1
Hambaharjapead

Sonicare

Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence

(varem ProResults plaque control)

  Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence

  (varem ProResults plaque control)

  Katu vastu karm. Igemetele õrn.

  Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence hambaharjapea (varem ProResults plaque control) on täiuslik valik, kui soovite oma hammastelt igapäevaselt optimaalselt kattu eemaldada. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Katu vastu karm. Igemetele õrn.

Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence hambaharjapea (varem ProResults plaque control) on täiuslik valik, kui soovite oma hammastelt igapäevaselt optimaalselt kattu eemaldada. Vaadake kõiki eeliseid

Sonicare C2 Optimal Plaque Defence (varem ProResults plaque control)

Kahene komplekt, Tüüpsuurus, Kinniklõpsatav, BrushSync-režiimi ühildumine HX9022/10 Otsige saranaseid tooteid

Katu vastu karm. Igemetele õrn.

Erakordselt tõhus katu eemaldamine iga päev

 • Eemaldab kuni 7x rohkem kattu kui käsihambahari

  Eemaldab kuni 7x rohkem kattu kui käsihambahari

  Tihedalt koos paiknevad kvaliteetsed harjased eemaldavad tavalise hambaharjaga võrreldes kuni 7 korda rohkem kattu. Spetsiaalse kumera kujuga võimas otsak muudab tagumiste hammaste ja suu tagaosa puhastamise lihtsaks.

 • Teate alati, millal on vahetamise aeg. Tagab alati tõhusa puhastamise.

  Teate alati, millal on vahetamise aeg. Tagab alati tõhusa puhastamise.

  Pärast kolmekuulist kasutamist harjapea tõhusus langeb, kuid tuletame teile seda BrushSync™-i abil enne meelde. Teie nutikas hambahari jälgib, kui tihti ja kui tugevalt te hambaid harjate ning annab teile teada, millal on õige aeg vahetamiseks. Teil ei ole Philips Sonicare’i nutikat hambaharja? Lihtsalt jälgige siniseid vahetatavaid harjasid ja kui need muutuvad valgeks, on õige aeg harjapea vahetada.

 • Dünaamiline puhastus juhib vedeliku hammaste vahele

  Dünaamiline puhastus juhib vedeliku hammaste vahele

  Sonicare’i harjapea ja käepide toimivad koos hästi. Meie Sonic-tehnoloogiat täiustades tagavad need ülima puhtuse. Hambaharja kiire vibreerimine kiirusel kuni 62 000 harjaliigutust minutis muudab hambapasta kattu lõhustavaks vahuks, suunates pehmed vahumullid ülima puhtuse tagamiseks sügavale hammaste vahele ja igemepiirile.

 • Testitud, et vastata teie suutervise vajadustele

  Testitud, et vastata teie suutervise vajadustele

  Kõik Philips Sonicare’i harjapead on hammastele ja igemetele ohutud ning õrnad. Testide ajal pannakse meie harjapeade omadused proovile, et tagada teile harjamisel alati suurepärane tulemus ja vastupidavus.

 • Valib parima tulemuse saavutamiseks automaatselt optimaalse režiimi**

  Valib parima tulemuse saavutamiseks automaatselt optimaalse režiimi**

  Meie BrushSync™-režiimi ühildumisfunktsioon tagab alati parima võimaliku puhtuse**. Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence’i harjapea sünkroonitakse BrushSync™-ühilduvusega Philips Sonicare’i hambaharja käepidemega**, et valida erakordse puhtuse tagamiseks optimaalne harjamisrežiim ja intensiivsuse tase. Teil tuleb vaid harjamist alustada.

 • Külgeklõpsatav disain, et hambaharjapea vahetamine oleks lihtne

  Külgeklõpsatav disain, et hambaharjapea vahetamine oleks lihtne

  Optimal Plaque Defence’iga harjapea sobib ideaalselt mis tahes Philips Sonicare’i hambaharja käepidemega kasutamiseks, eranditeks on PowerUp Battery ja Essence. Lihtsaks vahetamiseks ja puhastamiseks hõlpsasti külgeklõpsatav ja eemaldatav.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • kui käsihambahari
 • *BrushSync™-režiimi ühildumisfunktsiooni saab kasutada ainult Philips Sonicare BrushSync™-iga ühilduva hambaharja käepidemega

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda