BDP7700X/12

BDP7700X/12

Kahjuks pole see toode enam saadaval

BDP7700X/12

Sisseehitatud WiFi-n kiiremaks ja ulatuslikumaks juhtmeta tööks

WiFi-n, mida tuntakse ka tähisega IEEE 802.11n, on uus juhtmeta võrgu standard. See hõlmab paljusid uusi viise juhtmeta ühenduse kvaliteedi parandamiseks, see on varasemate WiFi standarditega võrreldes kiirem ja kaugeleulatuvam. WiFi-n on ka tagasiulatuvalt ühilduv, et selle mängijaga saaks saata signaale ka vanemate WiFi standarditega töötavatele ruuteritele.

SimplyShare - ühendage traadita võrku ja edastage kogu meelelahutussisu

Philipsi SimplyShare võimaldab muusika, filmide ja fotode jagamist otse tahvelarvutist, nutitelefonist ning lauaarvutist kodukinosüsteemi ja Blu-ray mängijasse. Voogedastage meelelahutussisu otse DLNA-toega seadmetest või kasutage lauaarvutis olevate meediumifailide sirvimiseks ja voogedastamiseks kaugjuhtimispulti. Parima juhtmevaba kasutuskogemuse saamiseks installige rakendus SimplyShare oma tahvelarvutisse või nutitelefoni. Ja oletegi valmis kerge vaevaga nautima kogu oma meelelahutussisu.

Dolby TrueHD ja DTS-HD MA HD 7.1 ruumilise heli esitamiseks

Dolby TrueHD ja DTS-HD MA HD 7.1 ruumilise heli esitamiseks

DTS-HD Master Audio ja Dolby TrueHD pakuvad 7.1 kanali kaudu parimat heli teie Blu-ray-plaatidelt. Heli on peaaegu sama, mis stuudios salvestatult, seega kuulete seda just nii, nagu looja soovis. DTS-HD Master Audio ja Dolby TrueHD muudavad teie kõrgsagedusliku meelelahutuselamuse täielikuks.

Blu-ray 3D-plaadi taasesitus pakub täis-HD 3D-kogemust kodus

Blu-ray 3D-plaadi taasesitus pakub täis-HD 3D-kogemust kodus

Full HD 3D-vorming loob sügavuse illusiooni realistliku kinoelamuse pakkumiseks. Eraldi kujutised vasaku ja parema silma jaoks on salvestatud 1920 x 1080 täis-HD kvaliteediga ja neid esitatakse ekraanil vaheldumisi suurel kiirusel. Spetsiaalsete, vasakut ja paremat läätse kujutistega sünkroonis avavate prillide kaudu neid kujutisi vaadates luuakse täis-HD 3D-kogemus.

7.1 kanaliga ruumiline heli pakub parimat kinoelamust

7.1 kanaliga ruumiline heli pakub parimat kinoelamust

Nautige parimat heli iga sisuga. Filmi vaadates võite lasta 7.1 ruumilisel helil end tegevusse kaasa haarata. Muusikat kuulates, kui ruumilist heli pole vaja, lülitub süsteem automaatselt ümber 2.1 stereohelile, mille abil muusika kõige paremini kõlab. Muidugi võite valida ka arvukate teie Blu-ray- ja/või DVD-mängijale saadaolevate eelnevalt seadistatud režiimide vahel alates puhtast stereost või seitsmekanalilisest stereost ja lõpetades Dolby TrueHD ja DTS Master Audio 7.1 ruumilise heliga, et nautida parimat HD-heli.

CinemaPerfect HD selgema ja teravama video esitamiseks

CinemaPerfect HD selgema ja teravama video esitamiseks

Philipsi CinemaPerfect HD-mootor on loonud uue taseme selge ja terava video esitamisel. See intelligentne mootor vähendab müra ja teravdab kujutist, pakkudes teile kvaliteetsemat videopilti kui kunagi varem. Videomüra vähendamine ja suurepärane töötlus vähendavad video MPEG-vormingule teisendamisel tekkivat müra. Täiustatud värvitöötlusmeetodi abil loob mootor teravaid ja sügavate värvidega kujutisi.

Smart TV Plus teleris võrguteenuste nautimiseks ja multimeediafailide kasutamiseks

Smart TV Plus teleris võrguteenuste nautimiseks ja multimeediafailide kasutamiseks

Philipsi Smart TV Plusiga kodukinodel ja Blu-ray mängijatel on mitmeid täiustatud funktsioone, sealhulgas Net TV, SimplyShare ja MyRemote. Net TV toob teie telerisse võrgus saadaolevat mitmekesist teavet ja meelelahutust, nt nõudevideoid. SimplyShare'iga pääsete juurde arvutis olevatele fotodele, muusikale ja filmidele mugavalt oma diivanilt. Philipsi rakenduse MyRemote abil saate oma kodukino juhtimiseks kasutada ka nutitelefoni või tahvelarvutit.

Muutke oma nutitelefon Philipsi audio-videotoodete puldiks

Muutke oma nutitelefon Philipsi audio-videotoodete puldiks

Philipsi rakendusega MyRemote saate kasutada iPhone'i, iPod Touchi või Androidi nutitelefoni võrgus olevate Philipsi AV-toodete juhtimiseks. Rakendus tuvastab automaatselt* kodusesse Wi-Fi-võrku ühendatud Philipsi Blu-ray mängija, kodukino või Streamiumi helisüsteemi ja võimaldab neid kõikjal kodus juhtida. Kui teil on mitu võrgus olevat Philipsi AV-toodet, saate rakenduses neid vahetada ja eraldi juhtida. See tasuta rakendus on loodud vaid Philipsi seadmete juhtimiseks.

2D kiire teisendamine 3D-ks elutruu filmielamuse tagamiseks

2D kiire teisendamine 3D-ks elutruu filmielamuse tagamiseks

Nautige olemasolevaid 2D-filme 3D-filmide põneva kogemusega oma kodus. Kiirel teisendamisel 3D-ks kasutatakse uusimat digitaaltehnoloogiat 2D videosisu analüüsimiseks, et teha vahet esi- ja tagaplaani objektidel. Selle funktsiooni abil genereeritakse sügavuskaart, mis muudab tavalised 2D-videoformaadid põnevaks 3D-ks. Kasutage ühilduvaid 3D-telereid ja olete valmis täiskõrglahutusega 3D-filmielamuseks.

USB 2.0 esitab videot/muusikat USB-mälupulgalt/kõvakettalt

Universal Serial Bus ehk USB on standard, millega saab kiirelt ja lihtsalt ühendada perifeerseadmeid ja arvuteid, tarbeelektroonikat ning mobiilseadmeid. USB 2.0 on kiirem ja parem – kuni 40 korda USB 1.0-st kiirem ja andmekiirusega kuni 480 Mb/s algse 12 Mb/s-ga võrreldes. Sisselülitamisel seadistatakse kõik automaatselt. USB 2.0 kasutamiseks ühendage lihtsalt oma USB-seade või kõvaketas, valige film, muusika või foto ja esitage seda.

Puutetundlikud klahvid hõlpsaks juhtimiseks

Käskude sisestamiseks piisab vaid puutetundlike nuppude õrnast puudutamisest. Enam pole vaja toote nuppe tugevalt vajutada!

Soovitatud tooted

Hiljuti vaadatud tooted

Arvustused

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.