1

Juhtmevaba Hi-Fi-mikrosüsteem

  -{discount-percentage}%

  Juhtmevaba Hi-Fi-mikrosüsteem

  Helist haaratud

  Philipsi seinale kinnitatava juhtmeta mikrosüsteemi MCI298/12 abil saate uurida oma muusikauniversumit. Voogesitage muusikat oma arvutist või Macist, mängige CD-sid, MP3-sid, kuulake FM- või Interneti-raadiost muusikat ning nautige tänu hõlpsalt kasutatavale värvilisele puuteekraanile lihtsat navigeerimist.

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Helist haaratud

Philipsi seinale kinnitatava juhtmeta mikrosüsteemi MCI298/12 abil saate uurida oma muusikauniversumit. Voogesitage muusikat oma arvutist või Macist, mängige CD-sid, MP3-sid, kuulake FM- või Interneti-raadiost muusikat ning nautige tänu hõlpsalt kasutatavale värvilisele puuteekraanile lihtsat navigeerimist.

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Helist haaratud

Voogedastage muusikat arvutist ja Internetist juhtmeta

 • Tuhanded tasuta Interneti-raadiojaamad

  Tuhanded tasuta Interneti-raadiojaamad

  Streamiumi kaudu on saadaval tuhandeid tasuta Interneti-raadiojaamu. Nüüd võite püsida kursis kogu maailma muusikaga. Ühendage Streamium Internetiga ja kuulake oma lemmiksaateid võirgus oma helisüsteemis, ilma et peaksite arvuti sisse lülitama.

 • MP3/WMA-CD, CD ja CD-RW esitamine

  MP3/WMA-CD, CD ja CD-RW esitamine

  Helitihendustehnoloogiaga saab suuri muusikafaile kuni 10 korda kahandada ilma nende helikvaliteeti märkimisväärselt halvendamata. MP3 ja WMA on kaks tihendusvormingut, mida saate Philipsi meediamängijas kuulata. Laadige MP3- või WMA-vormingus muusikapalu alla volitatud veebisaitidelt või looge need ise, salvestades oma CD-d MP3- või WMA-vormingus ja siirdades need failid meediamängijasse.

 • USB Direct MP3-/WMA-muusikavormingu esitamiseks

  USB Direct MP3-/WMA-muusikavormingu esitamiseks

  USB Directi režiimis ühendage oma USB-seade Philipsi seadme USB-porti ja saategi digitaalset muusikat oma Philipsi seadmelt esitada.

 • iTunesi muusika esitamine

  iTunesi muusika esitamine

  Nüüd saate kuulata oma Philipsi Hi-Fi-süsteemis ka iTunesi kogus olevat muusikat, ilma et peaksite seda teisendama. iTunesi kogus muusika salvestamiseks kasutatavat AAC-koodekit toetavas süsteemis peate vaid installima komplektis oleva TwonkyMedia tarkvara, et pääseda juurde, valida ja esitada oma iTunesi kogus olevat muusikat ja esitusloendeid juhtmeta. Pange tähele, et süsteem ei toeta iTunesi kauplusest ostetud DRM-kaitsega muusikat.

 • FM-raadio

  FM-raadio

  FM-raadio kasutab kvaliteetse heli esitamiseks sagedusmodulatsiooni (FM). Selle saatetehnoloogia abil saate kuulata oma lemmikjaamasid FM-sagedusribal.

 • Väljundvõimsus 20 W RMS

  Väljundvõimsus 20 W RMS

  Selle süsteemi väljundvõimsus on 20 W RMS. RMS tähendab ruutkeskmist, helivõimsust või täpsemalt helivõimendist kõlarisse edastatavat elektrivõimsust, mida väljendatakse vattides. Kõlarisse edastatav elektrivool ja kõlari tundlikkus määrab tekitatava heli võimsuse. Mida suurem on võimsus vattides, seda suurema võimsusega on kõlarist esitatav heli.

 • Täielik integreeritud helisüsteem

  Täielik integreeritud helisüsteem

  Teie Philipsi Hi-Fi-süsteem on varustatud kõigega, mida vajate enda CD-delt, USB-seadmelt või juhtmevabal teel PC/MAC arvutist ja Internetist muusika nautimiseks. See kõik on pakitud ühte kompaktse, õhukese ja mitmekülgse disainiga korpusesse, mis sobib igasse eluruumi. Lisaks on selle süsteemi kasutamine tänu puuteekraanile lihtne.

 • Kasutatav koos koduse lairibaühendusega ja Wi-Fi-ruuteriga

  Kasutatav koos koduse lairibaühendusega ja Wi-Fi-ruuteriga

  Philipsi Hi-Fi-süsteemil on Etherneti port, et saaksite kasutada isehäälestuvat Interneti-ühendust DHCP kaudu. Süsteemil on ka B/G Wi-Fi sertifikaat, nii et see ühildub kõigi saadaolevate B/G Wi-Fi sertifikaadiga ruuteritega. Lihtsal ja mugaval süsteemil on ühe puudutusega kasutatav turvalise Wi-Fi-ühenduse seadistusfunktsioon, millega saate vaid sekunditega luua turvalise Wi-Fi-ühenduse.

 • Voogedastage muusikat ja fotosid juhtmeta oma arvutist

  Voogedastage muusikat ja fotosid juhtmeta oma arvutist

  Teie arvuti on täidetud muusikaga, mida saate nüüd mugavalt, tülikate juhtmeteta oma Philipsi heliseadmes voogedastada. Jagage oma lemmiklaule peol või lihtsalt nautige neid mugavalt oma kodus. Võite jagada ka oma fotokogu, vaadates fotosid mugavalt muusika kuulamise ajal. Avage oma arvutis olevad aarded mugavalt, juhtmeta voogedastuse kaudu.

 • Kaugjuhtimispult mugavaks navigeerimiseks

  Kaugjuhtimispult mugavaks navigeerimiseks

  Juhtige kõiki Philipsi Hi-Fi-süsteemi funktsioone mugavalt oma diivanilt. Otsige, navigeerige ja esitage muusikat lihtsalt ja kiirelt. Otsevalikuklahvidega (näiteks Algus ja Lemmik) pääsete kiirelt ja juhtmeteta peaekraanile, lemmik-Interneti-raadiole või arvutist või Internetist muusikat esitama. Hi-Fi-süsteemi juhtimiskeskus on teie käeulatuses.

 • Puuteekraan lihtsaks navigeerimiseks

  Puuteekraan lihtsaks navigeerimiseks

  Puuteekraaniga saate juhtida seadet, vajutades ekraanil olevaid nuppe, mitte seadmel olevaid füüsilisi nuppe. Lülitage seade sisse ja LCD-ekraanil kuvatakse puuteekraani kasutajaliides, millel on kõik seadme juhtimise funktsioonid. Puuteekraanis on ühendatud LCD-ekraan, surveandurid ning võimas mikroprotsessor. Kindlal ekraani alal vajutades saadetakse protsessorisse vastav signaal ja käsk täidetakse.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda