1
Kaasaskantav heli

Wi-Fi komponent-Hi-Fi-süsteem

  Wi-Fi komponent-Hi-Fi-süsteem

  Helist haaratud

  Philips Streamiumi Wi-Fi-komponentidega Hi-Fi-süsteemi abil saate voogesitada muusikat PC-st/MAC-ist või esitada CD-d, MP3-faile või FM- ja Interneti-raadiot. Lisaks on sellel lihtne navigeerida tänu intuitiivselt kasutatavale puutetundlikule värviekraanile.

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Helist haaratud

Philips Streamiumi Wi-Fi-komponentidega Hi-Fi-süsteemi abil saate voogesitada muusikat PC-st/MAC-ist või esitada CD-d, MP3-faile või FM- ja Interneti-raadiot. Lisaks on sellel lihtne navigeerida tänu intuitiivselt kasutatavale puutetundlikule värviekraanile.

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Helist haaratud

Voogedastage muusikat arvutist ja Internetist juhtmeta

 • Tuhanded tasuta Interneti-raadiojaamad

  Tuhanded tasuta Interneti-raadiojaamad

  Streamiumi kaudu on saadaval tuhandeid tasuta Interneti-raadiojaamu. Nüüd võite püsida kursis kogu maailma muusikaga. Ühendage Streamium Internetiga ja kuulake oma lemmiksaateid võirgus oma helisüsteemis, ilma et peaksite arvuti sisse lülitama.

 • MP3/WMA-CD, CD ja CD-RW esitamine

  MP3/WMA-CD, CD ja CD-RW esitamine

  Helitihendustehnoloogiaga saab suuri muusikafaile kuni 10 korda kahandada ilma nende helikvaliteeti märkimisväärselt halvendamata. MP3 ja WMA on kaks tihendusvormingut, mida saate Philipsi meediamängijas kuulata. Laadige MP3- või WMA-vormingus muusikapalu alla volitatud veebisaitidelt või looge need ise, salvestades oma CD-d MP3- või WMA-vormingus ja siirdades need failid meediamängijasse.

 • USB Direct MP3-/WMA-muusikavormingu esitamiseks

  USB Direct MP3-/WMA-muusikavormingu esitamiseks

  USB Directi režiimis ühendage oma USB-seade Philipsi seadme USB-porti ja saategi digitaalset muusikat oma Philipsi seadmelt esitada.

 • iTunesi muusika esitamine

  iTunesi muusika esitamine

  Nüüd saate kuulata oma Philipsi Hi-Fi-süsteemis ka iTunesi kogus olevat muusikat, ilma et peaksite seda teisendama. iTunesi kogus muusika salvestamiseks kasutatavat AAC-koodekit toetavas süsteemis peate vaid installima komplektis oleva TwonkyMedia tarkvara, et pääseda juurde, valida ja esitada oma iTunesi kogus olevat muusikat ja esitusloendeid juhtmeta. Pange tähele, et süsteem ei toeta iTunesi kauplusest ostetud DRM-kaitsega muusikat.

 • FM-raadio

  FM-raadio

  FM-raadio kasutab kvaliteetse heli esitamiseks sagedusmodulatsiooni (FM). Selle saatetehnoloogia abil saate kuulata oma lemmikjaamasid FM-sagedusribal.

 • 2 x 50 W RMS Hi-Fi-heli D-klassi digitaalvõimendiga

  2 x 50 W RMS Hi-Fi-heli D-klassi digitaalvõimendiga

  Täitke tuba lemmikmuusikaga 2 x 50 W RMS väljundvõimsusega D-klassi digitaalvõimendi abil. See võimendi teisendab analoogsignaali digitaalkujule ja võimendab seda. Seejärel suunatakse signaal lõpptulemuse loomiseks demoduleerimisfiltrisse. Võimendatud digitaalsel väljundsignaalil on kõik digitaalsignaali eelised, sealhulgas parem helikvaliteet. Võimendi on tavaliste AB-võimenditega võrreldes rohkem kui 90% tõhusam. Suure tõhususe tõttu on väikeste mõõtmetega võimendi äärmiselt võimas.

 • Kasutatav koos koduse lairibaühendusega ja Wi-Fi-ruuteriga

  Kasutatav koos koduse lairibaühendusega ja Wi-Fi-ruuteriga

  Philipsi Hi-Fi-süsteemil on Etherneti port, et saaksite kasutada isehäälestuvat Interneti-ühendust DHCP kaudu. Süsteemil on ka B/G Wi-Fi sertifikaat, nii et see ühildub kõigi saadaolevate B/G Wi-Fi sertifikaadiga ruuteritega. Lihtsal ja mugaval süsteemil on ühe puudutusega kasutatav turvalise Wi-Fi-ühenduse seadistusfunktsioon, millega saate vaid sekunditega luua turvalise Wi-Fi-ühenduse.

 • Voogedastage muusikat ja fotosid juhtmeta oma arvutist

  Voogedastage muusikat ja fotosid juhtmeta oma arvutist

  Teie arvuti on täidetud muusikaga, mida saate nüüd mugavalt, tülikate juhtmeteta oma Philipsi heliseadmes voogedastada. Jagage oma lemmiklaule peol või lihtsalt nautige neid mugavalt oma kodus. Võite jagada ka oma fotokogu, vaadates fotosid mugavalt muusika kuulamise ajal. Avage oma arvutis olevad aarded mugavalt, juhtmeta voogedastuse kaudu.

 • Kaugjuhtimispult mugavaks navigeerimiseks

  Kaugjuhtimispult mugavaks navigeerimiseks

  Juhtige kõiki Philipsi Hi-Fi-süsteemi funktsioone mugavalt oma diivanilt. Otsige, navigeerige ja esitage muusikat lihtsalt ja kiirelt. Otsevalikuklahvidega (näiteks Algus ja Lemmik) pääsete kiirelt ja juhtmeteta peaekraanile, lemmik-Interneti-raadiole või arvutist või Internetist muusikat esitama. Hi-Fi-süsteemi juhtimiskeskus on teie käeulatuses.

 • Puuteekraan lihtsaks navigeerimiseks

  Puuteekraan lihtsaks navigeerimiseks

  Puuteekraaniga saate juhtida seadet, vajutades ekraanil olevaid nuppe, mitte seadmel olevaid füüsilisi nuppe. Lülitage seade sisse ja LCD-ekraanil kuvatakse puuteekraani kasutajaliides, millel on kõik seadme juhtimise funktsioonid. Puuteekraanis on ühendatud LCD-ekraan, surveandurid ning võimas mikroprotsessor. Kindlal ekraani alal vajutades saadetakse protsessorisse vastav signaal ja käsk täidetakse.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda