ja üksikasjalikku eraldusvõimet ning üdini sügavat kontrastset pilti. Kõik eelnev koos lummava valgustuse ja suurepärase värvide kaleidoskoobiga üllatab teid tõeliselt.

 • Sukelduge OLED TV täiusliku kontrastiga sügavamale pimedusse

  Sukelduge OLED TV-ga sügavamale pimedusse. Orgaanilised isekiirgavad pikslid saavutavad kõige sügavamad mustad toonid tänu oma ainulaadsele omadusele end täielikult välja lülitada – valgust ei kiirata või siis ei suunata valgust läbi piksli. See toob ekraanile suure valiku kontraste, elustades varjud ja värvid viisil, mida ei anna LED TV tehnoloogiaga võrreldagi.

 • Ehitatud parema Netflixi kogemuse saamiseks

  Netflix muudab teie meelelahutuskogemust mitmetel viisidel, aidates muu hulgas täiustada seadmeid, millega telesaateid ja filme vaatate. Kui näete nutitelekal logo Netflix Recommeded TV, võite olla kindel, et teler on läbinud karmi hindamise, mille raames on hinnatud kõige olulisemaid aspekte.

 • Philipsi Triple Ringi tehnoloogia täiustatud võimsa heli saavutamiseks

  Tänu täiustatud Philips Triple Ringi tehnoloogiale liigub heli bassikõlarites paremini. Rohkem liikumist tähendab rohkem bassi! Seega saate nautida võimsamat heli isegi õhukesest Philipsi telerist.

 • Kuulake iga üksikut heli DTS HD Premium Soundi abil

  Suurepärased telerikõlarid vajavad võimsat mootorit, mis aitaks säilitada algse heli puhtuse. DTS HD Premium Sound on loodud selleks, et pakkuda kogemust, mida tarbijad on hakanud kvaliteetse helitöötluse puhul ootama – kaasahaarav ruumiline heli sügava ja rikkaliku bassiga ning kristallselge kõla, mida edastatakse maksimaalsel helitasemel ilma igasuguse heli kõikumise, kärpimiste või moonutusteta.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • Elektrooniline saatekava ja selle tegelik vaadatavus (kuni 8 päeva) sõltub riigist ja operaatorist.
 • Pakutav Androidi rakenduste valik on riigiti erinev. Täpsema teabe saamiseks külastage oma riigi Google Play Store'i tootelehte
 • Energiatarve (kWh/aasta), põhineb 365 päeva aastas ja 4 tundi ööpäevas töötava teleri energiatarbel. Tegelik energiatarve oleneb sellest, kuidas telerit kasutatakse.
 • Cloud Gaming (pilve-mängude) pakkumine sõltub mängupakkujatest.
 • Teler toetab vabade kanalite DVB-vastuvõttu. Teler ei pruugi toetada teatud DVB-operaatoreid. Värske loendi leiate Philipsi klienditoe veebisaidi jaotisest KKK. Mõnede operaatorite puhul on vajalik tingimusjuurdepääs ja teenuse tellimus. Pöörduge lisateabe saamiseks oma operaatori poole.
 • Teler (Philips) on ühildatav ainult spetsiifilise Philipsi mängijaga.
 • Google Casti funktsioonid sõltuvad Google Cast-valmidusega rakendustest ja seadmetest. Lisateabe saamiseks külastage Google Casti tootelehte.
 • Philipsi rakendus TV Remote ja sellega seotud funktsioonid sõltuvad nii teleri mudelist, operaatorist ja riigist kui ka nutiseadme mudelist ja operatsioonisüsteemist. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte: www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Smart TV rakenduste pakkumised sõltuvad nii teleri mudelist kui ka riigist. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte: www.philips.com/smarttv..
 • USB kaudu salvestamine on võimalik vaid digikanalitel, salvestamine võib olla piiratud saate kopeerimiskaitsega (CI+). Võidakse kohaldada riigi ja kanali piiranguid.
 • Pliid sisaldavad ainult teleri teatud osad või komponendid, mille puhul alternatiivsed tehnoloogiad puuduvad (vastavalt RoHS-direktiivi olemasolevate erandite klauslitele).
 • Soundbari, kõlarite ja muude heliseadmete jaoks on vaja HDMI-ühendust.

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda