1
Heli ja video

In.Sighti juhtmeta HD-beebimonitor

  In.Sighti juhtmeta HD-beebimonitor

  Alati teie beebi lähedal

  Philipsi In.Sighti juhtmevaba HD-beebimonitor võimaldab teil oma beebit helis ja pildis jälgida iPhone'i või iPadi kaudu. Vaadake kristallselget pilti HD-kvaliteediga ning tänu öövaatele näete beebit isegi pimedas. Vaadake kõiki eeliseid

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Alati teie beebi lähedal

Philipsi In.Sighti juhtmevaba HD-beebimonitor võimaldab teil oma beebit helis ja pildis jälgida iPhone'i või iPadi kaudu. Vaadake kristallselget pilti HD-kvaliteediga ning tänu öövaatele näete beebit isegi pimedas. Vaadake kõiki eeliseid

Kahjuks pole see toode enam saadaval

In.Sighti juhtmeta HD-beebimonitor

Jälgige kõikjalt, Kuulake ja rääkige, Öörežiim, iPhone'ile, iPadile B120/10 Otsige saranaseid tooteid

Alati teie beebi lähedal

Saate kõikjal iPhone'ist/iPadist oma beebit jälgida

 • Video krüptimine ühenduse turvalisus tagamiseks

  Video krüptimine ühenduse turvalisus tagamiseks

  Turvalisuse tagamiseks on In.Sighti juhtmeta kodujälgimisseadmel äärmiselt tugev krüptimine. In.Sighti juhtmeta kodujälgimisseade kasutab ühenduse loomisel alati ainulaadset krüptimisvõtit, tagades teile nii üliturvalise ühenduse alati, kui hoiate endale kallitel inimestel silma peal.

 • HD-videokvaliteet, et näeksite beebit kristallselgelt

  HD-videokvaliteet, et näeksite beebit kristallselgelt

  In.Sighti juhtmevaba HD-beebimonitor võimaldab teil jälgida oma beebit ülima täpsusega. Vaadake videopilti HD-kvaliteediga 720p. 720 tähistab ekraani resolutsiooni horisontaalpikslite arvu põhjal ja p täiskaadrilaotust või igas kaadris järjest ilmuvaid piksleid. 720p resolutsiooniga on videopilt teravam ja elutruum.

 • Vanemad saavad beebiga rääkida iPhone'i või iPadi kaudu

  Vanemad saavad beebiga rääkida iPhone'i või iPadi kaudu

  In.Sighti juhtmevaba HD-beebimonitoriga saate oma beebiga rääkida alati, kui seda soovite. Lihtsalt vajutage oma iPhone'il või iPadil nuppu "Talk" ja laulge talle hällilaulu. Vaadake, kuidas ta teie rahustava hääle saatel uinub.

 • Öörežiim, et näeksite beebit ka pimedas

  Öörežiim, et näeksite beebit ka pimedas

  Öörežiim võimaldab teil oma beebi armsat nägu ka pimedas näha. Pimedas lülitub sisse infrapunavalgus, et monitor saaks salvestada selget mustvalget pilti. Öörežiim lülitub automaatselt sisse ja välja, samuti on teil võimalik seda käsitsi reguleerida.

 • Jälgige oma beebit iPhone'iga Wi-Fi/3G/4G LTE kaudu

  Jälgige oma beebit iPhone'iga Wi-Fi/3G/4G LTE kaudu

  In.Sighti juhtmeta HD-beebimonitor võimaldab teil oma beebit iPhone'i või iPadi kaudu jälgida ükskõik kus te ka ei oleks. Kui olete alla laadinud tasuta Apple'i rakenduse ja seadistanud oma In.Sighti juhtmevaba beebimonitori, pääsete iPhone'i ja iPadi kaudu ligi video voogedastusele ükskõik, kas olete Wi-Fi, 3G- või 4G LTE-võrgus. Ei ole mingeid piiranguid, kus ja kuidas te oma kalleid jälgite.

 • Beebi on alati kuuldeulatuses, isegi kui telefon on lukustatud

  In.Sighti juhtmevaba HD-beebimonitor voogedastab heli pidevalt, isegi kui teie iPhone või iPad on lukus või kui see on dokkimisalusel või laeb.

 • Wi-Fi-ühendusega beebimonitori saab QR-koodi kaudu kiiresti ja lihtsalt seadistada

  Rakenduse abil on seadistamine hõlbus. Rakendus loob teie koduste Wi-Fi seadistuste jaoks QR-koodi. QR-koodi abil ühendub monitor automaatselt teie Wi-Fi võrguga: kõik käib lihtsalt ja kiirelt.

 • Vanemad saavad monitore jagada

  Jagage beebimonitoride jälgimise võimalust oma abikaasa, perekonnaliikmete, sõprade ja isegi lapsehoidjatega. Rakendus võimaldab teil iga monitori veel kahe kasutajaga jagada, et neil oleks juurdepääs otsepildile ja -helile oma nutitelefoni kaudu. Rakendust saab ka uuendada, et jagada monitori kuni 10 kasutajaga.

 • Telefonihoiatused, kui jälgimisseade tuvastab müra või liikumise

  Võimatu on ennustada, millal midagi juhtuda võib. In.Sighti juhtmeta HD-beebimonitor on kogu aeg valvel tänu müra ja liikumise tuvastamise tehnoloogiale. Teid hoiatatakse niipea, kui tuvastatakse mingi müra või liikumine. Automaatsed hoiatused iPhone'ile/iPadile, kui jälgimisseade tuvastab liikumise või müra.

 • Reaalajas jälgimine temperatuuri- ja niiskussensoriga

  In.Sighti juhtmeta HD-beebimonitori temperatuuri- ja niiskuseandurid näitavad teile iPhone'i ja iPadi abil vastavaid tasemeid beebi toas. Niiskusandur mõõdab õhuniiskust ja tuvastab nt, kui õhk on liiga kuiv ja võib beebi kurku ärritada. Rakendus teavitab teid isegi sellest, kui toas on temperatuur liiga kõrge või madal või kui õhk toas on liiga kuiv või niiske.

 • PVC- ja BFR-vabad toitekaablid ja monitor

  In.Sighti juhtmeta HD-beebimonitor ei sisalda broomitud leegiaeglusteid (BFR) ega polüvinüülkloriidi (PVC). See vastab beebiseadmetele seatud rangetele ohutusnõuetele ning on täiesti lapsekindel, ohutu ja keskkonnahoidlik.

 • Wi-Fi-ühendusega beebimonitor, et saaksite seadme paigaldada kodus ükskõik kuhu

  In.Sighti juhtmevaba beebimonitor tagab teile ülima meelerahu. See ühendub Wi-Fi 802.11 bgn võrkudega. Paigutage beebimonitor beebi tuppa, ning saate tema häält ja liigutusi jälgida iPhone'i või iPadiga ükskõik kus te ka ei oleks.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • Koduse Wi-Fi-võrgu kaudu In.Sighti juhtmeta kodujälgimisseadme abil videote vaatamine on tasuta ja piiranguteta. Videote otse vaatamine kaugemalt (kas välise Wi-Fi-võrgu või 3G-võrgu kaudu) on samuti tasuta piiramatul arvul kordadel, ent korraga 5 minut järjest.
 • Pikema vaatamisaja ja teiste eeliste kasutamiseks tuleb soetada vastav rakendus. Kasutustingimused võivad muutuda.

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda