30-päevane tagastusõigus
Tarne 3-4 tööpäeva jooksul
Tootmine lõpetatud
AZ1832B/12
USB
Ühendage seade lihtsalt oma Philipsi Hi-Fi-süsteemi USB-porti. Teie muusikafailid esitatakse otse seadmest. Nüüd võite jagada oma lemmikhetki ka sõprade ja perega.
MP3-vorming on uuenduslik tihendustehnoloogia, millega saab suuri muusikafaile kuni 10 korda väiksemaks muuta, ilma et nende kvaliteet halveneks. Ühele CD-plaadile mahub kuni 10 tundi muusikat. MP3 on saanud standardseks helitihendusvorminguks, mis võimaldab helifailide kiiret ja lihtsat edastamist. Windows Media Audio (WMA) on kõrge tihendusega digitaalheli vorming Microsoftilt, mis loob muusikafailide suurepärase heli, mis võtab kõigest pool kettaruumist ja pool allalaadimise ajast. Ühele CD-plaadile mahub kuni 20 tundi heakvaliteedilist WMA-muusikat, mis on salvestatud bitikiirusega 64 kbit/s.
Süsteem Bass Reflex Speaker System esitab sügavat bassi ka kompaktsest kõlarisüsteemist. See erineb tavalisest kompaktsest kõlarisüsteemist täiendava bassitoru tõttu, mis on basskõlariga akustiliselt joondatud, optimeerides süsteemi madalasageduslikku heli. Selle tulemuseks on sügavam, kontrollitud bass ja vähem moonutusi. Süsteem töötab bassitorus õhumassi resoneerides, nii et see toimib tavalise basskõlarina. Koos basskõlari tundlikkusega võimendab süsteem madalasageduslikke helisid, andes bassile veelgi rohkem sügavust.